@ Monique 27: bedankt voor je reactie, stelt me weer een beetje gerust. Op de vraag of wij het al verteld hebben: ja. Aan onze ouders, broertjes, 3 stel goede vrienden en directe collega's. Maarja, het kan in ons geval ook bijna niet anders omdat we al zo lang bezig waren en al die mensen dat wisten. Ze wisten ook allemaal dat we in het ziekenhuis liepen en de behandelingen hadden. Dan veranderd er een hoop. Ik vond het niet eerlijk om mensen die me 2,5 gesteund hebben vervolgens niet te laten delen in het positieve nieuws. Enne... ik heb ook de behoefte er nu over te praten om mezelf positief te houden. Zou gek worden als ik het er niet met mensen over kon hebben!
Het is inderdaad wel fijn als je met iemand er over kan praten. Vooral als je 'rare' dingen voelt. ik denk dat wij het ook gaan vertellen met de kerst. (is toch wel weer een leuk kado )
Zal me ook nog even voorstellen, naam is Isolde ben 26 jaar en dit is mijn vierde zwangerschap. Mijn eerste zwangerschap is in een vroeggeboorte geeindigd na 23 weken zwangerschap, ons zoontje is dan ook overleden. Mijn tweede zwangerschap was van een eeneiige tweeling, ook deze liep helaas door vroeggeboorte en andere complicaties mis met bijna 24 weken. Na een jaarte weer zwanger en daaruit is een gezonde zoon geboren van nu bijna anderhalf en nu dus weer zwanger. Woon in de omgeving van rotterdam en mijn man is 29. Zal over een paar weekjes geopereerd moeten worden omdat anders dit kindje ook niet zal blijven zitten, heel spannend dus allemaal!
Welkom Isolde Wow, wat een verhaal Ik krijg er helemaal een beetje kippenvel van. Waaraan moet je geopereerd worden? wat word er gedaan? Voor jou is het helemaal een spannende tijd!
Jeetje Isolde, hou je ons op de hoogte van hoe het gaat? Ik ga heel hard voor je duimen dat deze kleine uk lekker bij jullie blijft!
Les, gefeliciteerd en welkom Oh halfbloedjes zijn altijd van die mooie kindjes! Wat jij beschrijft aan kwaaltjes had ik toen ook, helaas sinds deze week misselijkheid erbij gekomen. Cjpt, graag gedaan hoor, maar als het zo blijft gewoon even op je lijstje vragen voor VK zetten Isolde, jeetje zeg wat een voorgeschiedenis heb jij. Wat gaan ze doen dan bij die operatie als ik vragen mag en ga mee duimen dat het deze keer wederom goed gaat
@ Sjalotjuh87 Bedankt voor je berichtje, wel een binnenkomer he! Nee even serieus ik heb een zwakke baarmoedermond, deze gaat omstreeks 22 weken verstrijken en zodoende komt de bevalling te vroeg op gang. Er moet een zogenaamde cerclage (bandje) omgezet worden om de baarmoedermond dicht te houden tot het einde van de zwangerschap. Met 14 weken wordt ie gezet en met 34 weken gaat ie er weer af. Spannend inderdaad dus, was dan ook erg geschrokken toen ik erachter kwam dat ik zwanger was want zie er ontzettend tegenop! Jij ben inderdaad een jonge moeder, wel leuk hoor. Ik was 22 toen ik voor de eerste keer zwanger was en dat heeft voor mij nooit zo gevoeld dus lekker van genieten en niets van al het commentaar aantrekken (als je dat krijgt uberhaupt)!
@CJPT en Monique, Bedankt voor jullie berichtjes, heb in het voorgaande bericht gezet wat ze gaan doen! Ik ben in ieder geval blij dat ik hier lekker gezellig kan babbelen dat maakt het in ieder geval niet zo beladen allemaal. Zwaar zal het toch wel worden en tis fijn om ook eens wat van anderen te horen in plaats van alleen maar met jezelf bezig te zijn! Als jullie bergijpen wat ik bedoel!
Oke ik ook dan Ik ben 28 en mijn man is 33. We waren 2,5 jaar geleden begonnen met onze kinderwens. We hebben diverse vruchtbaarheidsbehandelingen ondergaan (IUI en IVF). Wij zijn bijna 10 jaar samen en wonen vlak bij Helmond Nu even alles bijlezen Liefs Nikkie
Poeh Isolde, een hele andere zwangerschap voor jou dan voor de rest hier. Wel fijn dat het forum je er een beetje bij kan helpen. Ook wel goed dat ze er iets aan kunnen doen dat je je kindje niet weer verliest. Verder ben ik inmiddels heel zenuwachtig voor die vk... Wat gaat ze allemaal doen? Hoe is dat allemaal hier. Brrrr. Gelukkig gaat mn mannetje mee.
Nou ik begrijp je heel erg goed. dit is pas me eerste zwangerschap. maar volgens mij is de grootste angst van elke aanstaande moeder om je kindje te verliezen. fijn he dat je hier zo lekker kan uiten als je daar zin in hebt. ik ben vooral zenuwachtig omdat dit de eerste is, en ik dan ook niet weet wat ik er van moet verwachten, en wil dus echt wel weten dat wat ik voel gewoon is! hahaha,,,, succes met alles.
pfff wat heb ik veel bij moeten lezen. maar goed ik ben 25 en mijn mannetje is 27, wij wonen in de omg. helmond. en dit is ons eerst kindje. ik gebruik puur mama van vsm en ook de visolie capsules van puur mama. voor alle nieuwe zwangeren gefeliciteerd en welkom. XXX Gusam
Ik ben 28 en mijn vriend net 34. We zijn 10,5 jaar samen en sinds augustus bezig voor ons eerste kindje. We wonen in Friesland.
hee Isolde dat is heel wat! kan me voorstellen dat een zwangerschap veel spanningen met zich meebrengt! ik heb gelezen over zo'n bandje om de bm mond, schijnt heel erg effectief te zijn! dus ik hoop dat het goed gaat en je een gezond kindje op de wereld gaat zetten@
@ Gentle bedankt, @ Les Kan me goed voorstellen en het enige wat ik je kan aanraden (geld voor iedereen hoor) vertrouw op je eigen instinct. Van de eerste heb ik thuis 24 uur lang met weeen rondegelopen en de verloskundige vond het niet nodig om te komen achteraf natuurlijk reuze stom want als ik eerder naar het ziekenhuis was gegaan had mijn zoontje misschien nog kans van overleven gehad! Dus vertrouw op je eigen gevoel en laat niemand vertellen wat je wel en niet moet doen. Zo dat was dan maar weer even mijn preek... hihi Ga maar even een lijstje maken wie wie is want door al die hormomen verlies ik al mijn hersencellen!
Isolde Gefeliciteerd. Zo jullie hebbenal heel wat meegemaakt ik hoop voor jullie dat deze zwangerschap helemaal goed gaat komen.
Wat leuk, wij krijgen ook een halfbloedje Ben heel erg benieuwd hoe hij/zij eruit gaat ziet. Maar dat geld natuurlijk voor iedereen!
hihih. ja dat heb je goed Isolde. hahaha. ik vergeet zo nu en dan ook al wel is wat, en soms kan ik ook erg afwezig zijn. ben nu op me werk, maar concentreren zit er niet bij vandaag! gelukkig nog 2.5 dagen en dan heb ik 2 weken vakantie, heerlijk. ik ga ook zo veel mogelijk op me instinkt af. maar heb even 2 vraagjes. 1 die steekjes in de zij en lies dat is normaal? 2 heb best veel last van witte afscheiding (vlokkerig) voel het er soms gewoon uitlopen ( sorry dames)
Les: Ik heb helemaal hetzelfde zoals jij, ik voel ook af en toe er iets uit lopen...wel verveelend natuurlijk. Isolde: Jeetje meid jij hebt al heel wat meegemaakt. Ik hoop dat deze zwangerschap voorspoedig verloopt. Liefs stephanie