Kiss hij word pas in januari 3 hoor, nog maar net 2 maar goed hij zegt af en toe mama plassen! dan heeft ie het vaak wel al gedaan als ie een luier aanheeft maar goed.. dus als we thuis zijn laat ik hem in zijn boxertje lopen, hij moet het toch leren..Hij piest ook 10 keer op een half uur haha pfff maar goed, komt vanzelf ff volhouden...Zou inderdaad heeeeerlijk zijn als hij op de wc kan plassen! of in ieder geval op het potje en overdag redelijk zindelijk is! scheelt ook in de pakken luiers lekkende borsten nog geen last van bij mijn zoon begon dat rond deze periode dus ben benieuwd.. OOooh heb vanavond ontzettende zin in een rose'tje! haha
Iedereen een leuke k'dag gehad? Wij wel hoor, zal morgen eens teruglezen en reageren.. Nu naar bedje toe.. Maar dacht, zal me even melden na een paar dagjes radiostilte van deze kant Alles ok, op de bekkenklachten na.... Ik kijk zo erg uit naar de komst van ons meisje zeg... Droom er ook steeds over... Ben blij dat we maandag weer mogen gluren naar haar op de pretecho! Ben ook best zenuwachtig, zal ze net als haar broer een flinkerd zijn??!! Nou ja we zullen zien! Gezondheid boven alles! Trusten!!!
Goedemorgen meiden!! Hier is het weer mooi weer, joepie!! Weet nog niet wat we vandaag gaan doen. Denk niet zo veel, beetje in de tuin zitten... Naja, fijne dag allemaal!
@brendaT wij hebben ook lieke!!! haha ook toevallig!! hij is echt superleuk geworden!! hebben jullie het proefdrukje ook al binnen?
@brendaT mooie muurschildering!!! @koetje schattige foto van de hond van je zus en tes! @femR oow wat zielig voor je dochter! hoe oud is ze? wat stoer zeg dat ze zich zo groot heeft gehouden!! en jij kan er toch helemaal niets aan doen? waarschijnlijk een erg zwakker kies geweest! @nicky jeetje wat rot van je bekken!! hopelijk gaat het snel beter! heb je al fysio? @chivay wat een schatje zeg!! @kiss87 hoe is het met jouw bekken? idd zwemmen is wel leuk maar wordt wel zwaar nu...heb de woensdagochtend opgezegd en ga nu zo lang ik het volhoud dinsdagavond dan kan ik met de auto en kan mijn vriend eventueel mee of met haar zwemmen als ik het niet meer trek.. @lau ook al last van je bekken....vervelend zeg! sterkte ermee!ik begon mijn bekken na 2 uur rommelmarkt ook wel te voelen en was op het laatst ook echt aan het waggelen @irisnaomi hopelijk gaat het met jou ook snel beter! @lauw
@ inda, Hey dat kaartje Lieke, is dat die roze met grijs? Vind die zooo gaaf!! bij www.geboortedorp.nl .. hoe doe je dat met de fototjes dan?
Goedemorgen meiden. Hoe is het hier? Zal zo even goed teruglezen. Las wel al dat Kiss enorm veel pij heeft. Echt balen meid.... Heeft iedereen een leuke koninginnedag gehad? Ik heb hem voor het eerst nuchter door gebracht haha . Eerst even bij vrienden tompouchen eten met een groep en daarna even de stad in. Was er vrij snel klaar mee. Lekker op tijd naar huis en mannetje is toen een nachtje gaan vissen en ik achter de strijkplank Xfactor kijken. Vind dat heerlijk nu, strijken en tv kijken, ken mezelf niet meer terug. Als je 1.5 jaar geleden tegen mij had gezegd dat dat voor mij een leuke avond was.... hahaha Voel me hier de afgelopen weken echt zo lekker! Als ik het zo mag volhouden tot het eind, dan ben ik een gezegend mens. Waar ik ook super van geniet is dat mensen mij echt mooi zwanger vinden en ik kreeg zelfs een paar keer te horen van mannen dat ik sexy ben. Niet belangrijk, maar wel een enorme egobooster, die af en toe best lekker is met zo'n veranderend lichaam. Nog even ego. Hele leuke pretecho gehad. Kindje heeft al haar van 7 mm en krijgt waarschijnlijk de mooie lange wimpers van mijn vriend waar ik op hoopte want die kon ze al zien. Ligt op de curve nu voor een 7 a 8 ponder en ligt al veel met het hoofdje diep naar beneden, als dit het favoriete standje blijft (was ook steeds bij de andere echo's) dan is er weinig kans op een stuitligging. Zo nu even boodschappen doen en dan ga ik vanmiddag eens even op jullie reageren! Liefs
kiss: hier geen mooi weer.. regen! wil je beetje zon hierheen sturen!!! hier zo strijken, moet ook weer gebeuren! nu zit ik even rustig (net boodschappen enzo gedaan) en kleine is lekker aan t trappelen, wel zo gezellig! hopelijk voelt iedereen zich toppie na koninginnedag! zijn er mensen deze week nog lekker vrij? ik moet maandag weer werken, na 1,5 week vakantie!! nog maar 9 weken.. dan ga ik met verlof. gaat snel he? pretecho: gaat iedereen 2d / 3d / 4d echo laten doen? ik wil kleine graag nog keer zien, maar 3d hoeft niet. gewoon vind ik dan gewoon (dus 2d).. maar manlief hoeft niet zo nodig.. xx elisa
Hier goed sjaggie met dit weer. Moet eigenlijk nog de stad in, cadeautje kopen voor vriendin waar ik morgen naar toe ga. Helemaal in Enschede, is voor mij 2 uur rijden! Moest net wel erg lachen want de kat racete door de tuin om snel onder het afdakje op een tuinstoel te gaan liggen! Pretecho: vind de kosten nogal wat voor een 3d/4d. 2d heb ik eigenlijk niet eens over nagedacht dat dat natuurlijk ook nog kon.
@ Kiss: ook een hele dikke knuffel voor jou... Je kunt je zo ellendig voelen van de pijn.. en je kunt echt helemaal niks... Paracetamol mag je volgens mij wel behoorlijk wat nemen... maar ben er zelf geen voorstander van... vaak moet je het dan daarna dubbel zo hard bezuren omdat je te ver door bent gegaan.. @ Nicky: flink geshopt.. goed bezig... Ik hoop dat ik je volgende week weer zie bij het zwemmen.. @ Spruit: dat is inderdaad niet echt gezellig als je man zoveel weg is in het weekend... dan maar zelf lekker ook op stap gaan... @ Val: succes met de zindelijkheidstraining.. lijkt mij echt lastig... @ Koetje: ondanks het weer toch een leuke dag gehad, lees ik.. lekker hoor.. Ja idd, hier 6 zwangeren.. eigenlijk 7 maar die heeft een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad, en is net geopereerd... heeft nu een grote buikwond... dus die ligt ook zeker voor 2 maanden uit de running.. Verder te horen gekregen dat 1 collega per 1 september een andere baan heeft.. en waarschijnlijk vanaf 1 augustus niet meer komt... en daarbij is het altijd al een probleem met de zomervakantie.. grote ellende dus... ben blij dat ik dat niet hoef op te lossen.. @ Elisa: ik ben blij voor je dat het geen blaasontsteking is.. idd goed drinken.. @ Leonizzie: heerlijk he.. die complimentjes... geniet ervan.. super dat de pretecho zo leuk was.. ene.. koop maar vast haarspeltjes.. haha.. @ Pretecho: nee.. ik laat er geen maken.. krijg met de 33 weken nog een gewone echo.. Nou.. hier schijnt het zonnetje.. maar het waait wel behoorlijk... toch beter als gisteren... Fijne dag iedereen..
@kiss87 ja idd roze met grijs..na de geboorte moet je gewoon foto's van je kindje maken die naar hun mailen en dan monteren zij het in het kaartje, dan mailen ze nog n x hoe het kaartje er uiteindelijk uit komt te zien en dan na akkoord gaan ze het versturen voor je naar iedern... IDEAAL..je kan ook doen dat er een fotograaf foto's komt maken van je baby en dat die foto's in het geboortekaartje komen maar dat is denk ik wel erg duur...wij gaan het zelf doen..
Gisteren gelukkig toch nog een droge K-dag gehad. De stad in geweest met vrienden en daarna de kroeg in gedoken. Nu helaas alleen maar regen. Had toch niks in de planning maar toch even lekker naar buiten is altijd fijn. Ga vanmiddag mijn kast maar eens uitmesten. Al die leuke zomerrokjes die ik deze zomer toch niet aankan haal ik er maar uit. Zitten ze me ook niet steeds aan te staren als ik de kast open doe. Misschien toch nog een reden om deze vak. te gaan shoppen. Al vind ik zwshoppen toch een stuk minder leuk
@ Leonizzie, klinkt leuk, je echo! ik wil ook!! @ mooi weer, hier was het vanmorgen vroeg echt mooi weer hoor! Nu helaas niet meer. @ Elisa, ik ga over 7 weekjes al met verlof, gaat inderdaad echt snel hoor! @ pretecho, ohh ik wil ook zo graag. Maar weet niet of we het gaan doen, denk het niet. @ spruitnl, Leuk morgen naar Enschede! Wel ver rijden voor je, ik woon er @ Lauw, paracetamol ben ik ook geen voorstander van.. Neem het dan ook alleen als ik snachts van de pijn niet in slaap kan komen.. Anders kom ik helemaal niet meer tot rust. @ zindelijkheidstraining, hier een zoon die net weer een grote poep in het potje heeft gelegd @ linda, heel leuk dat kaartje! Zal het morgenavond eens aan manlief laten zien! En hoe doe je dat met de achterkant? Waar Lieke staat? moet je dan perse een naam hebben met 5 letters?
Nou hier ook flut weer..bah bah nou nu is het ff droog, maar ff kijken hoe het zo is Wij zijn vanmorgen ff naar de gamma geweest en loempiatje gegeten, zoon ligt net in bed, maar of ie nog gaat slapen? @pretecho, wij wel, 19 mei gaan wij er 1 laten doen zo leuk! nu ff op zoek naar sjablonen
Ow ja trouwens; Vandaag is het 1 mei. Ben een half jaar zwanger Nog precies 3 maand en dan is het mn uitgerekende datum Wéér een mijlpaal!
Babydump belde net of wij het erg vonden dat ze de bestelling 2 weken eerder komen brengen. Tuurlijk vinden wij het niet erg! Wel jammer dat het vakantiegeld dan nog niet binnen is, nou ja komt een weekje later. Kan niet wachten dan kan het wassen en inrichten beginnen.
susan, da's een leuke meevaller!!! Kiss, time flies he... voor je het weet is het alweer juni... en die podotherapeut.. je kan het allicht aan je HA vragen.. toch? een podotherapeut kan heel makkelijk een beenlengte verschil zien.. een manueel therapeut ook wel trouwens. Heb ook gekeken op de site van dat geboortedorp, vind die thijs errug leuk! manlief wil echter eerst nog wat mappen bij de drukker halen.. Ons Lammetje is de hele dag al druk aan het trappelen. Net nog bewoog de laptop even op schoot hahaha...
Haha Suzan, daar heb jij natuurlijk geen problemen mee! Is zo leuk het wassen, strijken en de kleertjes in de kast leggen. En het zwangerschapsshoppen vind ik ook niet echt denderend, al ben ik van de week wel leuk geslaagd, maar dan gewoon bij The Sting! Lauw, ja was zeker even lekker Val, leuk jij ook een pretcho! Ben benieuwd. Het is zo 19 mei. Denk dat deze maand zo omvliegt met al die vrije dagen. Kiss87, gefeliciteerd met je mijlpaal! Joehoe! Het is dat jij dit schreeft anders had ik het niet geweten maar ik had hem gisteren! Wat gaat de tijd ineens hard he?
Zat me opeens te bedenken, moet je de kleertjes en beddengoed ook op een aparte manier wassen? Mijn schoonmoeder zei dat je alles op 95 graden moet wassen maar dat lijkt me toch niet voor de kleertjes? Ik had ook al gehoord dat je geen wasverzachter mag gebruiken. Iemand tips??