@Juudje,ohohhik zie ook een licht streeppie hoor,wat spannend meid! @Schatje,staat je goed hoor! Hip! @miepie,dat klinkt gezellig! @Happy,jeetje meid,wat naar zeg Ben benieuwd wat er morgen gezegd wordt! heel veel sterkte! De meiden waren weer goed gegroeid,Fenne weegt nu precies 5000gr en 55cm en Linne weegt 5170gr en 57cm,we mogen nu 5x 180cc gaan geven.. Iemand vroeg over de doop,weet niet meer wie ,onze meiden worden 28-09 gedoopt en er is nog 1 kindje die dan ook gedoopt wordt,is niet anders... Nu nog kaartjes maken en kleren gaan kopen voor on allemaal,as woensdag gaan we al shoppen voor Fenne en Linne Ze zijn vrij rustig vanavond,af en toe een keer van zich laten horen dan ff knuffelen en dan is het weer oke.. Op naar een goede nacht Dikke kus en een grote knuff voor Mattijs en Janna Slaap lekker allemaal!
Zo ben al weer wakker. Werd wakker van borsten die op springen stonden. Normaal geef ik Janna om 22 uur de laatste en om 6 uur de eerste voeding. Maar nu had ik om 20.30 gekolft en nu dus weer om 7 uur. Ga zo lekker douchen en manlief wakker maken en dan richting het ziekenhuis. Lekker mijn kleine meid weer wast houden. Mis haar zo. En moet zeggen dat slapen ook niet echt geweldig is nu ze in het ziekenhuis ligt! Iedereen verder een fijne dag. Oh ja en wil Duster heel veel succes wensen voor vandaag. Worden wast hele lange uren als ze aan het opereren zijn. Sterkte en een dikke knuffel voor Mattijs
Jeetje, nog een augustus baby in het ziekenhuis @ Happy, jij ook heel veel sterkte en hopelijk is Janna er snel weer boven op! @ Duster, hopelijk weten jullie snel meer! @ sjudith, hopelijk weet jij ook snel meer! Ga je vandaag nog een test doen? Succes! Wesley heeft donderdag middag voor het laatst ontlasting gehad zo zielig nu doet ie zo z'n best maar er komt nog maar niks... Op het cb zeiden ze dat je je pas zorgen moet maken als het 3 dagen weg blijft dus ik hoop dat ie het vandaag nog kwijt raakt ik maak me nu al een beetje zorgen
Duster, heel veel sterkte vandaag voor Matthijs! Happy, ook Janna in het ziekenhuis. Ik hoop dat ze snel de oorzaak vinden en er wat aan kunnen doen. Heel veel sterkte ook voor jullie allemaal! En natuurlijk een dikke knuffel voor Matthijs en Janna! Sjudith, ik vind het heel spannend voor je. Leef helemaal mee. Wanneer test je weer? Ik was inderdaad diegene die vroeg van het slapen. Danique slaapt nu al 2 dagen na de voeding van 11 uur heel goed. Dan slaapt ze echt lang door. Tot half 4! En 's avonds valt ze vaak uiteindelijk toch in slaap en kan haar dan niet wakker krijgen voor de laatste voeding. Dan slaapt ze zo diep. Gisteravond ook weer ruim 3 kwartier zitten prutsen om de voeding erin te krijgen. Ze is dan zoooo moe. Wat doen jullie dan? Ze moet toch voeding voor we de nacht in gaan lijkt me. ;s nachts komt ze gewoon rond 3 uur en dan'slaapt ze ook weer goed, vaakt ot half 8. Nou, wij gaan boodschappen doen. Vandaag gaat mijn mannetje voor het eerst weer aan het werk
judith de winkels zijn open hihi ga die test halen en wacht niet te lang joh ik word gek van de spanning hier het lijkt net alsof ik zwanger ben hier hahahhahhaha....... gogogogogo gaan met die banaan naar de winkel !
arme Janna ook al in het ziekenhuis hoop dat ze snel weer gezond en wel met je meemag happy en ik ga zeker voor je duimen
@Happy, hopelijk valt het mee. Ik heb gisteren met m'n man afgesproken dat als hij nachtdienst heeft in het weekend, hij 's morgens mag blijven liggen en als ik 'm heb dat ik dan mag uitslapen. Moet dus nog een dagje wachten en dan lekker uitslapen. Heb er nu al zin in. Ben trouwens vannacht wel een aantal keer wakker geworden. Kon ik 'm meteen aanduwen dat het tijd was voor de voeding.
@ Juudje: Ik heb ff naar je foto gekeken hoor. Sorry dat ik gisteren niet meer reageerde, maar ik had visite. Ik las je sms dus vanmorgen pas. Ik denk dat je nog wat hormonen in je lijf hebt van Giulia. Maar ja, ik weet het natuurlijk ook niet 100% zeker. Die witte streep die moet er nu eenmaal zitten om te verkleuren als je zwangerschapshormonen in je lijf hebt zitten. Maar als je het niet vertrouwt zou ik over een paar dgn nog een keer testen. We sms-en of msn-en vandaag nog wel ff ! Verder heb ik even vluchtig de andere berichten gelezen. @ Happy en Duster: Sterkte meiden, hoop dat het snel weer goed gaat met de ukkies. @ Sjorsje: Hier ook zo'n spuger! Daarnaast huilt Jasper nogal veel. Vooral 's nachts is het een drama om m weer in slaap te krijgen na zijn voeding. Veel spugen en krampjes. Ik werd weer doodmoe wakker vanmorgen. Gelukkig slaapt Thomas de laatste dagen ineens tot half 9, soms 9 uur , kunnen we toch ff wat langer blijven liggen. @ de meiden waar ik niet op gereageerd heb: sorry, heb niet zo aandachtig gelezen, want Jasper ligt weer te brullen op de achtergrond. Ik ga m maar weer eens troosten. Liefs, Marleen
Mijn tranen lopen door, omdat ik las dat Janna ook in het ziekenhuis ligt........ Sterkte Happy en ga haar lekker dik knuffelen als je in het ziekenhuis komt! Ik ga nu weer vandoor, Jeslyn wakker maken en aankleden en fv geven en dan gaan wij ook aankleden en boodschappen doen.
Hallo meiden, Ik kom ook weer even hier langs,.. Het gaat gelukkig met de meeste van jullie babietjes goed lees ik. Te gekke foto van Silver! Sjudith, holy moly weer zwanger, heb je vk gebeld of het nog hcg van deze zwangerschap kan zijn? Zou wat zijn he als je al meteen weer zwanger bent. Het heeft zo zijn voor- en nadelen denk ik. En wat de meiden zeggen, we slepen je dr wel doorheen! Mocht het zo zijn. Mathijs en Janna ziek? Wens de kindjes heel veel beterschap toe en paps en mams sterkte!
Happy en Duster: Heel veel sterkte meiden..... Hier na een prut dag gister, gelukkig wel een goede nacht gehad. Sophie was gisteren de hele dag jengelig en huilerig. Wou alleen maar bij mij zitten en slapen ho maar. Zo zielig, maar ik werd er zelf ook een beetje wanhopig van. Vanacht heeft ze gelukkig goed geslapen, ze kwam om 4 uur en daarna weer om 8 uur en nu ligt ze net weer te slapen. Sjudith: Ik zie ook echt een streepje..... Moet er zelf niet aan denken nu alweer zwanger. Ik denk dat Sophie een enigskind wordt. Fijne zaterdag allemaal.
Ik zou het wel willen, nog een kindje zo vlak achter Celina aan. Maar als ik al kijk hoeveel tijd ik nu in Celina steek, denk ik niet dat ik nog toe kom aan andere dingen, dus ik wacht toch nog even. Ik denk als Celina een jaar is, dat we dan gaan oefenen voor de tweede. En trouwens . . . nu is eerst m'n zus aan de beurt. Mijn tweelingzus is namelijk ook zwanger. Ze mag maandag voor het eerst naar de vk. Ik vind het superspannend en ben supertrots!
Oh Diana, wat ontzettend leuk zeg dat je tweelingzus zwanger is. Spannend hoor! En nu ben jij degene die raad kan geven haha. Sjudith, heb je de test al in huis? Ben zo benieuwd! Danique slaapt hier weer heerlijk in haar hangmatje. Ik heb al boodhschappen met haar gedaan en ook de kamer, keuken en wc al schoon. Ze doet het dus prima vandaag. Moet zo de logeerkamer nog even opruimne. Er komt een vriendin logeren vannacht. En straks rond 12 uur komen er vriendinnen op visite. Erg gezellig!
Jeslyn heeft ook laatste voeding om half 1 gekregen en om half 6 en daarna om half 10. Dus als ik je was gewoon door lekker slapen, als Jeslyn niet wil drinken laat ik gewoon staan. Maar ik snap je het wel. Soms denk ik neej Jeslyn je moet drinken maar je kan toch niet dwingen...... Dus ze laat merken als ze wil drinken, overdag precies elke 4 uur en snachts meestal 5 a 5,5 uur a 6 uur later.
Hoi allemaal Ik heb nog niks in huis En ik vrag me af is het verstandig nu te doen? Of even wachten Wel lief dat jullie allemaal enorm meeleven @ happy, weet je al meer?
Wat vervelend dat matthijs en Janna naar het ziekenhuis moeten Veel sterkte meiden en een dikke knuffel. @Judith, spannend hoor, ik zie ook een lijntje, maar het zou ook een indrooglijntje kunnen zijn. Verder ben ik alles weer vergeten. Renske was erg onrustig gister, heeft 3 uur lang liggen krijsen (van 18 tot 21 uur) Daarna wel even geslapen en weer huilen, en weer slapen en weer huilen. Op een gegeven moment ben ik maar mee gaan huilen, ik wist het ook even niet meer. Mijn man was naar een optreden in Arnhem, dus ik kon haar ook niet even afgeven. Vannacht heeft hij tot 5 uur met haar gelopen en nu ligt ze inmiddels te slapen. Misschien kom ik later nog even terug als ik me minder brak voel. liefs Philly
Ik heb die test even gesloopt en het lijkt een indrooglijntje maar ja straks toch een nieuwe halen @ Philly wat een gedoe zeg! Hoop dat ze nu een beetje rustig is?