Welkom miemsel! Leuke naam, Robine. Gaat alles goed met jullie? Dragonbaby: dat heb ik dus ook, als ik 's middags slaap voel ik me daarna vaak helemaal niet goed en een beetje labiel. Hoop dat dat snel over gaat!
Mooie kindjes allemaal! Wat groeien ze hard he! Ik was vooral de tweede week best emotioneel om niks. Vooral s avonds zomaar huilen. Dan vond ik het moeilijk al die veranderingen. Inmiddels zitten wehelemaal in het ritme en weet ik bijna niet beter. Vooral fijn dat ik ook weer lekker overal naartoe kan, ik voelde me echt opgesloten thuis.
Hier heeft het naveltje ook een tijdje nog gebloed. Steeds kleine korstjes en bloed in kleren. We hoefden er niks aan te doen. Het ziet er nu mooi uit. Ook een vies prut oogje gehad in de kraamweek. Ik deed wat drupoels borstvoeding op een gaasje (uit kraampakket) en maakte daar het oogje mee schoon
Ze krijgt m na de voeding om de krampjes weg te zuigen. Ze drinkt nog goed aan de borst. Vandaag wilt ze steeds elke 2 uur drinken en daarna is ze onrustig. Snap er niks van...
Hier ook bv en zo nu en dan een speen. Gaat prima. Nou ja als hij hem wil, meestal 'kots' hij hem weer uit en wordt hij boos.
Hier wil ze ook geen speen. toch wel jammer mijn dochtertje wilde hem wel. Toch wel handig soms een speen.
Wij moeten m ook vasthouden alleen als ze op dr buik ligt op het aankleedkussen tussen ons in blijft ie in omdat ie dan tegen t aankleedkussen zit zeg maar
Gigi85, Dank je wel! Gaat goed hier, wel erg wennen, maar we komen er langzaam wel. Nog geen echte problemen gehad, maar tot nu toe is de kraamverzorgster er altijd bij geweest. Juf85, handig idee voor het oogje! Ga ik zo gelijk maar eens proberen.
Lola heeft vannacht voor het eerst de hele nacht in haar eigen wiegje geslapen! Ze meldde zich alleen om half vier voor een voeding en daarna sliep ze meteen verder tot 7.00uur. Zo fijn
Dat is inderdaad fijn zeg Gigi! Hier deed ie vanaf zo'n half 10 tot half 1 een beetje moeilijk (wel eten, niet eten, wel speentje, geen speentje, etc.) en heeft daarna ook heerlijk doorgeslapen tot 7 uur Maar hier dus ook bv en speen, gaat ook prima En enige waarmee hij moeilijk doet heel soms is dat hij zich helemaal van me af duwt en z'n hoofd stijf naar achteren houd zodat ik hem niet echt goed kan aanleggen.. Waar dat aan ligt.. Geen flauw idee, maar in ieder geval komt dat vast en zeker niet door de speen Vanaf welke leeftijd leggen jullie je kleintje trouwens in de box, echt voor het 'spelen' bedoel ik dan. Want box is hier niet voor het slapen, dus wacht echt tot hij wakker is ervoor.. Maar hij is zo verschrikkelijk stil als hij wakker is, dat ik geen flauw idee heb wanneer ik hem nou in de box kan leggen. Net ook. Ik ga alvast naar boven omdat ik weet dat hij ieder moment kan komen, maar stop hem dan rond dat uur eerst in bad. Ik kom dus boven aan, ligt hij daar gewoon met z'n oogjes open en helemaal stil. Maar na het voeden valt ie altijd meteen in slaap, dus hem dan na het voeden in de box leggen wordt hem ook niet.. Dan snap ik nu even niet meer wanneer hij nou de box in kan gaan zonder daar te slapen
In t begin kan dat gewoon nog niet. Een beetje spelen ed begint vaak pas rond de 4 maandjes. De kleintjes slapen nu zoveel dat er geen enorme wakkere momenten zijn. Je kunt ze nu ook nog niet verwennen dus leg hem gerust een keer in de box als je ff lekker op de bank zit of je je handen even vrij wilt hebben. Over een tijd heb je meer regelmaat en kan ie onder slaaptijd naar zn eigen bedje.
Kan iemand mij vertellen hoe lang na gebruik van infacol je zou kunnen merken dat het helpt? Ik ben dat sinds gisteravond gaan gebruiken op advies van het cb. xxx
@Niki, ja ik snap ook dat ie niet kan spelen nog, maar het gaat meer om het wakker zijn dan. Als ik hem in de box leg, dan is dat toch ook niet voor heel lang nog. Dus vandaar dat ik dan dacht dat ik even moest aankijken wanneer hij dan echt nog eventjes wakker ligt terwijl hij geen honger heeft.. Maargoed, dat is dus even heel moeilijk dus. Maar hij komt hier nog amper beneden. Ik geef hem in mijn slaapkamer eten, kroel een tijdje met hem, verschoon hem in zijn kamer en leg hem op bed. Zo de hele dag door wanneer hij komt voor het eten. En als het dan mooi weer is (lees: geen regen), dan gaat hij in de middag na het eten mee naar beneden, de kinderwagen in en naar buiten. Daarna weer naar z'n kamer en daar slapen. Dat is het enige momentje dat hij even beneden is, dus ik moet dan echt op een moment hebben dat ik hem mee neem naar beneden voor even boxtijd.
Hoi meiden... Dacht laat weer eens wat horen.. Na een drukke week is hier redelijk de rust terug gekeerd.. voor zover dat kan met een kleintje Amy doet het super Goed..! 22:15 krijgt ze de voeding en dan pas om 3:00 s'nachts en daarna om 7:00 s'morgens en daar tussen slaapt ze alleen maar.. Amy heeft ook van die vieze oogjes.. Maak het elke keer schoon maar zie nog niet dat het minder word... Iemand tips als je geen borstvoeding hebt wat je nog kan doen? Miemsel grappig ik kom ook uit de buurt van Dordrecht..
@lolliebol: je zou gelijk verschil moeten merken. Het zou gelijk effect moeten hebben op de lucht in de darmpjes. Misschien een extra pipetje gebruiken?
Geloof ook dat je t direct moet merken. Je mag t alleen niet te lang gebruiken zei onze kraamhulp omdat het de darmpjes wat meer stil legt. Wij gebruiken voornamelijk cinababy, is homeopatisch dus werkt pas na paar keer gebruiken. Snachts geven we t meestal.
Angelique, is er ook geen druppeltje bv uit te persen? Als het aanhoudt kun je ook druppeltjes halen bij de ha. Hier ook nog wel emo na de bevalling. Eerste weken echt op een blauwe wolk gezeten, maar is dat emo-gedoe er opeens sinds een paar dagen. Hopelijk gaat het weer snel weg! Dragonbaby. Dat lijkt me ook niets als je de baby zo weinig ziet. Ik gebruik de box ook nog niet (ligt vol met kraamcadeaus), maar ik leg hem wel eens op wakkere momenten op de bank tussen een voedingskussen. Dan kan hij lekker om zich heen kijken, want de wieg is echt zo'n bak waarin hij tegen opstaande randen kijkt.
net terug van een kort weekendje weg... nou ja vooral haasten. wij hadden gisteravond een bruiloft (1 uur en 45 min rijden). EErst gewinkeld omdat mn vriend nog geen broek had. Toen de oudste uit logeren gebracht en daarna naar het hotel gereden en daar avondeten gehad. Gedouched en gevoed (luuk ging mee). De bruiloft was in een bos in een tent, met kampvuur en zo, echt heel mooi. Wij zaten vooral buiten bij het vuur, binnen was teveel harde muziek voor Luuk. Eerst heeft hij een paar keer gedronken en daarna is hij in slaap gevallen in de kinderwagen. Het was heel leuk, maar wel vermoeiend, we zijn tot het eind (00.30 / 1.00 uur) gebleven en daarna naar het hotel geredne. Luuk bleef slapen. Hij werd 2.30 wakker en daarna weer om 6.30 en wilde niet meer slapen. Ben dus kapot! Maar iedereen vond het heel leuk dat wij gekomen waren en dat Luuk mee was (kon niet anders met BV). Ben ook blij dat we het gedaan hadden. En door de speciale locatie was het ook gewoon mogelijk om hem mee te nemen (er waren ook honden mee, wel grappig).