Wat verschrikkelijk MamaAnnelies! Heel veel sterkte toegewenst. Mooi buikje inderdaad truebabylove! En dat heb ik inderdaad ook Mamalin, nou was mijn buik al nooit echt dun, vond het altijd al lijken alsof ik zwanger was Maar hou het hier wel bij zodat ik echt kan zien wanneer het goed te zien is. Hij is al wel ietsje ronder, maar veel verschil zit er niet. Ben al wel 8 kilo kwijt hier Komt omdat ik heel weinig honger heb, begint nu eindelijk een beetje minder te worden, eet net weer wat beter. Maar daardoor neem ik dus nu ook al die lekkere tussendoortjes die ik normaal nam niet meer. Dat kan je dus gelijk zien. Heb hier ook nog helemaal niets gekocht. Heb al wel twee dingen gekregen, kammetje met borstel & rammelaar. Ohja en een babyboek gekregen waarin je van alles kan bijhouden als het kind geboren is, maar dat niets voor de kleine zelf. En heb van de VK ook een tasje gekregen met twee kleine tubes zalf, een luier en een paar sokjes met zo'n gezichtje van Zwitsal erop. Sta hier al wel te popelen om spullen te kopen, maar wil daar echt niet te vroeg mee beginnen. Zal hooguit een keer iets meenemen als ik er echt tegenaan loop, maar dus niet echt naar op zoek gaan ofzo.
Hier wel wat gekocht komt ook omdat ik zelf een webwinkel heb in babyspullen scheelt veel geld. Heb al een knuffel gekregen en lieve sokjes
Onzekerheid, wat jammer dat je vriend er niet bij kon zijn... Wel fijn om te horen dat alles goed was! Dragonbaby, die tas van de verloskundige heb ik ook gekregen! Hier zat er nog een flacon dettol in, en idd ook die zwitsal sokjes! Chantallcindy, wat handig dat je zelf een webwinkel hebt! Scheelt dat veel met de prijzen die je bijvoorbeeld bij Prenatal betaald? Hier ook nog niets zelf gekocht, maar het begint wel een beetje te kriebelen. We hebben van familie een mutsje van Lief! gekregen, zo leuk, en zo klein... Maar verder eigelijk nog niets... Lijkt misschien een beetje stom, maar ik merk dat het me toch wel wat doet, dat er niet meer zo enthousiast gereageerd wordt als bij de 1e. Toen werden we echt overspoeld met kaartjes, rompertjes, sokjes, knuffeltjes, speeltjes, kleertjes, enz. Ik weet nog goed dat ik een grote mand had, waar ik alle kaartjes en kadootjes in bewaarde. En nu? Een paar kaartjes en een mutsje. Een superleuk mutsje, dat wel, haha. Gekregen van een tante van me, dus niet eens iemand die dicht bij ons staat. Ik had er wel rekening mee gehouden dat de aandacht bij een 2e een stuk minder zou zijn, maar had niet gedacht dat het me toch zo zou raken. Stom hé, hoe je je daar zo druk om kunt maken... Ervaren andere mama's waarvoor het de 2e keer is dit ook zo?
MamaAnnelies, sterkte! Wij hebben gister de eerste echo gehad, hartje mooi kloppend gezien en de mini is 13 mm. Ik ben iets minder ver dan verwacht, terug gezet op 7 wk en 5 dgn en de uitgerekende datum is 26 augustus.. Hele opluchting zo'n kloppend hartje. Maandag weer verder gestuurd voor de te hoge leverwaardes, hoop zo dat het geen invloed op mijn zwangerschap zal hebben. Voel me er best rot onder.
Ja Mamalin83, dat heb ik ook! Bij de eerste had ik al een stuk of 10 'gefeliciteerd met je zwangerschap' kaarten en rompertjes enz. Nu heb ik 1 kaartje gekregen...
Stom is dat hé! Dat het me zo raakt bedoel ik, haha. Ach, wij zijn er superblij mee! En ik geniet net zo goed. Tis gewoon niet meer zo 'nieuw' als bij de eerste...
Hee dames, wat een zieken hier...rottig eerste trimester Ik ben ook al weken flink ziek (24/7), kan zo goed als niks door de misselijkheid en de buikpijn - bah! Morgen echo, hopelijk doen we het niet voor niks... Veel sterkte allemaal! Hopen dat het met 13 weken wat 'leuker' wordt als deze klachten hanteerbaarder worden!
Nou hoop het ook het is nu al iets beter als in begin met vijf weken dus heb hoop Maar heb gewoon een hekel aan avonden nu pff
Ik was heel erg misselijk met overgeven en niks binnen gehouden gaat het sinds 4 dagen kiplekker Aan de ene kant echt fijn nu kan ik gaan proberen te genieten maar aan de ene kant maak ik me dan wel weer zorgen. Was rond week 5/6 ook niet misselijk en kwam het in week 7&8 keihard terug... Heb wel een enorme harde borsten gekregen (voelen zwaar aan, voor mij doende echt een verandering heb 'niet zo veel') en pijnlijk ook nog steeds. Buik onderin best hard. Ik voel dat alles nu echt strak gaat zitten. Ik wil nog even wachten op de 2e echo over 1week en 2dagen en dan ga ik langzaam voor positiekleding kijken. 2 vriendinnen van mij zijn vorige week woensdag geweest op visite. Werd helemaal verrast. Omdat hun weten dat we 2,5 jaar over hebben gedaan en 2 jaar in het zkh hebben gelopen + ICSI hebben ze gebak mee genomen (die gingen we meteen oppeuzelen), ik kreeg een bos tulpen met bloesems, chocolaatjes, mijn allereerste rompertje van Prenatal en babysokjes oh ja en een kaart. Vond het zo lief van ze!! We gingen het gewoon even vieren Jullie nog iets meegemaakt?
Wat een lieve vriendinnen Sugarblossom! En wat heerlijk dat je je beter voelt - ik ben jaloers! Al kan ik me je onzekerheid/angst dat het terugkomt heel goed voorstellen Nu genieten van het niet-ziek-zijn! Ik heb vanmorgen weer een echo gehad, alles ziet er mooi uit en de uk zwom zelfs een rondje voor ons. Word nu op 9+0 geschat - hopelijk dus 'nog maar' 3 weken ellende qua ziek-zijn!
Hee Sugar, wat fijn weer wat van je te horen! Begon me een beetje zorgen te maken of alles wel goed ging... Je was altijd zo actief hier op het forum Hopelijk is de misselijkheid echt minder geworden, en blijft hij ook weg vanaf nu. Lekker genieten! Eigelijk voor iedereen die zo misselijk is hoop ik dat het snel wat beter gaat... De 12 weken grens komt in zicht! Madeliefste, fijn dat alles goed was op de echo! Leuk hé, hoeveel meer je nu al kon zien op de echo tov een paar weken geleden. Tis nou al echt een mini-mensje! Hier eigelijk niet veel nieuws meegemaakt... Dagelijkse beslommeringen, zeg maar, haha. Blijf wel nog steeds erg moe. Moet volgende week weer naar de verloskundige, ben benieuwd of de bloeduitslagen al binnen zijn.
Hallo dames, Ik klets ook al mee in het buikjes augustus 2013 topic, maar dacht miss leuk om hier ook mee te kletsen.. Ben zwanger van de 3de, heb al een zoontje van 4 en dochtertje van anderhalf. Hier gelukkig niet misselijk, alleen super moe en bekkeninstabiliteit, maar dat had ik al overgehouden aan de andere 2 zwangerschappen... 3 jan eerste echo gehad en die was helemaal goed groetjes Marianne
Ik verlies al 3 weken bloed ;( beeb leeft nog wel. Klets weer mee ben inmiddels verhuisd en ziek geweest (alle 3 de griep)
Oh wat heftig! Bloedverlies is dus niets ernstigs bij je? Pfff...klinkt heel naar! Neem je wel een beetje de rust die je nodig hebt? Take care!
Marianne, welkom! Mama van Shaun, dat klinkt inderdaad niet zo best... Hebben ze wel al onderzocht waar het bloedverlies vandaan komt? Spannend zeg... Verhuizing wel goed gegaan?
Nee heb nu al 4 echo's gehad maar elke keer kijken of hum nogleeft, heb donderdag een echo voor dat bloed maar denk zelf een hematoom en dat betekend tot aan de dag van geboorte in spanning zitten of het blijft leven