Ons ventje is verkouden. Hij snotterde al even maar nu klinkt hij ook hees. En hoewel ik het zielig vind voor hem is het ook wel een beetje grappig. Hij klinkt zo anders. Deze ochtend een sms van mijn man zijn moeder om kwart voor 9. Gelukkig keek ik naar de sms want ze schreef dus dat ze de bus van 5 na 9 zou nemen om ons ventje zijn kerstcadeautjes te brengen. Ik was nog aan het wakker worden in bed, dus maar snel opgestaan en koffie gaan zetten. Kleine man wakker gemaakt en fles gegeven (die wilde er natuurlijk niet veel van drinken omdat hij vond dat het nog geen tijd was voor een fles). Net klaar daarmee en schoonma stond al voor de deur.
Nou ja....wat zegt mijn collega net tegen me.....word het onderhand geen tijd dat je buikspieroefeningen gaat doen....je lijkt wel weer 4 maanden zwanger ik werd zo pissig....heb gezegt, word het niet eens tijd dat je gewoon fatsoenlijk gaat eten ( zelf weegt ze 48 kilo ) ik krijg er het zeik van :x
@Linn gaan zitten, bedoel je vanuit ligstand? mijn meisje probeert wel omhoog te komen als ze lig-zit in het wipstoeltje of als ik haar op mijn arm neem, alsof ze rechtop wil gaan zitten maar dat lukt natuurlijk niet en dan kijkt ze er heel ongemakkelijk bij @Elisje beterschap voor je mannetje @Pandora :O jeetje wat een rare opmerking van je collega!! je hebt potdikkie net een kindje gekregen.. maar je hebt een mooie, rake opmerking terug gemaakt zo te lezen probeer je er niet teveel van aan te trekken beebje ligt er weer in, gevoed rond 7.30 uur en hopelijk slaapt ze weer lekker de nacht door.. morgenochtend weer een proefles babyzwemmen doen (1,5 maand terug gedaan maar toen was het niet zo succesvol), vroeg uit de veren want moeten er 8.45 uur zijn, gevoed en wel (geldt voor ons beiden ) fijne avond &nacht allemaal!
Sjee Pandora, wat een k-opmerking zeg! Wat denkt ze wel?! Ja, ze wil echt gaan zitten vanuit lig-stand. In de wipstoel doet ze het ook hoor, maar ook als ze in de box ligt, of op het aankleedkussen... Ze maakt zich helemaal bol zeg maar, gooit haar hoofd en voeten de lucht in.
Hier doet ons muppie dat ook, echte buikspieroefeningen! Pandora jij hebt een fijne collega zeg, wat een K- opmerking.
Nou lekker aardig Pandora... Zelf heeft ze ckr nog geen kids....?! Dom wicht... Sorry hoor maar daar kan ik zo boos om worden... Tjee! Elisje da was wel aanpoten dus vanmorgen hoop dat de cadeaus de moeite waard waren?! Ros babyzwemmen leuk joh! Hoop dat nu wel een suc6 was!
Ow ja, lekkere opmerking, Pandora! Goed dat je meteen in de tegenaanval ging! Babyzwemmen wil ik ook een keer gaan doen, maar ja, met Hiddes droge huid weet ik niet of dat nu al zo'n goed idee is. Misschien eens even overleggen met de KA hierover. Morgen dus EEG, ben benieuwd... Doe denk ik geen oog dicht vannacht. Vind dat manneke door alle toestanden wel een extraatje heeft verdiend dus in het weekend ligt er een mooi cadeau voor 'm onder de boom
@pandora wat een rot opmerking zeg want denkt ze wel niet zeg @kk veel succes morgen Hier vandaag lekker gewerkt was gezellig alleen was er een collega aan het zeiken dat ik weer moest kolven word soms zo moe van haar tijdens mijn zwangerschap was dat ook al zo haar schoondochter kon alles (is iets voor mij bevallen)
Ik vond het ook zo raar nou heeft ze tijdens mn zwangerschap ook wel eens opmerkingen gemaakt waarvan ik dacht tja..... Toen ik aangaf dat ik geen nachten meer kon en wilde werken ivm de zw.schap zei ze " wat een onzin...kunde vast wennen aan het 's-nachts wakker zijn" en toen ik een jurkje aan had ( was toen 16 weken zwanger maar had al een behoorlijke buik waar ik super trots op was ) zei een collega wauw wat zie je jouw buikje al goed.....zegt zei tja wat wil je ze kleed zich er ook wel naar he :x Vanavond kwam ik dus ons kantoor binnen lopen, knijpt ze in mn blubberbuikje " zooooo word het onderhand niet eens tijd dat je buikspieroefeningen gaat doen je lijkt wel weer 4 maanden zwanger" Tsssss zelf heeft ze 3 kinderen....is brood en brood mager met dr 48 kilo zoiets zeg je toch niet ik ben vroeger ook heel mager geweest...en best gefixeerd op mn gewicht.....ik woog toen ook maar 51 kilo en nu 62 Voel me veel beter nu er wat kilo's aan zitten, minder slapjes en duizelig.....maar dat ik niet meer zo strak ben als 4 jaar geleden daar moet ik soms wel van slikken....trok van de week een broek uit de kast...kreeg 'm niet eens tot halverwege mn bovenbenen kon wel ff janken...maar me er ook snel weer overheen zetten.ik heb idd net een kind gekregen en had tijdens de zw.schap ipv maat s een buikomvang van 120 cm....jja dat krijg je zo snel wel weer strak dik ben ik nu nog steeds niet...maar wel steviger maar van zo'n kutopmerking ga ik me echt niet beter voelen....... Wat een trut :x
Het is goedgekomen hoor, babygym hebben we uitgepakt en in elkaar gezet, schoonmoeder wou die ook wel zien. De andere cadeautjes houden we tot kerstmis. Ik ben al geen ochtendmens en gisteren best een drukke dag gehad + ons ventje die pas om half 1 ging slapen. Was dus echt moe en dan ineens moeten haasten deze ochtend. Niet echt mijn voorkeur om de dag te beginnen.
kabouter: succes vandaag! pandora: waarom doen mensen dat toch? Ik zou tegen haar zeggen: ben liever een kilo teveel dan onaardig tegen collega's . Ik had ook zo'n rotcollega, die zei ergens rond de 25 weken: zooo jij bent echt DIK geworden! Nou viel dat toen best mee, maar je wordt er wel onzeker van ja. Terwijl zij er zelf uitziet als een paard en ik weet dat ze onaardig is, ook tegen veel andere mensen maar toch... stomme mensen zijn er toch he? Niks van aantrekken pandora, ken je foto's en je bent juist een supermooie meid! Misschien is ze juist wel jaloers Annelynn is druk bezig met dingen leren. Sinds een paar dagen gaat ze steeds staan ze heeft wel ondersteuning nodig, kan het nog niet zelf, haar armpjes zijn nog niet zo sterk dat ze zich kan optrekken, maar als ze op mijn schoot zit dan duwt ze zich in staande positie met haar beentjes, is dat normaal met 5 maanden? Ik zei al tegen haar: ga eerst eens omrollen en kruipen, gek kind en sinds gisteren draait ze om haar as in de box, met haar teentjes klemt ze om de spijlen vd box en draait zichzelf dan rondjes . haha het is zooooo komisch om te zien! Linn: misschien is het ook wel juist een beweging om te gaan rollen ipv te gaan zitten? Alleen snapt ze nog niet helemaal hoe? leuk om te zien he? . En dat blazen? Cute! Die heb ik hier nog niet gezien Elisje, is Tristan al n beetje opgeknapt?
@josjo dat van dat ronddraaien en met de teentjes om de spijlen klemmen gebeurt hier ook. Tristan is nog steeds wat verkouden. Ik zal vanavond wel weten hoe erg het nog is. Behalve dat hij wat hees klinkt heeft hij er 's morgens en overdag niet te veel last van. Het is pas in de late namiddag/vroege avond dat hij wat meer begint te puffen en zeurderig wordt. Ook flessen zijn dan een compleet drama en hij drinkt heel gespreid dan. Hij krijgt wel genoeg binnen dus daar hoef ik me geen zorgen om te maken. @Pandora wat een raar mens die collega van jou. Ik zou ook iets zeggen in de trant van aan dat buikje kan iets gedaan worden, aan een rotkarakter niet.
grappig om te lezen dat alle kindjes zoveel willen/kunnen!Ik vind het zo leuk om te zien al die kleine dingetjes!Kun je heel lbij van worden als je kindje ineens zelf rolt , of omhoog komt haha elisje heb je al eens een beetje zoutoplossing geprobeerd?hielp hier best wel goed met het drinken van de fles(als hij geen adem kreeg/pufferig was) Pandora idd wat een kut opmerking van je collega.Ik kan het me bijna niet voorstellen dat je zoiets zegt!!!! Hoe is de EEG gegaan vandaag kk?Hoop alles ok!kan me voorstellen dat je kleine man een extraatje verdiend!!!
Ik zal het zeker onthouden van de zoutoplossing. Had het niet geprobeerd tot hiertoe en vandaag lijkt het allemaal wel goed te gaan dus ik kijk het voor nu even aan dan. Mocht het morgen weer minder zijn of moeilijker gaan dan zal ik zeker de zoutoplossing proberen. Deze namiddag nog naar het postkantoor en de supermarkt geweest. Ik zag er een beetje tegenop om de kleine mee te nemen aangezien hij al de hele dag moeilijk deed, maar aan de andere kant vindt hij het altijd wel leuk om op pad te gaan en ik hoopte ook dat hij in slaap zou vallen. Nu meneer was de hele weg wakker maar begon niet moeilijk te doen. Integendeel, wat een acteur is het toch... Elke keer iemand in de kinderwagen keek en iets lief zei dan kwam er een lachje en brabbel of bracht hij zijn handjes naar zijn gezichtje... Een charmeur is het haha. Iemand maakte zelfs het grapje van hij gaat de meisjes later van zich af moeten slaan. Op de terugweg meneer nog steeds wakker. Kom ik thuis, haal hem uit de kinderwagen, trek zijn jasje uit en nog voor ik hem in zijn bedje leg slaapt hij al. Nog even wakker geworden voor zijn fles en dan weer geslapen tot de volgende fles. Nu is hij ook lekker rustig. Tante zei al dat ik maar elke keer met hem naar het postkantoor moet als hij vervelend is. Zie me al gaan midden in de nacht haha. Zei al tegen haar dat het ok is zolang zij me maar sponsort met nieuwe schoenen elke keer dan.
Elisje, beterschap voor je ventje enne wat ga jij steeds bij het postkantoor doen? ik lees zo vaak dat je daar naartoe gaat...je hebt het vast ooit verteld, maar dan heb ik het niet onthouden
ik zit een beetje trouwjurken te kijken en ik kom er net 1 tegen die gewoon helemaal bij mij past ik wil sowieso geen traditionele witte jurk wat vinden jullie van deze
Jeetje, heb behoorlijk wat terug moeten lezen! Word gelijk gestraft als je een paar dagen druk bent... @ Pandora, lekker laten praten dat soort mensen! Die willen zich beter voelen ten koste van anderen. Alleen maar negatieve energie... @ Wondertje, was die schattige foto met de baby in de ballen nou van jou? Echt te lief! Ik wil telkens ook graag leuke foto's maken, maar het komt er maar niet van. @ Josjo, jippie eindelijk ongesteld. Toch raar dat je dat zo voelt, maar ik had dat ook!! Als het goed is heb ik morgen mijn laatste gesprek in verband met een ontslagregeling. Ben van de week al 2 keer geweest en we zijn er bijna uit, maar ik wil gewoon 4 maanden betaald krijgen op fulltime basis en op dit moment willen zij niet meer dan 3 3/4 maand. Dus ik denk dat we er morgen wel uitkomen en anders ga ik staken en blijf ik...hahahaha... Nee hoor, ik ben er nu wel klaar mee. Eerst maar een maandje van mijn meisje en vrijheid genieten en daarna solliciteren als een gek!
@ Pandora, ik heb mijn trouwjurk laten maken door Anastasia. Moet je maar eens googelen en op haar site staan allemaal zelfgemaakte jurken (je moet dan even kijken bij de foto's van echte bruiden, dat geeft een beter overzicht). Ze maakt namelijk erg veel jurken in kleur. Misschien ook wat voor jou? Er is 1 maar, alle jurken zijn met vetersluiting dus dat moet je wel mooi vinden.