Nee nog niet. Ga maandag bellen voor een afspraak. Dat moet namelijk tussen half 9 en half 10 en dan zit ik op mijn werk. Nog 2 dagen en dan lekker vakantie! Ben net in een goed uur tijd 4 keer naar de wc geweest om te plassen! En steeds flink ook. Heb niet superveel gedronken vandaag dus geen idee waar ik het vandaan haal. Verder was ik vandaag op een gegeven moment zo moe dat ik serieus overweegde om in de middagpauze in mijn auto te gaan liggen
hey meiden kan me niet genoeg consentreren om alles terug te lezen jullie kleppen t veel haha ollebolleke leuk je hier nu ook te zien hier alles goed en niks bijzonders te melden
Hallo meiden Jeetje wat kletsen jullie wat af. Isolde wat een verhaal meid weet hoe heftig het is aangezien een collega van mij dit ook bij 2 van haar kindjes heeft meegemaakt. Ninita jij zit idd in een hele moeilijke positie..Pfff petje af hoor wat je ook beslist. Lieke meid ik ga voor je duimen dat alles goed is...spannende tijden voor je... Ik heb 14 januari mijn intake met de verloskundige en 15 jnuari de echo....spannend allemaal...moet alleen nog een paar weken wachten. Ik zal mij ook even voorstellen. Inkerbell, 28jaar, samenwonend met mijn vriend van 28, 5 jaar samen, wonende in Friesland, 1e kindje en gezegend dat het in ronde 3 raak is.... verder weinig klachten momenteel alleen spierpijn in mijn buik.
Lekker jah vakantie dat wil ik ook wel hihi waarschijnlijk heb ik week 2 vakantie druk weekje 2de echo intake verloskundige en tandarts me verstandkies word getrokken zie er nu al tegen aan. Neemt hier nog mensen vakantie in de zomer of ga je het aan je verlof plakken?
Ik zit met een probleempje misschien kan iemand mij helpen. Ik zou graag op mijn computer een soort van zwangerschapbanner maken die op mijn bureaublad of dergelijke staat, mag ook op mijn startpagina staan. Maar ik weet helemaal niet hoe ik dit moet doen. Misschien dat iemand van jullie een idee heeft. Het lijkt mij gewoon leuk voor mijn vriend, dan kan hij alles mooi volgen. Oja, ik heb deze avond gebeld naar mijn ha, ik ben exact 6 weken zwanger, zoals ik dacht. Liefs stephanie
Er wordt hier inderdaad een hoop gekletst maar wel erg gezellig. Iedereen bedankt voor de lieve berichtjes, ik hou jullie allemaal op de hoogte. @ Ninita, wat heftig zeg. Ik hoop dat je er een beetje uit kunt komen, je zit niet echt in een makkelijke situatie. Praat maar lekker van je af, dat helpt weet ik uit eigen ervaring. Moet nog steeds de gynaecoloog bellen maar durf op de een of andere manier niet zo goed! Misschien na de kerst maar eens een poging wagen!
Dank je Isolde, dat helpt zeker! Ik heb het nog aan niemand vertelt en daarom is het ook superfijn om hier wel mijn verhaal kwijt te kunnen en ook nog eens met meiden die ongeveer even ver zijn!
@ Ninita, denk je dat je een beetje steun uit je omgeving kan verwachten? Familie, vrienden etc! En denk je niet dat je vriend er wel eens heel anders op zou kunnen reageren als je denkt. Mensen kunnen je soms erg verassen!
Dat zou inderdaad best kunnen maar ik weet eigenlijk zeker dat hij meteen over abortus gaat beginnen. Ik hoop maar dat hij later wel bij gaat draaien als hij merkt dat het kindje er toch echt gaat komen. En zo niet, dan doe ik het alleen.. Mijn ouders gaan me zeker steunen en mijn zus en schoonbroer ook. Ze zullen eerst wel schrikken maar zeker achter me staan dus dat is wel fijn.
@isolde vreselijk zeg. Maar waarom is je kindje dan overleden hebben ze dat ook nagekeken? Pff en werkt de Vk nog steeds of heb je geen klacht ingediend?
Maar was jouw kindje dan dood of leefde het nog? Wat is een curretage? Wordt dan de bevalling opgewekt of zo? Kan me heel goed voorstellen dat je daar nu weer schrik voor hebt!
ollebolleke, gefeliciteerd en welkom hoop dat je misselijkheid snel over is stephanie, sorry ik zou dat ook niet weten ninita, lekker blijven komen hier!
EWven een antwoord op de vraag of er altijd bloed en stolsels zijn bij een miskraam; Nou bij een miskraam wel. Maar bij een missed abortion niet. Dan kom je er dus achter bij en echo dat het hartje niet meer klopt. Heb dat us afgelopen september gehad. had gewoon alle zwangerschapskwaaltjes. Was misselijk, had pijnlijke borsten en hondsmoe. Voelde me echt zwanger dus. Kreeg een echo met 9 weken. En daar was op te zien dat het hartje er de dag ervoor mee gestopt was. Heb toen 2 weken af moeten wachten. In die 2 weken bleven de kwaaltjes ook gewoon. ook mijn temeperatuur leef hoog. Geen druppel bloed verloren en geen krampje gehad. Na die 2 weken naar ziekenhuis. Eert zou het met medicijne opgewekt worden. maar halve week later bleek dat dat niet meer kon. Mijn moederkoek en vruchtzak was doorgegroeid en had dus de grote van bijna 12 weken. Dus toen currretage met 12 wken. Op de dag van curretage 2 uurtjes voor de ingreep begon ik met bloeden. Dus je kunt een hele tijd met een dood vruchtje rondlopen zonder een druppel te verliezen. Ingreep is wel doorgegaan bij mij omdat ik er ook nog koorts bij kreeg. Kans op infectie was er...en wilden geen risico nemen in het ziekenhuis... Dus ik ga nu maar niet meer broekloeren en op zwangerschapskwaaltjes letten. Word ik alleen maar gek van ...en daarbij heeft het voor mij geen zin...dat is een paar weken geleden wel bewezen. Deze keer be ik ook niet misselijk. Terwijl ik bij mijn dochtertje veel heb moeten overgeven en mijn vorige zwangerschap ook veel misselijk ben geweest. En nu...helemaal niet... Ik probeer wel zo positief mogelijk te blijven...
Kanela, jeetje wat een droevig verhaal.. Als je dan een zwangerschapstest doet, geeft die dan wel nog aan dat je zwanger bent? Ook al is het kindje dood? Ik ga me nu echt de meest vreselijke dingen in mijn hoofd halen
Ja nog tot 2 weken na mijn curretage had ik positieve test. Maar je moet je geen zorgen maken. Dat probeer ik ook niet. De kans is altijd groter dat het gewoon goed gaat dan dat het fout gaat... Daar houd ik me gewoon ook maar aan. Ik geloof dat het maar 10 % is waarbij het fout gaat. 90% is veeeel meer. Dus gewoon ervan uit gaan dat het goed gaat!
Ninita het enige dat wij hier allemaal kunnen doen is positief denken en hopen dat we het 1e trimester doorkomen. Natuurlijk weet je het pas zeker als er straks een gezonde baby op je buik ligt maar na 13 weken is de kans op een miskraam gewoon erg klein. Dus bijv ook een zwangerschaptest zegt niks. Je lichaam blijft het hormoon aanmaken bij een missed abortion omdat het denkt nog steeds zwanger te zijn. Verder blijft zelfs na een miskraam het hormoon nog weken zichtbaar in je bloed. Tis een spannende tijd en hopelijk worden we allemaal in augustus beloond... En geef jezelf de tijd om erover na te denken, het antwoord zal vanzelf komen, moeders zijn tenslotte wijze wezens enne... daar hoor jij nu ook bij!
Inderdaad maar zo positief mogelijk blijven. Ik denk dat ik al een stuk gerustgestelder ben na de echo. En als je een miskraam krijgt is dat toch een teken dat het kindje niet gezond was.. hoe droevig het ook is, het is dan misschien wel beter
Precies. Ik heb de vorige keer vanaf het begin af aan het gevoel gehad dat het mis was, en dus geen moment genoten. Ik had achteraf gelijk want het was ook mis, maar wat ben ik er mee opgeschoten? Een hoop onzekerheid en een paar rotweken en uiteindelijk kreeg ik die miskraam toch wel en was de klap net zo hard als wanneer ik positief had gedacht. Het was mijn allereerste zwangerschap ooit en ik realiseer me nu pas dat ook al ging het mis, het was wel iets groots. Waar ik naartoe wil, ik weet dat het niet makkelijk is altijd positief te denken, ik ben soms ook bang. Maar moet je je voorstellen... waarschijnlijk gaat het goed, die kans is 90% en dan wil je later toch terugkijken op leuke 1e weken?! Ik ga mijn best doen haha, jij ook?
Hallo allemaal, Ik kom me hier voorzichtig melden als augustusmama...Ik heb vandaag getest, omdat ik mezelf niet meer ben de laatste tijd en ik al een klein vermoeden had. En er kwam een tweede streep! Ik ben zo ontzettend blij, ik kan wel janken! Ik durf het niet eens aan mijn vriend te vertellen, bang dat ik toch ongesteld wordt (morgen was nod) en dat ik hem alweer teleur moet stellen..Dus een voorzichtige hallo, hihi. Over een paar dagen ga ik nog eens testen en dan hoop ik dat de tweede streep net zo donker is dan de eerste! Heb trouwens wel krampen in mijn onderbuik, maar dat had ik de eerste zwangerschap ook, zo erg zelfs, dat ik soms stil moest staan tijdens het lopen. Hopelijk gaat alles goed! Liefs, Moontje