hallo dames, ik moest weer even bijlezen, hier zijn de klachten ook soms verdwenen, en dan zijn ze er weer. mijn buikje begint ook een beetje te groeien, je kunt het al een beetje zien. maar ik blijf last hebben dat als ik van onder iets voel lopen dat ik even naar de wc moet om te kijken, ik hoop dat het minder gaat worden. XXX Gusam
Nou de bruine afscheiding van van de week, ben ik vanmorgen een beetje helder rood bloed verloren. Tevens heb ik wat lage rugpijn gehad! Geen stolsels ofzo en het bloeden en de krampen waren na een uurtje weer over! Ben heel erg onzeker nu! Heb de huisartsenpost gebeld, maar zij kunnen niets doen! Zal morgen een afspraak moeten maken met de HA. Hopelijk gaat hetb loeden niet opnieuw beginnen straks, anders staat het voor mij zeker als een MK!
@Deedtje, wat vervelend die onzekerheid. Ik hoop echt dat het niks betekent, en dat het gewoon een geknapt vaatje is! @Lieke, bruin bloed hoeft zeker niks te betekenen. En anders morgen gewoon de vk bellen idd @Gusam, ik heb ook steeds dat ik iets voel lopen daar beneden, ben steeds bang dat het bloed is, maar het altijd alleen maar afscheidng. Het voelt wel heel vies!
Gusam en Wup, dat heb ik ook. Steeds naar de wc rennen om te kijken of het geen bloed is.. Deedtje, oh meid ik ga voor je duimen dat er niks aan de hand is. Hoe ver ben je? Hebben jullie ook dat je het liefst iedere dag wilt testen of het wel echt zo is? Ik heb er nu al 3 gedaan dus dat zou toch genoeg moeten zijn.
Had ik ook hoor! Ik heb zelfs vlak voor de MvM kwam nog een kruidvat testje gedaan. Had em toch nog liggen. Heb er nu totaal dus 5 gedaan + een MvM test. Ik geloof het pas echt als ik vrijdag de echo heb gehad denk ik.
zijn heeeeeel lang houdbaar hoor dus weet niet of je misschien kan bewaren voor een tweede of bewaren voor een vriendin....en anders gewoon zelf nog doen...
@ Bibiche, nee woon niet in Rotterdam maar in Hellevoetsluis. Maar in de megastores kom ik graag! Nou dus vanmiddag door de Prenatal heen gewandeld. Wat ideetjes voor meubeltjes opgedaan. Maar we hebben niets gekocht, dat doe ik op zijn vroegst pas als ik 7 januari een (hopelijk) positieve echo heb gehad. @ Miekepluis; haha ik ben zo goed met anderen gerust stellen joh... tis alleen zo jammer dat het op mezelf niet altijd werkt haha. Hoewel ik de laatste 2 dagen wel ietsje rustiger ben. Maar goed, de nare ervaring van afgelopen januari zit nog vers in mijn hoofd. Dus ook hier; HEEL vaak naar de wc om te checken... Zo ga een dutje doen, ben gesloopt! X Cindy
Ik had vrijdagavond toen ik geplast had voor ik naar bed ging ook een klein veegje roze op het wc papier. Gisteren overdag was het over en gisteravond had ik het ook weer een klein beetje. Daarna was het meteen weer over. Ik denk dat het gewoon een geknapt vaatje is geweest, omdat ik nog steeds een beetje last van hoestbuien heb, of anders een innesteling. Ik heb ergens gelezen dat je je zelfs ziet ongerust hoeft te maken als je een beetje rood bloed ter grote van een euromunt verliest. Dus ik probeer me niet ongerust te maken tenzij het opeens heel veel is. Al is het inderdaad wel even schrikken en kijk ik nu elke keer goed op het wc papier.
Deedtje, gets meid hoe is het nou met bloeden? Hoop dat het stopt Marty, ook bij jou dus even schrikken geweest, maar als het niet doorzet niets aan het handje hoor
@ Deedtje: ik hoop dat alles goed komt, echt rot dat je tot morgen moet wachten Welkom alle "nieuw" zwangeren. Vandaag naar AktieBaby in Breda geweest, zo ook al afgelopen week naar de BabyDump om combiwagens te vergelijken en kinderkamers te bekijken. Bij AktieBaby toch een mandje gevuld met wat kleertjes. We kunnen het niet laten 29-01 moeten we naar de verloskundige voor het eerste gesprek en dan krijgen we 30-01 direkt de 12 weken echo. Maar nu eerst 23-12 de eerste 7 weken echo om te kijken of het hartje klopt. Naast erg moe zijn en honger hebben, heb ik wat kleine kwaaltjes: zoals pijn in mijn onderbuik en zo af en toe een bitch-attack Aankomende week zit ik weinig tot niet op het forum. Moet veel werken helaas en donderdag gaan we kerst inkopen doen en dan komt s'avonds MVM. Fijne zondag avond en fijne week!
Hallo lieve dames, Het bloeden is gestopt, de krampen ook! Heb op dit moment nergens last van! Maar ben toch wel een redelijk wat helder rood bloed verloren! Het is gewoon zwaar K*t dat ik nu moet wachten op wat er komt.. Als er vanavond of vanacht niets doorzet wil ik morgen van de huisarts een verwijskaart naar de gyn! We willen gewoon weten hoe het er voor staat! Ik duim voor jullie allen op een voorspoedige gezonde zwangerschap! Hou jullie op de hoogte! Oh ja..er vroeg nog iemand hoe ver ik was, ik was 5 weken en 5 dagen! xx
Deedtje, we gaan er gewoon vanuit dat je nog steeds 5 weken en 5 dagen bent! Ik zal mee voor je duimen dat je morgen gewoon weer wakker wordt met de gebruikelijke zwangerschapskwaaltjes en zonder het bloeden! Ik heb me hier toch een buik, zat in de auto terug van wandelen aan het strand en kon echt mijn broek niet dichtlaten en het lijkt echt wel 4 maanden zwanger.... Wat een gekke darmen toch. Heb net erg veel snackbardingen gegeten bahhh hahahhahaha. Hoop dat het morgen weer gewoon is. Nicole
Poeh, sterkte Deedtje! Ik hoop voor je dat het verder beter gaat! Ik verveel me heel erg... Een lange zondag, en weinig te doen of geen zin. Net mijn moeder aan de telefoon gehad. Allerlei baby's geboren bij haar in de buurt. Gelukkig gemakkelijk overheen gepraat. Helaas willen/kunnen we het eigenlijk niet meteen vertellen als we in NL zijn, aangezien de ene ouders het dan nog zo lang voor zich moeten houden, omdat we het eerst aan de andere ouders willen vertellen. De hele operatie staat dus voor kerst gepland. Hoop dat het allemaal lukt. Verder hier heerlijk nauwelijks symptomen. Alleen vaak naar de wc en grote borsten, maar geen pijn, geen kotsen. Sterkte voor de genen die daar wel mee gezegend zijn... Haha, ik had trouwens net wel zo'n enorme steek/kramp ergens, en toen nam m'n ma net de telefoon op. Oef, net in kunnen houden Ik ga maar eens even weet wat eten
Zo erg verveel ik me dus... Ik heb even het topic doorgeklikt. En wat vond ik ergens in een stoffig hoekje? Een website van de aug 2009 mama's! Daar doen we graag aan mee. Mag dat? * Datum waarop je hoogstwaarschijnlijk uitgerekend bent * Leeftijd * Hoeveelste kind * Of je mee doet met moeder voor moeders * Ziekenhuis of thuisbevallen * Borstvoeding of flesvoeding * 19-08-2009 * 21 * 1e kindje * Geen MVM (niet mogelijk hierzo) * Ziekenhuis * Borstvoeding Leuk he? Nu heb ik me weer even 10 minuten vermaakt. *gaap* Ik ga nog steeds / alweer maar even iets eten!
Gentle die hebben we toch al? Die houd Daan perfect bij http://augustusmama2009.come2me.nl/ Fijne zondagavond allemaal! (ben supermisselijk bleghh)
Hahaha! Nou, laat Daan het maar niet horen! Niks niet stoffig hoekje, dat is de website die onze topicstarter Daan78 heeft gemaakt en heel fanatiek probeert bij te houden! Natuurlijk mag jij daar ook aan meedoen Gentle (stuur Daan even een pb met de gegevens, dat is makkelijker voor har!) want het is voor iedereen van dit topic! Gentle ik ben hartstikke nieuwsgierig in welk land jij woont? Als je het niet kwijt wilt natuurlijk niet vertellen... Maar gaat het waar jij woont allemaal heel anders dan in NL? Kun je wel echo's krijgen en is er een verloskundige enzo? @Iedereen: allemaal genoten van het weekend? Ikke wel! Heb gisteravond een super goed concert gegeven (en ben niet zo gauw tevreden....), had toch nog m'n gewone concertbroek aangetrokken met een lang shirt erover, waardoor ik ongezien mijn knoop open kon laten Verder ben ik vandaag wel erg misselijk geweest, maarja helaas niets aan te doen. Heb wel de kerstboom kunnen zetten en hij is echt mooi geworden, ben er helemaal blij mee! Nu nog 4 nachtjes slapen tot de 1e echo.... vind het zooooo spannend, want soms heb ik nog steeds gedachten dat het allemaal een grapje is en ik helemaal niet zwanger ben..... als ik nou maar iets zie op die echo, dan ga ik het pas ECHT geloven! Fijne avond nog!