Pff ckialite heftig als je zoiets van dichtbij meemaakt! jeetje! verschrikkelijk is het he Nikky gefeliciteerd! ook een meisje! jeetje houd niet op hier he met die meiden haha Leuk hoor!
Mensjess ik ga heerlijk me bedje opzoeken. Mensen die morgen voor echo gaan of naar de vk gaat veel succes en plezierrrr. Trusten en tot morgen.
Nou meiden, net mn bed uit. De laatste spullen pakken en dan richting Schiphol.. Lekker tijdstip he Zie jullie later!!!!
@ Marijeee, je bent nu op schiphol maar toch nog een hele goede reis! Geniet ervan @ Bolle buik, een meisje!!! Gefeliciteerd! @ Nikky, ook een meisje! Gefeliciteerd!! @ Stand, de meiden blijven maar komen he hihi! Volgende week hebben veel een 20 weken echo, allemaal jongens @ NathalieD, Welkom en gefeliciteerd! @ Ckailita, wat vreselijk dat je haar kon! Vindt het echt een afgrijselijk verhaal! @ Iltje, wat een vreselijk nieuws! Hopelijk krijgen jullie gauw beter nieuws. @ Kiss, mooie buik hoor! Echt een groot verschil. @ Chivay, Aiden vond de baby geweldig. We waren eerst bij mensen met grote kinderen (daar was hij heeel druk!) en daarna bij het babytje was hij heel rustig en de hele tijd naar haar aan het lachen, zo schattig! Leuk de eerste keer zwangerschapszwemmen! En lekker geshopt, leuk he. Kraamvisite was gister echt geweldig. Het was zo'n mooi, klein poppetje. Ze was zo lief en zo klein. Heb nog nooit zo'n klein babytje gezien (of zou dat komen omdat Aiden al zo groot is hihi) Vandaag weer werken, gelukkig maar een halve dag.
Dank jullie wel! Ik kan er alleen nog niet echt van genieten.. Ik heb over 3,5 week de 20-weken echo. Kan niet wachten, want wij willen heel graag weten wat het word! Liefst nu al maarja die pretecho's zijn best wel prijzig. En aangezien ik nog een arme student ben En mss krijg ik voor de verandering wel een jongen8)
Dames, dames, wat een KIPPENHOK is het hier weer zeg! Sinds wanneer schrijven we hier 9 pagina's per dag vol???? Ik heb het wel allemaal tussendoor zitten lezen, en er is weer veel leuks gebeurt! Op de ongelukjes en zieken na dan. En Millie natuurlijk.... En wat zijn er veel meiden bijgekomen! Ik hoop dat er nog wel eentje bij kan hoor, want wij hebben zo meteen de pretecho!!! En ik gok zelf op een meisje. Haha! Of een jongetje natuurlijk, dat kan ook. Maar ik denk een meisje. Geloof ik. We zullen het zien! Althans,als hetniet zo'n eigenwijs ding is! Bij Elin moesten zowel de 20 weken echo als de pretecho over omdat ze niet wilde laten zien wat wij wilden zien! Daarna gaan we lekker lunchen en natuurlijk SHOPPEN!!!! Dan eind van de middag naar Breda, want mijn broertje is jarig! Dus ik hoop dat ik tussendoor even tijd heb om te melden hoe het gegaan is! En dan ben ik er van het weekend weer wat uitgebreider! Wat een heeeeeeeerlijk weer trouwens he? We zijn gisteren lekker naar de kinderboerderij gewandeld, leuk!!! Doeoeoeooeoeoei!!!
Bolle buik : Gefeliciteerd een Meisje kiss87 ; Mooi buikje hoorde en groeit hard hoor Chivay : wat leuk zeg buikfoto,s onder water NathallieD ; welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap Marijee ; Fijne vakantie nog al ben je al weer een poosje weg Iltje : succes bij de vk Nikky : ook een meisje gefeliciteerd Hier maandag de 20 weken echo Hier gisteren lekker gezwommen op de camping bij mijn ouders ze hebben daar een stacaravan en zijn er druk mee bezig en kan lekker vaak mee met iris even lekker zwemmen heerlijk en gratis wat wil je nog meer .. Vanmiddag ook weer lekker daar naar toe en lekker zwemmen
Goedemorgen dames, Even snel een berichtje vanuit mijn kant. Ik ga straks als ik thuis ben op iedereen reageren. Heb een zwaar beroerde nacht achter de rug, was om tien over 3 al wakker door stekende buikpijn en wat bleek.... ik lag weer op mijn buik. Misschien toch maar eens met het voedingskussen proberen te slapen zodat ik op mijn zij blijf liggen. Ik zit nu op school en ga nog even snel wat leren en over een uur de toets in. Tot straks!
Wat een uitbundige stemming allemaal! Zal wel door de lente komen! Hier ook eindelijk zon en een lekker temperatuurtje. Heb gelijk de verwarming uitgezet wat de katten niet leuk vonden. In ons hele huis stond maar 1 verwarming aan en daar laggen ze dan de hele dag op te rotten. Nu is dat voorbij. Hup naar buiten met die katten! Even teruglezen hoor!
Zet mij maar op de lijst als verrassing! Misschien hebben alle meiden die het geslacht niet willen weten wel allemaal jochies in de buik en zal de stand in augustus recht getrokken worden. Wie weet!!
Chivay: meisje Marijeee: meisje Emmy X: meisje Irisnaomi: meisje Kapedi: jongen Inge75: jongen Iltje: meisje Yvie: jongen Leonizzie: meisje Kiss: meisje Bollebuik: meisje Nikky: meisje Kris34: surprise J Stand: 8 meisjes 3 jongens 1 surprise
Dag dames!! Wij gaan dinsdag kijken bij de peuterspeelzaal! Als het goed is gaat Vince daar over een half jaartje heen, waarschijnlijk voor 2 middagen per week. Ik dacht ik meld hem maar op tijd aan, straks zijn er wachtlijsten enzo... Het kost trouwens nog geen 40 euro per maand, dus dat valt goed mee. En ik merk nu al soms dat hij wat meer afwisseling en uitdaging zoekt, dus over een half jaartje is hij er echt wel aan toe! Zo, nu even terug lezen.
Hoi!!! Zit lekker in een t-shirt te werken, heerlijk! Kon het niet laten met dit prachtige weertje buiten. Verwarming uit en lekker genieten! Hoera!
Chivay: meisje Marijeee: meisje Emmy X: meisje Irisnaomi: meisje Kapedi: jongen Inge75: jongen Iltje: meisje Yvie: jongen Leonizzie: meisje Kiss: meisje Bollebuik: meisje Nikky: meisje Kris34: surprise J Ckialita: surprise J Stand: 8 meisjes 3 jongens 2 surprise
Hier trouwens ook lekker weer, de deur staat lekker open. Ga zo maar aan het werk, heb vanochtend lekker met mn mannetje rustig aan gedaan en rustig opgestart. Zo even bezig voor school en voor stage morgen. Verder vandaag verder borduren voor kraamkado voor vrienden en misschien alvast wat bedenken voor ons wurm Heb trouwens het lijstje even aangepast en hierboven gepost. Nu ga ik even bijlezen en reageren, anders lijk ik wel heel erg ego deze dagen
oooh wat een weer he!! straks lekker fietsen naar de kinderboerderij En vanmorgen hebben wij nieuwe tuinmeubels gekocht, een tuinset en een bankje voor 's ochtends in de zon! heerlijk!
@Nicky: weet niet hoe laat je de toets hebt, maar in ieder geval veel succes. Ik ben na dit jaar ook nog niet klaar, moet nog minstens een jaar, maar dan ook niet per se de hele week, dus ja, is vast te doen. O, ik zie net dat je 'm al gehad hebt, hoe ging het? @Chivay: lekker weekendje weg @Cossy: een jongen is toch ook heel leuk? Ik snap niet dat mensen zo kicken op twee verschillende geslchten, met hetzelfde geslacht zijn het misschien nog betere vriendjes @NathalieD: die misselijkheid had ik ook, en ik was ook bang dat het noooooit over zou gaan, en ineens was het: hee, ik heb er nu al drie dagen geen last meer van... Het kan! Ik had dat ook ongeveer rond jouw tijd @annette: tsja, als je zo vergelijkt is een auto toch maar een auto he ook fijn dat je dit niet een jaar geleden had dan, dan was het een groter probleem @Iltje: lekker zo'n fysio Had het een jaar geleden in mn rug, en ben toen ook een keer geweest. Echt een opluchting. O en vervelend nieuws van die vriend.. @Laartje: nog even en dan heb jij ook... @Brendat: vertel, vertel! @Kris: Ik ben wel in lentestemming in ieder geval, word er altijd helemaal happy van Ik ga maar even genieten van mijn goede humeur, en aan het werk. Ik kijk vanmiddag nog wel even...
@ lente - Pompiedom, nemen altijd de hond mee naar kantoor en dan laat ik hem tussen de middag uit, dat was net helemaal geen straf! Lekker in de zon wandelen, beetje spelen, heerlijk! Ik geniet!
@ Nicky... Leuk dat ze bij jullie met babyzwemmen ook foto's maken! Hoop dat ze dat hier ook doen... Herken wel wat je schrijft over het geen trek gevoel! Heb ook veel minder eetlust dan eerst... @ Lauw.. Wat leuk dat jij zelf een onderwatercamera hebt.. Lijkt me erg leuk om te doen! (ben gek op foto's maken) Enne... Wat niet kan nu.. dat kan maar ff lekker niet! Gewoon lekker aan jezelf denken! Hoe gaat het vandaag??? @ NathalieD.. Welkom hier! Gefeliciteerd met je zwangerschap... Ik ben erg misselijk geweest in t begin.. veel afgevallen ook.. Ondertussen gaat het goed.. maar merk wel dat het maagzuur nu aan het beginnen is.. Hopelijk wordt bij jou de misselijkheid ook snel beter.. Marije: Hoe zou het nu met haar zijn??? Hopelijk kunnen ze allemaal een beetje slapen in het vliegtuig! @ Elisa.. Wat fijn dat de kinderopvang rond is! Hier ook.. Vind het nu alleen al een verschrikkelijk idee om onze meid straks 3 dagen weg te brengen! @ Iltje.. Hoe was het bij de Vk???? En jeee wat naar van jullie vriend.. Hopelijk slaat de behandeling aan! @ Val... 40 minuten rijden is wel veel ja! Balen hoor! Klinkt interessant je opleiding! Gaat het allemaal goed tot nu toe?? Enne ben erg benieuwd naar je buikfoto Zit je ondertussen wel in zwangerschapskleding? Ohh wat lekker die nieuwe meubels..... straks in het zonnetje in de tuin zitten Wij moeten de onze weer eens in de olie zetten @ Nikky.. Gefeliciteerd met jullie goede 20wk echo! Wat leuk weer een meid erbij! @ Ckialita.. Pff wat heftig om zoiets van zo dichtbij mee te maken.. Hoe gaat het nu?? en met je familie? @ Fem.. Wat jammer dat het te koud was in de tuin... En vandaag? This nog wat warmer hè?? @ Laartje.. Leuk zeg hoe Aiden op dat kleintje reageerde!! En lekker een halve dag werken.. ik ook.. Heerlijk @ brendat... en en en en en en en ???? @ Kris.. hahaha... wat een geweldige dieren zijn katten toch Moeten ze nu maar lekker een plekje in de zon achter het raam zoeken! Hoe heten ze??? @ Cossy.. Leuk zeg dat je Vince aangemeld hebt voor de peuterspeelzaal... Vast harstikke leuk al die nieuwe uitdagingen voor hem! @ Annette... Heeeeeerlijk he.. Hier staat ook alles open, ga zo lekker in huis rommelen... Heerlijk dit lentegevoel! Hier... En zo was ik ineens een extra middag vrij Moest nog wat uren bij elkaar sprokkelen.. Vanaf 1 april krijg ik een detacheringscontract.. en ik moest nog wat opmaken voor die tijd.. Owowow wat erg Verder is er een kleine dame lekker aan het dansen in mijn buik.. ik ga eens een passend muziekje voor haar zoeken