elke--- wat is picksan?? Hopelijk valt je eczeem mee en krijg je gewoon een zalfje.... Veel wasplezier verder haaha mvy--- vervelend dat je je zo moe voelt. Hopelijk kan je wat op krachten komen vandaag... je zal het binnekort nodig hebben. Hanna--- veel plezier op de camping! Doe rustig aan en vluchttas mee? MVja--- jij moet nog wel even rusten hoor!! Ik word nu net pas weer wakker... maar we hebben niet voor niets verlof, wij moeten rustig aan doen Daan--- Bah jij ook al niet zo lekker? hopelijk knap je vandaag weer lekker op en word je neit echt ziek lieke--- die bloedblaar toch? ik dacht dat ze daar niets aan mochten doen vanwege zwangerschap? of toch wel? o ik zie je antwoord al staan. Hopelijk halen ze het weg vandaag, ben je daar ook weer vanaf. Liefie--- Woehoe!! Gefelciteerd met jullie zoon Rens!! desiree--- ik denk alle babies tot nu toe voor de uitgerekende datum zijn geboren omdat het nog juli is, en wij aug. mamas zijn Annie--- haha ik heb dat ook een dagje gehad, dat ik er helemaal klaar mee was omdat ik niet wist wanneer het zou komen. steeds maar weer dat stomme voorwerk en stiekem hopen dat het toch eens zal doorzetten.... pff word je ook moe van. Hopelijk vrolijkt je vriendin je wat op Ollekebolleke--- vervelend dat ze zo erg lekken... Ik slaap ook niet met bh aan hoor. Mijn onderlaken zit ook vol vlekken hihi, maar dan verschoon ik me bed gewoon een keertje meer. Bh aan slapen vond ik maar niets. bloem--- vervelend van je schoonzusje, hopelijk lukt het rekken op een goede manier en kan het kindje nog wat aansterken voor het op de wereld komt. daan--- oh dat vind ik toch wel zon rotklusje! zilverpoetsen! Ik heb vorig jaar een chemisch badje gemaakt. (zilverfolie, soda en iets van schoonmaakazijn met water?? weet het neit meer precies) Dat werkte echt super!! ik deed het erin en viste het er helemaal glimmend weeer uit!! toen even in een badje schoon water en toen in de vaatwasser. Dat poetsen vond ik echt rotwerk, vooral bij de sierrandjes en vorken. zo intussen weer een uur verder. ik was om 10 uur wakker. haha
Liefie, gefeliciteerd met jullie zoon! Geweldige naam, Rens! @Bloem: wat spannend inderdaad, weet je al iets meer? Ik snap wel dat ze het proberen te rekken, want het is nog een beetje te vroeg, maar moet een kindje niet binnen 24 uur geboren worden als de vliezen breken of geldt dat niet als het te vroeg is? @Petra: Zou het komen omdat het de tweede is? Ik kijk ook zo op tegen de bevalling en heb ook nog helemaal niet het gevoel er klaar voor te zijn. Waarschijnlijk loopt alles wel los straks, maar het voelt heel anders dan bij de eerste. Ik snap precies wat je bedoelt! Hier nu last van menstruatiekramp(jes), zo'n zeurend gevoel in onderbuik, niks bijzonders dus. Heb net de badkamer onder handen genomen, dus denk dat ik wel weet waar dat gevoel vandaan komt, haha! Maar het is weer spik en span, heerlijk. Vanmiddag lunchen met vriendinnen en nu nog even relaxen op de bank. Ik word wel een beetje vervelend van die slapende handen en vingers iedere keer! Als ik even aan het typen ben, begint het al! Ik ga even een cracker maken, want ik heb nu alweer honger... Tot vanavond allemaal! Enne...dames...zet 'm op!!
cjpt: jeetje jij ook al zo'n beroerde nacht... 10 x is ook erg veel! annie: veel plezier met je vriendin! hopelijk zakt je chaggie bui snel af! petrabr: hoe was je badje meid? lekker kunnen genieten even? ollekebolleke: succes met je laatste raampjes en je auto bloem: spannend hee! succes bij de vk! daan: succes met je zilverwerk... sarah: hier ook nog even een tukkie gedaan, maar heb het gevoel dat ik dat beter niet had kunnen doen mijn lichaam vond het niet zo grappig denk ik, voel me nu nog beroerder Wat ben ik blij als het vanmiddag is... dat ik naar die vk toe kan, de krampen worden erger... kon net alleen nog op mn rug liggen, zodra ik op mn zij/buik (favo houding) ging liggen werden de krampen/harde buiken erger... dus maar weer terug op mn rug... waar ik dan vervolgens weer misselijk van word... gelukkig even ingedut zodat de grootste vermoeidheid weg is... Nu bij de minste bewegingen krijg ik meteen pijnlijke harde buiken... Kortom: ELLENDE! *ik wil vandaag echt niet*
Ollekebolleke: Wat vervelend dat de boel ineens zo lekt! Annie22: Zo'n dag heb ik dus ook... IK WIL DAT ZE KOMT! ben er klaar mee, buik zit in de weg, alles voelt beurs en ik vind het inderdaad ook stom dat ik niet weet wanneer ze komt! Dus kom, gaan we gezellig samen op het "Ik baal ervan-bankje" zitten...Ik heb chocola, zorg jij voor koffie of thee? Cjpt: gets, wat een beroerde nacht... Vandaag nog ff bijtukken? Monique: Jep, dat gevoel ken ik ook... s' Ochtends wakker worden en denken "Hè sjips, ze zit er nog in, kom er maar uit" en aan de andere kant denk ik "Sjee, ik ga binnen nu en 2 weken en 2 dagen hoe dan ook bevallen... help!!" Moontje: vervelend die handen! Goed op letten hoor! Daan: Zilver poetsen? Dat klinkt echt zo middeleeuws... Maar ik doe het ook hoor! Poetsze! Ik ga nu op zoek naar een lekker recept voor vanavond... Iemand een idee? Iets met kip? Liefs, Pluis
Hihi ja, klinkt ouderwets he. Ken ook echt niemand die dat doet. (van mijn leeftijd dan he) En nu al 2 dames hier. Sarah, idd die randjes. Ben er bijna klaar mee. Alleen de echt heel smerige heb ik nu in een badje gelegd. Die krijg ik zo anders echt niet schoon. Nu aan de koperpoets. Dat is een fijner karwijtje vind ik altijd. Heb daar gelukkig niet veel van. 2 van die ouderwetse koperen lampen(poten).
Hahahaha koper en zilver poetsen?? Hebben jullie dan echt helemaal niks anders meer te doen? Daan volgens mij niet als ik je zo lees de laatste weken, wat ben jij een heerlijke poetser zeg! Als ik al het huishoudelijke werk dat jij in de laatste weken hebt gedaan bij elkaar optel dan komt dat ongeveer uit op wat ik in een half jaar doe denk ik! Ben je normaal ook zo fanatiek of zijn dit echt je hormonen?
@Bloem, nog gefeliciteerd met je verjaardag! Hoop dat de beeb nog even blijft zitten voor je schoonzus @Mvja, dicht die schuifdeuren dan! @Pluis, dat is hier dus ook zo, vanmorgen dacht ik laat maar komen, maar nu heb ik al weer zoiets van, doe vandaag maar niet meer Oh ja, de babykamer is trouwens weer helemaal spik en span!! Mooi op tijd toch he Nu alleen nog de cosi en kinderwagenbak eens ergens vandaan gaan vissen
@Miekiepluis, ja ik zorg voor koffie en thee!! Hihi...En kwarktaart! Zullen we gewoon vannacht bevallen??? Want dan mag ik ook thuis! Ik ga trouwens vanavond pittig eten haha. Me vriend werkt op hoofdkantoor van Albert Heijn en hij heeft voor vanavond thaise kip roerbakgerecht. Dus ik zei nou dan eten we dat wel!! Ik ga zo naar Alkmaar even shoppen met me vriendin. En ik heb al tegen me vriend gezegt dat ik iets voor onze zoon ga kopen! Niet dat hij dat nodig heeft maar gewoon omdat ik er klaar mee ben!! Dus...
hey meiden hier ben ik ook weer! als eerste:liefie gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon rens! heb hier ook echt een k*t nacht gehad. wel 10x eruit om te plassen(heb geen wc boven):x en wel 10x gestoken door zo'n k*tmug:x kortom, daar wordt je niet echt vrolijk van! maar goed lees dat meerdere mensen er last van hadden, dus das nog een schrale troost.... ga vandaag ook niet veel bijzonders doen, wat kleine boodschapjes, en moet de po nog gaan ophalen bij de uitleenservice van de thuiszorg. nou meiden, kom straks weer even kijken
He meiden, thnx voor alle lieve woorden Heb een beetje geslapen maar heel onrustig. Voel me nu eigenlijk nog slechter dan ervoor hihi. Achja... Daan, idd morgen heb ik Youri hier... Pff dat word een lange dag als ik me zo voel Ennuh zilverpoetsen enzo? Wat doe je dan poetsen? Alles wat zilver is? Ikke niet snappen... (ben niet zo slim hahahahaha) Mvja, weet niet maar klinkt toch een beetje als het echte werk bij jou? En zo jammer dat je het echt niet kunt tegenhouden he... Dikke knuff voor jou. Annie, je bent er gewoon klaar mee! Ik snap je helemaal! Dikke knuff meid en ik zou zeggen, shop je helemaal suf voor die kleine man! Doet goed! Ik laat het ff hierbij, heb nog meer gelezen maar die hoofdpijn werkt niet echt mee bij het terugdenken waar ik op moest reageren... solly Ohja, hier geen regen te zien trouwens, alleen maar zon!
daan--- niet veel mensen poetsen het,omdat niet veel mensen het meer hebben Jonge mensen kopen meestal geen zilver bestek of ander zilver goed als uitzet (beetje te prijzig denk ik ) Als ik het zilver bestek niet poets (of in chemisch badje leg) dan wordt het zwartig en krijgt het een smaakje als je ervan eet. vriend heeft geen last van het smaakje, maar ik wel. Mijn bestek is er ook nodig weer aan toe! ik eet tegenwoordig al met ander bestek omdat ik het zilver vies vind haha.
Oooooh dus dat is het?! Daan en Sarah hebben gewoon een hoop centjes. Hihi nouja nu dan niet meer want ze hebben er zilver bestek voor gekocht! ;o) Alleen het moeten poetsen ervan zou voor mij al een reden zijn om geen zilver bestek te willen haha.
Hallo meiden. Jessie en Simmer:Van harte gefeliciteerd met jullie dochtertjes Liefie:Van hartelijk gefeliciteerd met je zoontje. Gisteren de hele dag offline en heb net 20 pagina's moeten lezen. Hier is het nog steeds rustig,dus bevallen zit er voorlopig niet indenk ik.De kleine beweegt wel weer lekker,gelukkig. Bah wat een rotweer,het regent hier flink. Gelukkig had ik mijn was nog niet buiten opgehangen. Ik ga weer wat doen in huis en vanavond ga ik weer effe bijlezen. Wie weet zijn er dan wel een paar bevallen.
miekiepluis: dan zorg ik wel voor het fris na de koffie of de thee *gaat gezellig mee op het bankje hangen* annie: veel plezier met shoppen mvy: is de ellende (sorry) toch een beetje overgewaaid naar je? Ik hoop voor je dat je jezelf snel beter voelt! natasja: fijne dag vandaag! fijn dat de kleine lekker beweegt!
Miekiepluis, Annie, schuif een stukje op want ik plof graag naast jullie op het ik-baal-ervan-bankje…. Monique, wat fijn dat de babykamer helemaal spik en span in orde is, keurig optijd! Cosi en kinderwagenbak al gevonden?! Pfoeh zeg heb nergens zin in. Net tijdens het strijken geprobeerd alles eruit te gooien maar lukt niet, ook niet toen ik daarna besloot om in de regen en blokje om te gaan dus plof nu maar weer neer op de bank. Een huilbui lukt mij gewoon niet. Wordt gek van de belangstelling en smsjes dat iedereen zo benieuwd en vol afwachting is. Duh, ik niet dan?! Kortom het is een LAAT-MIJ-VANDAAG-MAAR-EVEN-MET-RUST-DAG! Sorry voor mijn klaagzang, ga nu kijken of ik wat kan gaan bakken en stofzuigen.
Aha het gaat om zilver bestek... Nu ikke snappen Heb ook niet zoveel geld daarvoor.. Welpje, dikke knuff meid... Tis nie leuk he...