gedoemorgen, wat een weer zal het nu toch eindelijk doorzetten. we zitten alweer lekker met de kids in de tuin. ik vroeg me eigenlijk af hoe het met diegene is die een keer bij de vk haar schoonzus tegen kwam en waarvan de schoonfamilie altijd raar deed. weet even niet meer wie het was maar was benieuwd of de aandacht om jullie nog minder was geworden zoals verwacht of dat ze gewoon normaal zijn blijven doen. en dan een rare vraag ik denk dat ik hier al last heb van stuwing in mijn borsten ofzo heb ergens gelezen dat ze met 24 weken klaar zijn om borstvoeding te kunnen geven straks. maar s avonds krap ik alles tot bloedens toe open niet normaal, niks kalmeert wat ik er op doe. en kan mij echt niet inhouden om niet te krabben want doet zo'n pijn. ga het vrijdag ook even bij de vk vragen want straks heb ik lelijke borsten vol met korsten.
Hier is de kamer mijn oude babykamer. Mijn ouders hadden deze toen helemaal op maat laten maken en steeds bewaard. Deze is van whitewash grenen. Alleen het bedje hadden ze niet meer en daar hebben we een witte voor gekocht. Verder is de vloer grijs eiken, past er heel mooi bij en de muren gaan heel licht groen worden en een wit. De andere muur is behangen met horizontale paarse brede strepen (zal wel een keer een foto maken) Aankleding is met licht lime groen en paars. Klinkt nu misschien heel druk, maar is het juist niet. Namen had ze heel vroeg in het begin al een keer gespamd, maar zal ze nog een keer zeggen. Wij zijn ook echt van de Hollandse namen, dus geen Engelse of dergelijke. Voor een meisje Bloeme met de doopnamen Sophie Louise Voor een jongen Timme met de doopnamen Marijn Mateo We hebben deze namen echt al 4 jaar en staan er nog steeds volledig achter. Doopnamen Sophie is naar mijn naam en Marijn is naar mijn man zijn naam. Stuwing in de borsten ik heb geen idee, weet wel dat ze flink aan het groeien zijn en dit was al de grootste maat zwangerschapsbh's help. Voor de rest vinden mensen het heel raar dat ik het moeilijk vind om dikker te worden. Altijd moest ik afvallen, altijd was ik te dik en nu mag ik geoorloofd dik worden. Maar dit vind ik zo moeilijk, ben absoluut trots op mijn kleine buikie nu, maar mensen die het niet weten, zullen wel weer denken nou die is ook dik. Weet dat ik er niet zo bij stil moet staan, maarja dat doe je toch automatisch...
Hallo allemaal, Hier schijnt het zonnetje gelukkig ook weer. Gisteren was het helaas geen lenteweer in het Noorden. Maar nu wel. Zalig. Knap je van op vind ik altijd. Wij hebben vandaag het document voor de faillissementsaanvraag gekregen. Als het goed gaat word het document donderdag naar de rechtbank gezonden. Ze moeten nog 1 document hebben daar is het wachten op. Pff en dan hopen dat er gauw een rechter over gaat oordelen. Maar ja dit is weer een stap vooruit!!!!!! Morgen moet ik hen voor de 20-weken echo. Pff spannend hoor. Ben toch wat meer gespannen dan anders, maar ja dat is logisch. @ boobies. Heb een tijd gehad dat ik dacht dat ze uit elkaar knapten. Erg gespannen en gevoelig.. Oh en dat jeuken.. verschrikkelijk. Maar ik moet zeggen dat het nu wel redelijk meevalt. Ben al wel een dikke cup gegroeid..Vind manlief heel erg Tja de kinderkamer is dezelfde kamer als van Nicole. Ik leg ze lekker bij elkaar! Alle spullen heb ik al dus daar hoef ik me niet druk om te maken @voelen: Nou deze kleine dondersteen is er 1 hoor... Tjongejonge wat kan die mama plagen. Voel het iedere dag. Maar dat vind ik heerlijk hoor. Ik weet dat hij/zij lekker aanwezig is!!! ZO ik ga zo mn spulletjes inpakken en natuurlijk alles voor Nicole. We gaan ff een nachtje uit logeren bij mijn moeder. Ik moet morgen vroeg heen voor de 20-weken echo. Mijn moeder gaat mee, dus dit was even handig. Geniet allemaal lekker van het mooie weer. En hopen op nog meer mooie echo's!!!!!
Ow wat leuk iedereen met een super echo!! Ik moet nog iets langer dan een weekje wachten.... De baby voel ik ook al een paar weekjes en het is heel grappig, want hij/zij laat zich voelen 's avonds laat vanaf ongeveer 22.00uur standaard elke avond . Echt heel leuk en het blijft bijzonder! Hier ook heerlijk weer en ik denk dat ik straks even naar buiten ga om een kleine wandeling te maken.... Nou dames, fijne dag!!!
niet bijgelezen, sorry! heb het heel druk, gaan vant weekend verhuizen dus je weet wel wat er allemaal nog moet gebeuren hier... wilde jullie even laten weten dat ik warschijnlijk de rest van de week mn neus niet meer kom laten zien hier omdat we onderweg naar Basel zijn! en dan heb ik geen internet meer dus moet paar dagen zonder. Hoop jullie allemaal weer te spreken volgende week!
Ook hier beweegt de kleine meid al veel. Ik voel haar veel meer dan destijds bij mijn eerdere zwangerschap. Ook manlief heeft het al gevoeld, superleuk! Wat betreft die droge huid, ik heb er van de huisarts een zalfje voor gekregen, het heet cetomacrogol crème met 50procent vaseline, helpt prima tegen droge huid. Misschien een tip. Fijn dat er al zoveel goede 20 weken echo's zijn zeg!
@liesl: heb meteen mijn huisarts gebeld en kan de creme morgen ophalen. Ik krab mezelf ook helemaal open, gek wordt ik er van. Mijn benen ook trouwens grrr. vooral snachts, dan heb je wat minder controle over wat je doet he thx voor de tip! @guppekop: veel plezier in basel, geniet er lekker van!! @zj84: klinkt mooi! ben benieuwd naar de foto's! Wij zijn nog lang zo ver nog niet, maar zodra het wat meer aangekleed is allemaal en de kleur/behang op de muur zit, zal ik hier ook wat fotootjes komen spammen. Ik vind het topic show je babykamer ook zo leuk om inspiratie op te doen al moet ik zeggen dat er maar een paar kamertjes zijn die dezelfde stijl hebben als wij aan het doen zijn (beetje brocante inrichting moet het worden, ben benieuwd of we die stijl vol kunnen houden en je het echt ziet als het af is haha) was net even de stad in, we hebben hier een uur pauze altijd en heb 3 nieuwe outfits gekocht die ik zowel naar mijn werk als prive aan kan, superblij mee! wel een beetje duur al die nieuwe kleding maar ach.... meeste van queen mum, mooie collectie heeft die momenteel! Fijne dag nog!!
JIPPIE! Via marktplaats heb ik een schommelwiegje gekocht en hij is supermooi!!! Nu nog een hemeltje en de aankleding.... Ben er zo blij mee! Bij Thijmen hadden we geen wiegje, maar ik miste het wel een klein beetje.. Het heeft iets gezelligs en Thijmen kwam van 10 dagen couveuse/ziekenhuisbedje in een ledikant waar hij haast in verzoop!! Een wiegje is dan lekker klein en knus... De wieg staat op wieltjes (die je vast kunt zetten, evenals de "schommel"), dus we kunnen 'm ook makkelijk verplaatsen.... Ga zo ff m'n kind ophalen. Die is bij mijn ouders....
@maienditje dat verhaal van dat meisje met der schoon familie is bumpie. @borsten ja ik heb momenteel dat de onderkant van me borsten heel erg jeuken en een beetje aan het vervellen is , weet ook niet hoe dit komt heb dit bij me 2 eerder zwangerschappen niet gehad. voel de kleine nog steeds niet , maakt me soms wel onzeker maar ja over 2 weken en 1 dag de 20 weken echo hoop dat alles goed is!!
hoi hoi Dat verhaal van me familie ben ik De aandacht is wel minder. Maar trek me er niets van aan. Het is ons kleintje Ze moeten maar doen wat ze niet laten kunnen. Ik doe net of ik gek ben en heb wel interesse in hun. Dan ligt het in iedergeval niet aan mij
hey bumpie, gelukkig dat jij je er weinig van aantrekt je hebt ook van die schoonmoeders die net doen alsof je hun kind baart das ook irri. en inderdaad wees maar slim en wees de wijste kunnen ze je achteraf nooit iets verwijten
Even heel kort, delfina, jij gaat de kinderen bij elkaaf leggen? Wij ook, maar ik vind het wel spannend. Kunnen we mooi ervaringen uitwisselen Morgen weer uitgebreid, ik ga slapen!
net van de VK terug en niet alleen ik ben gegroeid (ben 4 kilo aangekomen sinds de laatste keer), maar de VK zei dat is niet zo gek, de baby was ook flink gegroeid!! Lekker groot maar wel gezond!
Wat heerlijk Suzanne, dat die kleine het zo goed doet!!!! Leuk leuk leuk al die kamer verhaaltjes! Vanavond op kraamvisite geweest bij een collega en uiteraard was ik de aangewezen persoon om de fles te geven hihi, heel vervelend.... NOT! @borsten, klinkt niet prettig als het zo jeukt dat je ze open krabt Ze jeuken bij mij soms, maar niet extreem gelukkig. Ik weet dat ze dan aan het groeien zijn.... Ben al van 80 B naar 85 D gegaan en ze groeien nog steeds! Vraag ik manlief om foto's van mijn buik te maken, zegt ie ik maak ze wel van je jetsers, mannen
gelukkig moet ik het dan enkel met jeuk doen want ik heb al cup E en ze zijn nog niet groter geworden, zit ik nog niet op te wachten. Ben verder ook nu de eerste 20 weken , 4 kilo aangekomen vind het lastig dat je niet kan meten of dat veel of weinig is omdat het per persoon verschilt. Ik wil gewoon uitkijken dat ik niet meer aankom dan verantwoord want wil liever na de bevalling niet boven mijn startgewicht zitten. Let toch wel op mijn lijn meestal, meer mensen op dit forum hebben er moeite mee lees ik wel eens. Kijk ik laat mijn buik nu wel zien omdat ik denk ze kunnen denken wa ze willen maar het is niet enkel vet, hahaha En misschien toch maar aan de borstvoeding geven straks dan kom je ook sneller terug in vorm he zeggen ze. nou ik ga vandaag weer voor een nieuwe dag met veel zon dan komt alles goed. vrijdag een drukke middag met rondje vk en 20 weken echo (verlaat). hoop dat ik misschien wat qaulititime krijg met 3d beelden. want wij hadden 2 pretecho's gekocht was een combipakket waarbij beide echo's met 3d beelden zou zijn en dan 1 met geslachtsbepaling erbij. alles kreeg je mee op dvd. omdat de eerste keer met 16 weken mijn placenta ervoor lag waren de 3d beelden niet gelukt. dus geef bij de 20 weken aan wat ze doet als het met de 25 weken nog niet zichtbaar is omdat ik dan wel voor iets betaald heb wat niet gebeurd is. hoop dat ze dan misschien nog iets doet om de eerste keer alvast te compenseren. ik ben toch op vrijdag altijd haar laatste echoklant en het is een super aardig vrouwtje, ze doet het alleen dus je bouwt echt een band op. nou ik ga even eten.
Goedemorgen! Heb nog niet terug gelezen, maar heb super goed nieuws! Vlak voor MMM is mijn zusje zwanger!!! Ben echt super blij, samen zwanger!!! Test staat in test topic Kim1990.
@maienditje: ik snap je helemaal dat je op de lijn wilt letten hoor en vind het stom als er mensen zijn die dat raar vinden. Vroeger was het devies: eten voor twee, maar daar zijn ze nu wel van teruggekomen. Lijnen tijdens de zwangerschap is echt niet goed omdat afvalstoffen via je bloed ook bij je kindje komen, maar opletten dat je niet te veel vette dingen eet of snoept is echt niet slecht hoor! Ik zou ook wel willen weten of het bij mij veel is maar idd je kan niet vergelijken. ik had een ideaalplaatje van max 80 kilo wegen als ik hoogzwanger ben, maar zit al op 73/74 dus dat ga ik niet redden vrees ik haha. Ik fiets nu wel elke dag naar mijn werk en ik merk het echt aan mijn spieren, hopelijk helpt dat en kan ik wel gewoon eten zonder honger Zal zo nog even mijn eerste buikfoto spammen, heb m zelf gemaakt en vond het best lastig maar goed, hij is wel aardig gelukt @tooske: haha mannen! Ze vinden die grote borsten maar wat mooi he pff nou ja, beter dan dan dat ze het lelijk vinden he? haha @bumpie: inderdaad, de eer aan jezelf houden. laat ze maar lekker! gelukkig heb ik hele fijne schoonouders (die ook best af en toe irritante opmerkingen maken maar ach...). Zonder hen kunnen we ook wel genieten van onze uk toch? @cindy: foto? ben al vanaf dag 1 bijna op zoek naar een mooi wiegje maar nog niet DE wieg gevonden. We krijgen hem van mijn moeder dus morgen maar eens bij kids factory rondneuzen. Heb een hele waslijst trouwens wat we allemaal moeten kopen, djeeez X