Whahaaha, met mijn reacties heb ik een hele bladzijde volgemaakt... Een chantalchannie paginaaaaaaaa! Nou ja, ik ga de kleine man in bed gooien en dan wat werk verrichten... Misschien tot straks!
Haha, gezellig toch Chantal, jammer voor dames ! Jeslyn op wipstoel en ik aan koffie met zelfgemaakte appeltaart, mjammie! (weet het, is te vroeg voor gebak, haha)
nee ik doe het vandaag alleen maar ja ik pak doniqyue alleen op als ik echt moet. i sta namelijk te trillen op mijn benen an de pijn als ik haar op moet pakken!
@linka; appeltaart.... oh, heeerrrrlijk! Tygo ligt lekker op 1 oor... @ mik; oh dat is echt onmogelijk zeg... Wees voorzichtig met zn beiden, neem je pijnstillers?
Goedemorgen dames, Wat een K** nacht hier, Djim is ieder uur wel paar keer aan het schreeuwen geweest. 2 brullen en dan sliep hij weer verder. Denk tanden, de eerste is door(vrijdag al), maar kan nu niets ontdekken. Vanmorgen alles tot aan de slaapzak ondergepoept. Dus om half 8 waren we al aan het badderen. Sam kwam nog even de trap op om mama te helpen met de was. Viel ze er halverwege af, grrr. Wat een ochtend ook weer.... Nu maar even genieten van ome willem, haha!
Oh Mik, heel veel succes vandaag! Kan er nou niemand even helpen? Oh, deze vuist even meedoen met Sam , haha
Goede morgen meiden. Fijn weekend gehad? Wij wel hoor. Gisteren met de meiden naar kinder-carnaval geweest, was erg leuk. Dionne heeft de 2e prijs gewonnen! (wedstrijd voor de mooist verkleede kindertjes) JOEPIE! Was wel grappig want Joëlle heeft vorig jaar met hetzelfde pakje óók de 2e prijs gewonnen.
Mogguh allemaal! Kom ff binnenvallen om jullie een hele fijne dag te wensen! Denk niet dat ik vandaag veel online zal zijn, maar dat weet je met mij maar nooit natuurlijk... vandaag ff aan de poets, wasjes doen enzo. Knuffel voor iedereen! Xx
@ Lique... Nou je hebt zeker een zware nacht gehad en je dag begint nog beter... @Miranda; wat leuk zeg! Was ze zeker supertrots, heb je een foto? Trouwens waar hebben jullie die fotobanners gemaakt, die zijn ook leuk... Wil er ook wel eentje maken... Wij hebben gister lekker een relaxdagje gehad, Tygo was uitgeput van zaterdag, dus die sliep veel gister. Wij lekker op de bank, tv kijken en alles opvreten wat los en vast zat... Nu ben ik een beetje aan het werk tot Tygo weer wat van zich laat horen )
Natuurlijk is het rustig... Ik ben hier! Ik heb altijd tijd, op momenten dat anderen dat niet hebben volgens mij, slechte timing, hahaha! Nou ik ga nog even weer wat doen...
Ha ha dat heb ik nou ook altijd. Zal zo even proberen om een foto van mijn verkleede meiden te plaatsen. Nu ook eerst even wat in huis gaan doen.