@ lauwie, leuke foto zeg!! @ Alieke, fijn dat het solliciteren goed ging!! @ Sjorsje, hierr ook 2 totaal verschillende kindjes maar zie wel herkenningpuntjes haha. Vind het wel grappig dat ze zo verschillend zijn 1 knalblauwe ogen, 1 donkerbruine ogen bijv. @ All, verder weinig blijven hangen Juud, werkse vandaag met je ochtendmisselijkheid!
Sjorsje wat grappig dat ze alle drie zo verschillend zijn. Tess lijkt als twee druppels water op mij, maar heeft de ogen van mark. Marleen sneu hé dat kindjes het zichzelf zo zwaar maken. alieke ik ben ook heel blij dat we er bij tess zo vroeg bij zijn. Vandaag is de dag dat ik uitgerekend was, hoewel ik weet dat het kindje toch al ruim zes weken eerder gehaald zou worden en dus niet vandaag geboren zou worden voelt het toch een beetje verdrietig vandaag.
Carmen, dikke knuffel. Miepie, wij hadden in 2005 in Italië ook een stacaravan waarvan de airco het niet deed, bleek dat ze die van de camping gesaboteerd hadden, maar Ard kreeg 'm gelukkig weer werkende. Je ging haast dood in die caravan. En de verhuur ligt weer even stil. We krijgen 2 t/m 16 juli niet verhuurd, terwijl we 'm nu toch voor de helft van de prijs op internet hebben staan. Mik wat fijn dat ze doorgeslapen heeft.
@Carmen, dikke knuffel voor jou. @Mik, fijn dat ze doorgeslapen heeft. Was dit de eerste keer? Hoop dat dit een hoop problemen voor haar oplossen. @Sjorsje, wat balen dat jullie die twee weken niet verhuurd krijgen. Komt misschien wel door dat nog niet iedereen vakantie heeft dan. Janna moet volgende week nog gewoon naar school. @Setteke, gefeliciteerd met je baan. Super hoor. En is Hilbrand al begonnen? @Rest weet ik niet meer sorry. Vandaag mijn eindtoets op school. Heb niet echt kunnen leren, doordat ik zo moe was de dagen na mijn stage, is ook niks hoor een toets moeten maken als je net op een nieuwe afdeling begint. Maar komt hopelijk wel goed, gaat over de afgelopen 2 jaar. Dus zou ik het wel moeten weten natuurlijk. Horegn gelukkig vandaag meteen de uitslag, zodat als het niet goed is je meteen na de vakantie een her kan doen. Verder begint de stage al wat leuker en gelukkig ook wat drukker te worden. Is wel lekker hoor. hou niet zo van heel rustig aan doen. Werk nu op de Poli kindergeneeskunde en merk dat ik het werken met kinderen toch wel heel erg leuk vind. Dus denk dat dit wel een leuke stage gaat worden. En dan hoop ik 1 februari mijn diploma Verpleegkundige te krijgen
Het meiden Hier even een berichtje van mij Net alles in gepakt en vanavond einde van de middag gaan we wer aar huis @mieppie mischien heeft Jens wel net als Silver heimwee @ teske. Knuf. Lijkt me een moeilijke dag vandaag @mik wat fijn dat het beter gaat met je moppie @aliek oeii afwachten spannend @seteke jaaa. Super gefeliciteerd Als ik thuis en ga ik even terug kijken voor de foto's En zal zelf ook even showen
Wanneer gaan we meeten!!!!!!!!!! Zat 2 juli petra Alieke zon 3 juli petra Joyce Binna (twijfel) zat 9 juli petra Alieke Joyce (pas na 13.00 uur) miepie28 binna (ligt er aan waar heen ben dan alleen met kids) Miranda zon 10 juli Binna zat 16 juli petra miepie28 Judith Binna (ligt er aan waar heen ben alleen met de kids) Miranda zon 17 juli Joyce miepie28 Judith Binna zat 23 juli petra Alieke miepie28 Binna (ligt er aan waar heen ben alleen met de kids) Miranda zon 24 juli miepie28 Binna Miranda Ik heb maar even weer de lijst opgezocht. We moeten toch binnenkort beslissen wanneer een waar we heen gaan.
Wanneer gaan we meeten!!!!!!!!!! Zat 2 juli petra Alieke zon 3 juli petra Joyce Binna (twijfel) zat 9 juli petra Alieke miepie28 binna (ligt er aan waar heen ben dan alleen met kids) Miranda zon 10 juli Binna zat 16 juli petra miepie28 Judith Binna (ligt er aan waar heen ben alleen met de kids) Miranda zon 17 juli miepie28 Judith Binna zat 23 juli petra Alieke miepie28 Binna (ligt er aan waar heen ben alleen met de kids) Miranda zon 24 juli miepie28 Binna Miranda Heb mezelf bij 9 en 17 juli weggehaald, gaat inmiddels niet meer lukken.
Tess is weer gekeurd, de longarts was erg tevreden maar stuurt haar weer terug naar de kno want volgens hem zit de benauwd heid nu met name in de bovenste luchtwegen dus misschien weer opnieuw een operatie, de derde word het dan. Lengte is heel netjes maar gewicht nog steeds op de min twee. Ze moest bloed prikken voor allergie test en dat deed ze weer voorbeeldig. We zitten nu koffie te drinken in het ziekenhuis.
@ carme : knuffel voor jou meid. MEETING Moet even thuis kijken wanneer ik kan, maar dus bem benieuwd welke datuim het gaat worden dan!
Dames, Even snel een teken van leven. Het gaat hier super. Vince is een heerlijk mannetje. Hij is wat groot van stuk en heeft veel voeding nodig, komt helemaal goed op gang. Maar neemt wel veel tijd Kom snel weer wat meer vertellen en posten enz. xx
@ Lique: fijn dat het goed gaat met Vince. En net als Sjorsje ben ik ook wel benieuwd hoe Sam en Djim hun broertje vinden?
Sam en Djim vinden het geweldig. Djim is erg emotioneel. Kan er totaal niet tegen als Vince huilt en begint dan zelf ook te huilen. Sam denkt dat ze groter is dan ze werkelijk is, dus dat is wel jammer. Ze wil hem tillen enz. En we moeten haar steeds remmen. Kraamhulp doet het geweldig met ze. Vandaag, lekker rustig dagje, geen visite tot nu toe (komt zo wel wat) en kids had ik al om 7 uur weggebracht naar KDV (is echt aan de overkant, anders had iemand anders het gedaan hoor)! Staan een paar nieuwe foto;s op hyves.