augustus 2011 buikjes lekker vroeg hahahaha

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door anita205, 3 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    mooie buikjes dames!

    en Pandora, jammer dat het met limegroen niet werkte zoals je in je hoofd had..heb zelf ook wit/grijseiken meubels met (wit, grijs en) limegroen en vind het hier wel mooi, maar smaken verschillen én kleuren verschillen :) (er vallen veel kleuren onder de noemer 'lime' in winkels maar er zit soms nog best veel verschil tussen de daadwerkelijke kleuren)
    klinkt in ieder geval alsof je er goed mee bezig bent om een alternatief te vinden, haha, denk dat het met turquoise (of aqua?) ook heel mooi moet worden! succes
     
  2. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.123
    0
    0
    Noord-Brabant
    @ missa veel plezier dit weekend geniet ervan.

    @hier gister is de babykamer gewoon helemaal blij hij staat al helemaal in elkaar zal in het weekend wel even een foto maken. zometeen gaan werken.

    fijne dag allemaal
     
  3. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    het is ook geen turquoise geworden :D:D:D want van Koeka hadden ze alleen nog de dubbele deken turquoise/lime
    dus het is donkerblauw geworden...in de winkel bij het bedje gehouden, staat moooooiiiiiiiiiiii :D:D:D
    wel even getwijfeld of ik de bruine Koeka deken niet zou pakken, maar dan wordt het wel erg bruinig allemaal ;)
    straks nog even lekker babyshoppen en dan hebben we het een heel eind :)
     
  4. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    pandoraaaaa welk deken heb je de wafel dubbel of de teddy ?
     
  5. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ik heb de teddy gepakt....twijfelde of deze niet te warm is in de zomer, maar meestal is augustus niet meer super warm. Mocht hij toch te warm zijn de eerste weken, heb ik een witte ledikantdeken van het kruidvat, die was maar 10 euro en had ik gekocht als reserve voor als de "goede" deken in de was zit
    omdat we daarna ook richting de winter gaan, en we een erg koud ( ons huis is 100 jaar oud ) huis hebben, leek me de teddy het beste
    Ik ben zoooooooooooo blij met mn deken :D vind 'm echt super mooi :D
     
  6. missa

    missa Fanatiek lid

    7 jan 2008
    1.049
    0
    0
    Holland
    @wondertje1985 thanks
    @ pandora mooi hoor!!!

    @ all fijn weekend en ben er maandag of dinsdag weer, zal dan een boel te lezen hebben :D
     
  7. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    @pandora de teddy is ook heel mooi :) ben ook echt blij met mijn dubbel wafel dekens echt mooie kwaliteit he
     
  8. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Hallo!

    Ben er weer van een midweekje vakantie...
    Heb even heel wat bijgelezen :D

    Deze is van de week gemaakt
    Bekijk bijlage 152686
     
  9. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    @pandora foto's, foto's! ;) ben wel benieuwd naar de kleur(combi) geworden nu, haha. Fijn iig dat je eruit bent!
    en tja qua temp weet je het niet hè, het is natuurlijk hartje zomer maar je hebt ook vaker dat augustus een miezermaand is met matige temperaturen enzo..

    @linn mooi!
     
  10. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    @linn mooie buikfoto!! en hoe was je vakantie??
     
  11. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    foto's komen als de kamer klaar is :D
     
  12. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Thnx :D

    Vakantie viel een beetje tegen, we zijn veel meer en beter gewend van Center Parcs... Beetje zonde van het geld eigenlijk :):(
    We hebben ons wel vermaakt hoor, daar niet van!
     
  13. Sjulie

    Sjulie Fanatiek lid

    17 jun 2010
    1.998
    0
    0
    lerares biologie
    tussen eindhoven en tilburg

    Dat hebben wij ook :) maar hebben wel roze en blauwe accesoires om het op te frissen
     
  14. Sjulie

    Sjulie Fanatiek lid

    17 jun 2010
    1.998
    0
    0
    lerares biologie
    tussen eindhoven en tilburg
    Pandora, ik wilde typen dat ik persoonlijk voor een stoere kleur blauw zou gaan bij grijs/antraciet/zilver en niet voor softe kleuren als babyblauw etc maar zie dat je al turquase wilde maar dblauw gekozen hebt. Dat vind ik ook het mooiste. Lekker stoere kleuren erbij!!

    Morgen gaan hier de bedjes in elkaar! Ben benieuwd hihi. Heb deze week ook de schilderijtjes binnen gekregen, zo mooi!!!

    Ben al ff paar dagen niet geweest.
    Woensdag extra exho gehad, had erg veel pijn in onderbuik: oorzaak: 2 baby's in stuit op mijn blaas hihi.

    Heb nu een buik ter grote van 31 weken als het er eentje zou zijn!!
     
  15. brechje

    brechje Actief lid

    21 apr 2009
    341
    0
    0
    Mooi Buikje weer Linn, jammer dat het park je wat tegenviel.

    Hier is dan eindelijk het zeiltje binnen!
    morgen gaan we hem plaatsen en dan kan ik ook eindelijk een 'af' foto maken.
     
  16. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ik ben echt helemaal blij met het donkerblauw ;) het staat er echt super bij....en maakt het inderdaad veel stoerder dan een softe kleur!
    ik kan niet wachten tot het helemaal klaar is ;)
    Na het weekend kunnen we pas weer verder, en hoop ik komend weekend of in de dagen erna lekker in te kunnen gaan richten :)
    het zilver komt er overigens niet bij, dat past niet bij de rest van hoe ik de kamer in wil gaan richten ;)
     
  17. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Net komen ze het kraampakket van de verzekering brengen...nou daar word je echt niet vrolijk van :$:$:$ bij het zien van het eerste pak mega verband heb ik de doos maar weer snel dichtgemaakt :D schrok me dood.... die lappen passen toch nooit in een onderbroek :$
    nee, het is niet echt een inhoud om trots aan mn vriend te showen straks :$:$:$ ik denk als hij die inhoud ziet, we voor de bevalling al uit gesekst zijn :D
    Het is meer een inhoud wat past bij een bloederige slachting ofzo :$
    Er zit wel een tummy tub bij....die is dan weer wel leuk :D
     
  18. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    @Linn jammer dat het tegenviel center parks is normaal gesproken wel leuk ja


    @pandora jij hebt ook vgz zeker haha ik heb ook de kraampakket gekregen gister met gratis tummytub. Ja die mega verband past zelfs niet in mijn onderbroek denkik en ik heb maat L whaha tis was mijn man schrok zich lam toen die dat zag hahahhhhhhhhhhhhh
     
  19. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Hebben jullie geen sexy net-broekjes die dat spul op z'n plaats houden dan? :D:$:p Volgens mij moet je er in het begin zelfs twee tegelijk gebruiken :(

    Ik zit bij CZ. Kreeg er een knuffel en een boekje met allerlei leuke tips voor het spelen met je baby bij.

    Een tummytub is ook wel errug leuk!

    @Pandora Ben erg benieuwd naar jullie kamertje, het klinkt prachtig!

    @Brechje Voor jou geld hetzelfde! Ben heel erg benieuwd naar het resultaat.
     
  20. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Hallo dames!

    Zit net te lezen dat jullie je kraampakket al hebben gekregen. Ik heb nog niks gehoord? Wanneer krijg je dat dan? Bij 28 weken? Moet je daar zelf voor bellen?

    X
     

Deel Deze Pagina