Hier The Pacifier gekeken, ken hem al, want we hebben hem hier liggen, maar blijft een leuke film met zijn Peter Panda dans whaha. (en Vin Diesel blijft leuk om naar te kijken ) Pff..net diarree gehad..! Blegh! Ik eet dus ook geen Kip Madras meer deze zwangerschap.. of het komt door dat beetje chips en mijn rolletje topdrop.. (goede combi..) @Marieke: Hoop dat je voeten toch echt wat gaan slinken..anders word het nog wat.. ! Weet even niet meer wie.. maar wel goed dat je eerder nokt..vooral met die reistijd.. ! Deze zomer word echt killing voor ons allemaal ben ik bang..!
Trusten Marieke! Owja morgen weer controle bij de vk.. Jeeejj! Maar ben meer benieuwd naar 2 juli, dan komt er weer een groeiecho..dus kunnen we de kleine spruit (of grote spruit) weer bewonderen! Ik ga ook slapen..trusten ya'll!
Have fun morgen fief! Die film is idd leuk! Zou de Diaree niet komen door t termijn ofzo?? Omdat joycey en ik er ook al last van hadden? Of door de warmte nu ofzo Anyway.. Ik ga proberen te slapen. Al mn gewrichten doen pijn van t vocht.. Hoop wel dat t nog wegtrekt en niet dat T vanaf nu blijft
Hey, hier even een ego berichtje. Gisteren een van mijn.slechtste dagen tot nu toe gehad! Had van tevoren een slechte nacht, veel wakker, plassen, maagzuur... Dus stond al gesloopt op. Gewerkt van 9.45 tot 20.00. Overdag veel last van mn darmen (hier dus ook, denk door de warmte), moe, hoofdpijn. Op een gegeven moment ook erg misselijk... Ook niet heel gek, omdat ik pas om 20.15 kon eten. Eenmaal thuis lichamelijk op en emotioneel leeg. Was vl er ook niet om tegen te spuien... Ik kon me even niet meer herinneren waarom ik dit ook alweer wilde... Zag de hele bevalling niet zitten en ook de hele verandering van mn leven niet. Meteen maar naar bed gegaan en daar beroerd in slaap gevallen.... Maar... Heb SUPER geslapen vannacht! Waarschijnlijk zo knock-out gelegen dat ik zelfs niet wakker ben geworden om te plassen! Dat is echt al weeeeeken geleden! Kan er vandaag dus weer ff tegenaan! Heb besloten om lekker op tijd naar huis te gaan vandaag. Heb vanmiddag toch geen afsprakn staan. Hopelijk is vl rond 16u thuis, dan kan tie het zwembad opzetten en plof ik heerlijk daar in! Dames, een fijne, warme dag vandaag!
Ik zal zo meteen de boze heks van oosten eens opbellen en het goede nieuws melden. Heb vannacht weer nauwelijks geslapen. Ik heb nu ook hoofdpijn en bij vlagen duizelig en misselijk. Bah. Warm weer en zwanger gaat volgens mij beroerd samen.....
!!! Hoe was het telefoongesprek? Niet te hard dansen hoor, daar raak je oververmoeid van. Kip madras, chips en topdrop - en dan verbazingwekkend diarree hebben? LOL! Ik heb zo de 32-weken-groei-echo met VL en SM! VL moet na de groeiecho direct door naar zijn werk. Hoop dat SM dan ook weg gaat, want ik doe het gesprek met de gynaecoloog liever alleen. Heb er toch echt geen zin in dat SM bovenop mijn aantal kilo's qua gewicht zit en dat soort dingen Hahahaha. Tot straks!
Morning! Ik lees straks alles terug van gisteren ga nu eerst even ego en dan eten en klaarmaken Heerlijk geslapen vannacht maar ben nu wel misselijk blg.. Half 11 afspraak met m'n baas! Ik hoop dat hij me nu eindelijk iets over m'n contract kan vertellen aangezien die over 3 weken afloopt. Heeft iemand enig idee hoe het met je zwangerschapsverlof zit als je in de ziektewet zit?? Wanneer het overgaat naar verlof zegmaar.. Ik zou officieel 22 juli met verlof gaan, maar weet dus niet hoe dat nou zit als je in de ziektewet zit.. Mijn schoonmoeder zegt dat ik dan tot de bevalling in de ziektewet zit en daarna 16 weken verlof heb, maar dat geloof ik niet omdat je als zwangere 4 tot 6 weken voor je vermoedelijke bevaldatum moet stoppen met werken, dus mij leek het het meest logisch klinken als mijn ziektewet op 22 juli overgaat in zwangerschapsverlof? Verder vandaag kraamzorg intake (pas om half 5)
Ze nam de telefoon niet op heb mijn collega's opgebelt en haar een whats app gestuurd dat ik haar nog een keer probeer te bellen vandaag.
ww/verlof; kun je dat op de site van het uwv niet nakijken? dacht dat je dan idd vanaf week 34 zwangverlof hebt en na die 16 weken ww. tenminste zo heeft mijn vriendin het. joyce; veel plezier straks.. hoop ook dat je sm niet blijft hangen heyhallo; tja straks nog maar eens proberen dan.. hier een stuitertje in mn buik, gaat alle kanten op. normaal is uk niet zo actief sochtends maar die zit nu echt te wringen. kip madras; heerlijk!! maar die topdrop hahaa kan me voorstellen dat je darmen er van de wap van raken. wil wel ruilen, hier kan ik echt super moeilijk naar de wc. zat net ff relaxt op de wc, te wachten of het ging lukken, maar dat duurde dochter te lang, trekt ze de deur open; mama,,, nu klaar???? dus ik zeg nee nog niet.. zegt ze; ohhh mama nog poepen , bah. haha heerlijk kind. heb mn luifel al naar beneden, alle ramen boven dicht en de gordijnen ook. hoop dat het boven een beetje koel blijft... regio eindhoven stond net online voor 35 graden vandaag!! pfff ben blij dat s.zus over een uurtje mn dochter komt halen, kan ik me rustig houden. laptop; die werkt weer, heb er een keer opgeslagen en huppakkee, we hebben weer beeld. moet zo nog ff boodschappen doen maar heb geen zin, voel me net zo een waggelende hoogzwangeren, al ben ik dat ook natuurlijk
nathalja als jij 22juli 34 weken bent ga je dan je verlof in en dus de ziektewet uit. ben je dan bv 36 weken zul je twee weken eerder met verlof gaan. gaat automatisch
maar dat zou dan dus betekenen dat ik (mits mijn contract word verlengd) na de bevalling maar 10 weken heb, dat is toch ook flauw..want ik wilde dus 4 weken van te voren stoppen en daarna 12 weken.. 22 juli zou ik 36 weken zijn
Nathalja, dat probleem heb ik dus ook. Ik heb me nu voor 2 uur per dag ziek gemeld (zie achter) en daardoor moet ik ws met 34 weken al met verlof. Ik had ook 36 weken gepland. Daardoor ben je die 2 weken erna idd kwijt. Zonde, maar helaas is het niet anders. Heyhallo, hopelijk krijg je de h*ks nog te pakken vandaag. Verschrikkelijk dat het zo moet, he.
wat een verschrikkelijk kl*te land is dit toch!! Lekker samenspannen met werkgevers.. Ik kies er ten eerste zelf niet voor te moeten stoppen met werken, en dus de ziektewet in te moeten.. Word ik dus ook nog afgestraft door straks na de bevalling minder tijd met mijn dochter door te kunnen brengen!! Wat is er mis met dit F*cking land!!
Klopt nathalja. Je wordt nu verplicht om met 34 weken met verlof te gaan omdat je in de ziektewet zit. Ik plak er dadelijk nog 3 weken vakantie achteraan. Misschien kun jij dat ook doen?
Hallo dames, Probeer ff snel te reageren voordat ik weer moet kolven. Op vaderdag mocht onze kleine jongen voor het eerst de couveuse uit om te buidelen bij papa. Paar dagen geleden heeft hij een rontgenfoto gehad omdat zijn darmen niet goed werkten omdat er ontlasting vastzat. Hier hebben ze hem wat voor gegeven en nu poept hij beter en bouwen ze de voeding langzaam weer op. Hij krijgt nu 12x 3cc voeding, en hij hoeft niet meer onder de blauwe lamp Kleine meid doet het helemaal goed. Ook bij haar is de blauwe lamp gestopt, navellijn is eruit gehaald en het infuusje in haar hand voor de bijvoeding ook. Nu krijgt ze volledige borstvoeding, 12x 11 cc. Ze krijgt zelfs al een grotere luier om En gisteren hebben VL en ik naast elkaar gebuideld met beide. VL heeft voor vaderdag op de afdeling een 2 kaartjes gekregen waarop staat: mijn papa is nr 1 kusje A. En het andere kaartje staat onder: kusje L. Er zitten medailles bij met het woord papa erop en in het kaartje hebben ze afdrukjes van de voetjes geplakt. Van mij heeft hij een kaartje gekregen met tijgertje erop met een gedichtje erin wat ik namens onze kleintjes heb geschreven, en een t-shirt met: " De liefste papa, dat ben ik " erop. Met mij gaat het ook steeds beter, alweer aardig ter been. Traplopen is zwaar, maarja ik kan moeilijk in m'n broek gaan pissen natuurlijk Alleen het is heeeeel zwaar om thuis te zijn, je kinderen in het ziekenhuis en alles eromheen. Ik merk wel dat ik er zo'n beetje aan onderdoor ga. Mijn dag bestaat zo'n beetje alleen uit eten, drinken, kolven en ziekenhuis. (Ja, idd het woord slapen ontbreekt, want het kolven gaat gewoon door dus je probeert toch je ogen dicht te doen voor 4 uurtjes) Ben echt gesloopt, vandaar dat ik nog niet eerder hier ben geweest. Maar aangezien ik gisteren naar huis mocht, en ik best een goeie nacht heb gehad omdat ik een beetje met de kolftijden ben gaan schuiven, heb ik nu dus ff tijd Zal ook even een foto plaatsen "backstage" Hoe is het met iedereen hier, hoop dat jullie de dag een beetje door kunnen komen met de temperaturen die ze hebben voorspeld. En hoe hebben jullie vaderdag gevierd ? Zijn de mannen een beetje verwend ?? Liefs BabyWish