L.ola heeft vannacht van 22.30 tot 3 geslapen en vervolgens tot 8, toen heb ik haar wakker gemaakt om te voeden. Gelukkig dus geen huiluur vannacht!
Nee is afhankelijk van het gewicht of ze mogen doorslapen. Ik mocht Nova gelijk bij thuiskomst laten doorslapen omdat ze boven de 3kg zat. Dus ik heb geen wekker gezet of haar wakker gemaakt. Ze komt uit zichzelf wel na 4-5 uur, maar het hoeft dus niet perse. Dat is mij althans verteld
@gigi: klinkt als een goede nacht! Hopelijk is dit de nieuwe trend Hoe is het met jou? Nog last van de keizersnee?
Herstel van ks is me erg mee gevallen, heb alleen aan een kant nog wat last, waarschijnlijk door wondvocht maar verder gaat het prima! En bij jou?
Gaat heel goed. Het herstel de tweede keer gaat nog sneller dan de eerste keer. Na een week voelde ik de wond al niet meer. Alleen als ik veel doe of een lange wandeling maak, voel ik het een beetje trekken aan de zijkanten. Maar ik moet natuurlijk nog wel een beetje opletten, ik wil niet dat ik straks alsnog last krijg omdat ik niet goed naar de adviezen geluisterd heb.
Vandaag zijn we voor t eerst naar buiten geweest. Hadden jullie ook eerste keren zo een zwaar gevoel aan de onderkant? Ik had geloof ik bij mn 1e ook maar weet niet meer hoelang dat duurde. Ben zo blij dat ik me al wat beter voel!!
Ik was de eerste week vooral moe en licht in m'n hoofd. Nu voel ik wel iets onderin, en bij bekken. (sowieso bekkenklachten, maar het lijkt er ook op dat ik nog steeds een soort van lichte spierpijn onderin heb af en toe, weet niet precies wat het is). Zo hier slapen ze allebei! Vanavond visite, dus maar even wat opruimen en schoonmaken...
Hier echt nergens last van gehad. Toen ik na de bevalling naar huis ging was ik wat dizzy.. volgende dag met naar buiten gaan was het ook wat moeizaam. Daarna gewoon weer de oude.
Ey dames, Ik heb tijdens mijn zwangerschap veel met jullie mee gelezen, maar niet echt mee gekletst. Zou het leuk vinden om nu met jullie mee te kletsen. Inmiddels 2 weken geleden bevallen van een hele mooie dochter! Ik heb al een zoontje van april 2011
Ik zit ook nog te twijfelen, ik denk datik voor een spiraaltje ga alleen lees en hoor er ook veel negatieve dingen over.
Voor mij is de Implanon wel ideaal denk ik. Werkt 3 jaar en weinig hormonen. De vk had er zelf ook een en was er heel positief over. @maregmo: welkom en nog gefeliciteerd. Kan het zijn dat ik jou 'ken' uit een april 2011 topic? Je naam komt me zo bekend voor. Mijn zoontje is van eind maart 2011, maar ik was uitgerekend in april 2011. Hoe gaat het met jouw peuter en de baby? @niki: Ik had nergens last van, maar ik heb natuurlijk geen gewone bevalling gehad. Soms heb ik een trekkerig gevoel aan het litteken als ik veel gelopen heb. Wel fijn hè weer lekker naar buiten? Ik wandel nu regelmatig naar de stad (30 min). Heerlijk! Morgen naar de sportschool om te kijken of ik lid ga worden. Het is tijd om weer fit te worden
Hier ook ervaring met de Nuvaring, deze ga ik binnenkort weer halen. Fijne hiervan is, dat je zelf een beetje kunt regelen wanneer je ongesteld wordt. Met de Implanon blijft dat gewoon zoals het was.
Geloof na 3 weken eruit en dan stopweek. Kan me alleen niet voorstellen dat t goed blijft zitten Eerst maar eens bv afmaken. Mag alleen pil cerazette onder de bv en die vond ik vorige keer niet fijn..werd er niet vrolijker van
T blijft prima zitten hoor, je merkt niet eens dat het erin zit. Eerst dacht ik ook dat lijkt me 3x niks, maar uiteindelijk vond ik het een prima middel.