Ik loop ook wel eens vast met de wagen Heb ook de mura 4. Soms sta ik echt te kloten. Maar is wel leuk om net beebje de stad in te gaan, ze begon van de week alleen keihard te huilen in de v&d, en lag hardop te brabbelen in de bus . En iid overal met de lift soms echt lastig, samen met alle oma's die dan in je wagen hangen.
Over kinderwagens gesproken... Ik vond het laatst al zo zwaar met de kinderwagen dus toch maar even de banden controleren en ja hoor die mochten best wel wat harder. Heb ze maar snel opgepompt toen ik thuis kwam want anders ging het er niet echt meer van komen. Ik heb een zezu, op zich ook een vrij brede kinderwagen maar ik neem hem niet zoveel mee. Enkel een paar dingen lokaal hier en daar past het allemaal prima. Hier ook geen wilde plannen voor de feestdagen (geen babygooien of slingeren... haha flauw ja), eigenlijk hebben we geen plannen. Rondhangen en we zien wel.
Nou, Evi is 4,5 maand nu en gaat al steeds staan vanaf ze zo'n 2 maanden oud was..> Dus tja...dat zijn maanden We krijgen ook wel eens te horen dat Evi een uitzonderlijk sterk kindje is hoor, ze hield na een paar weken haar hoofdje al zelf rechtop en op de arm klemt ze haar beentjes ook al helemaal om je zij heen (voor zover dat past haha) Hier ook een Mura, een driewieler. Moest er in t begin wel aan wennen, het voorwiel staat best ver vooruit en kan hem niet zien natuurlijk. Dus botste overal tegenaan Maar inmiddels wel gewend. De Mura is inderdaad breed, maar vind hem superfijn!
natas, ik las laatst op het borstvoedingforum dat die ijsblokzakjes niet zo'n goed idee zijn ivm bpa. Hier ook ontzettend haaruitval
Hoi Dames! Hier gaat alles goed! heb inmiddels een afspraak bij de osteopaat gemaakt voor Lana in het nieuwe jaar. Wil toch eens na laten kjijken voor haar darmpjes. Nl weer een aantal dagen geen ontlasting gehad. Blijft toch steeds knudde. Gelukkig niet meer zoveel huilen. Infacol doet zeker zijn werk. Maar beter een keer voor niks, dan niet gaan toch? hier willen we met kerst ook beginnen met het eerste fruithapje. Lijkt me zo leuk! Lana wil de laaste dagen ook steeds rechtop zitten. Zo leuk om te zien! Staan op schoot doet Lana ook al een tijdje. Ze is ook echt al heel sterk vindt ik. Voor iedereen:Hele fijne Kerstdagen met de beebjes!!!
@allemaal, nou per 1 april ben ik werkeloos. Gelukkig hebben we het op een nette en redelijke manier op kunnen lossen. In februari gaan we nog een keer uit eten maar voor nu ben ik vrij. Wel raar hoor! Maar ik heb wel alles kunnen zeggen wat ik wilde zeggen en dat is ook wat waard. En nu maar snel gaan solliciteren!
Zo heb weer ff bijgelezen. Lizzy is weer beter! Soms nog een verstopt neusje. Maar met de zwitsal neusspray is het goed te doen voor haar! Fysio was keiposi vanmorgen! Ze zei, het is niet meer nodig!!!! Toch voor de zekerheid nog maar een x doen. Ze is zoveel vooruit gegaan, niet normaal meer! TROTS!!! Drinken jullie kindjes ook soms diksap??? Lizzy vind het superlekker.. 1 of 2x per dag zo'n 55cc. Heb die van de kruidvat.. vanaf 4 mnd staat erop. Was op aanraden van het kdv! @pandora, ik zou voor de 3e jurk gaan! Die is prachtig!!! Wanneer gaan jullie trouwen??? En maar goed dat je die collega een standje hebt gegeven, wat denkt ze wel zeg?!
He merry toch wel fijn dat jullie het nog zo hebben kunnen oplossen!En uiteraard dat je hebt kunnen zeggen wat je wilde!!Hopelijk snel een nieuwe baan voor je! Siren wat supergoed van de kleine meid!!Kun je zeker trots op zijn. Dus die fysio heeft echt goed geholpen?deed je die oefeningen dan echt dagelijk? Hier drinkt de kleine ook wel af en toe diksap.Vindt het ook heel lekker. ik Vind het alleen vervelend omdat hij best veel spuugt en dit er weer makkelijk uitloopt. fijne dagen !!!
Iedereen fijne feestdagen! Geniet ervan met de beebjes! Ben beetje druk geweest afgelopen week, zal binnenkort bijlezen en reageren.
Fijne kerst allemaal......ik ben lekker heel de kerst werken en als ik afgewerkt ben schuif ik meteen bij familie aan tafel aan
Zo de eerste fruithap zit erin Viel me nog mee, ik had erger verwacht qua niet willen en rommelen met de lepel. Het ging er echter heel makkelijk in, en enkel maar echt gemorst toen hij moest niezen en net de lepel in zijn mond had.
@Elisje wat leuk dat de fruithap goed ging! wat voor fruit ben je mee begonnen? en heeft hij er al lekker van gepoept? @kerstdagen rustig verlopen, beebje heeft zich goed gedragen en heeft goed geslapen bij de (schoon)ouders, heel fijn! @merry succes met solliciteren!
Ik ben begonnen met peer Had laatst peren gekocht maar die waren nog heel hard. Dus een paar dagen laten liggen en dan de hap van gemaakt. Poep heb ik nog niet echt verschil gemerkt hoor, maar ja, hij had ook niet heel veel op en ook nog maar de eerste keer. Straks gaan we weer peer voeren Ik vind het wel leuk. Ik kreeg hier een paar dagen terug de opmerking dat het te vroeg was om daarmee te beginnen en als ik mijn kleintje wil laten wennen aan een lepel ik er maar gewoon 1 in zijn mond moet stoppen zonder iets op. Nu hebben de kinderen van die dame niet echt manieren, dus ik heb maar terug geantwoord dat mijn ventje nog steeds zijn flessen normaal krijgt en ik toch liever iets op de lepel doe zodat hij doorkrijgt dat het om mee te eten is en geen speelgoed. Dat kan alleen maar zijn tafelmanieren ten goede komen. Jeetje zeg waar sommige mensen zich mee bezig houden... Zolang er niks verkeerd gedaan wordt of een kindje er geen last van heeft ga ik me toch ook niet moeien met andermans kinderen.
@Siren ik ga ook diksap kopen en eens proberen, heb al eens lauwe rooibos thee gegeven en dat vond ze heerlijk. Hier drukke maar leuke dagen gehad. Weer veel te veel gegeten.
Vandaag heeft madam fruit met wat liga er door heen op... Was wel wennen voor haar maar ze vond het wel lekket! Ze heeft vanmiddag wat fruitsap op van olvarit dit ging erin als melk vond ze echt heel lekker! En voor het eerst een groentehapje die ze lekker vond: bruine bonen met appel....! Vond ze ook een succes....! Dus allemaal successen vandaag ! Wat worden ze dan al groot!
Hoi dames, Hier met de kerstdagen ook begonnen met fruithap. Had ook peer gekozen. Echt leuk hoor, die gekke bekken die ze trekt haha. En toch wel d'r mondje weer open doen steeds. BEviel haar wel. Hier wel gelijk andere poep, wat groenig. Vandaag weer naar het cb geweest. Ze weegt 7480 gram en 65 cm! Wat wordt ze al weer groot. Prikjes gehad, en ze jammerde eogenlijk maar heel even. Daarna gelijk weer lachen! Kot vast omdat papa erbij was haha.