Nou dat zitten was eenmalig In stoeltjes en tegen mij aan zit hij best stevig maar als ik hem op de grond zet valt hij toch weer om. Haha. Maar... ik kreeg net de eerste echte zwaai! Super schattig Ik ben steeds aan het wachten op lichamelijke vooruitgang maar het lijkt alsof hij nu juist mentaal gesprongen is. Hij lijkt alles veel bewuster te bekijken en doen. Echt leuk!
Ze kunnen niet alles tegelijk hè @Bioluun, jullie kleine man kan al zwaaien! Wow, daar is hij nu mee bezig (en groeien ) onze dame kan niet meer stil liggen en komt de hele kamer door. Maar zwaaien of ook aar iets dat daar op lijkt niet gezien. Zitten gaat ook nog niet. Alles op zijn tijd. @iez, lastig he, als je een nieuwe woning wilt en er is niks op de markt. Wij hebben dat 2,5 jaar geleden gehad. Tijdelijke huurwoning, steeds kijken, maar het was nooit wat en uiteindelijk iets boven ons wensbudget gekeken en toch een gave woning kunnen vinden. Ruim, vrij uitzicht (we kijken een doodlopend groen straatje in. Helaas geen park . Jullie vinden wel wat. Helaas helpt de huidige woningmarkt niet mee. Succes. @Cindy2015 hoe gaat jet met jou? En je mini? @Jillzz en @femkes Hoe gaat het bij jullie? Fijne moederdag morgen!
Dank je wel Afkes, we kijken echt tot het uiterste wat we kunnen maar we vinden echt niets. Nou gewoon afwachten meer kunnen we niet. Onze kleine meid kan sinds gisteren in haar handjes klappen. Nu wilt ze de hele tijd dat we het liedje klap eens ik je handjes...zingen. Echt zo leuk
Ow wat schattig iez . Hier proberen we zwaaien en klappen, wat er op neer komt dat ie ons heel grappig vindt en iets doet dat er tussenin zit. Met mij en mini gaat het prima. Hij heeft nog steeds 'last' van de narcose, slaapt nog veel overdag. Ik heb al gegrapt dat we terug gaan naar het ziekenhuis als dit is uitgewerkt, voor een nieuwe dosis, lekker rustig. We kunnen alleen nu echt niet uit zn zicht zonder dat ie gaat krijsen. Vandaag nam mn vader m even een stukje het erf op zonder ons, ook krijsen. Is dit een fase en gaat dit vanzelf over, of moeten we dit oefenen? We willen volgende week zondag eigenlijk uit eten met nicht en vriend, maar ik durf m zo eigenlijk niet even ergens onder te brengen voor twee uurtjes .
Onze kleine heeft ook last van het weglopen. Maar alleen thuis tot zover, als we bijv bij oma en opa zijn en we gaan weg blijft ze rustig. Dus ja geen idee of het een fase is. Ooit gelezen bij oei ik groei dat kiekeboe spelen zou helpen. Mijn kleine meid heeft koorts, ik vraag me af waar het vandaan komt. Gisteren had ze verhoging vandaag echt koorts 39,6 gemeten zojuist. Ze slaapt sinds gisteren meer als normaal, heeft gisteren ook 2x overgegeven vandaag gelukkig niet. Iemand nog tips? Moet ik de dokter bellen. Ik zie geen tandjes dus weet niet wat het is.
@iez, balen van je huis zeg! Klappen of zwaaien gebeurt bij ons echt nog niet, high five soms, maar dat is niet echt bewust. Huilen als je wegloopt is momenteel vreselijk, we kunnen echt niks. Maar helaas moet het gewoon soms. De was moet ik soms ophangen, billen van broer afgeveegd, ik moet soms zelf naar de wc, enz. Gelukkig gaat het wel redelijk als man erbij is, maar in het geheel, verlatingsangst alom. Verder heeft ze waterpokken en hoe! Ze voelt zich duidelijk ontzettend prut. Zit helemaal onder, vooral in haar luier, dus dat broeit ook lekker. Zo weinig last als dat de middelste had, zij heeft er net zoveel last van als de oudste toentertijd. We zijn ook bij schoonouders, dus ik heb niet alles bij de hand en ben wat onthand, helpt ook niet. Enige geluk, haar gezichtje is redelijk ongeschonden en ik heb hoop dat dat zo blijft. Gisteren en vandaag verspreidde het snel, maar ik heb het gevoel dat het nu niet meer nieuwe plekken worden, alleen dat de bekende plekken groter worden. Schoonvader gaat op zich redelijk goed, er is uitzicht op ontslag, maar helaas nog geen volledige duidelijkheid.
Verlatingsangst is erg naar voor die kleine moppies. Je kunt het enigszins trainen door vaker bij het weglopen te blijven praten en dan weer te verschijnen. Maar sowieso is het een fase. Als ze 15 zijn doen ze het echt niet meer @iez de dokter bellen heeft nog geen zin. Koorts kan heel gemakkelijk hoog worden bij die kleintjes en dat is prima. Pas als ze drie dagen koorts heeft zou ik bellen. Of als ze niet reageert zoals gewoon (suffig) of minder dan de helft drinkt. Met veel braken en/of diarree moet je letten op uitdroging. Hier heerst een ééndags-buikgriepje. Misschien heeft ze dat wel. Slapen en koorts zijn eigenlijk goed. Dan heeft het lichaam meer energie om eventuele ziekteverwekkers uit te schakelen. @femkes wat sneu die waterpokken. Ik zweer bij havermoutbadjes. Dat ken je vast wel neem ik aan. Thuis is alles gemakkelijker dan he... maar fijn dat het met schoonvader beter gaat. Heeft hij nog veel zorg nodig als hij naar huis mag?
Hoe gaat het met de kleine, @iez Koorts weer wat gezakt? Ik sluit me aan bij Bioluun, even afwachten en in de gaten houden dat ze wel alert genoeg blijft en genoeg plast. Maar de hap bij ons vindt het nooit erg als je twijfelt en belt, dus als je het niet vertrouwd of niet gerust op bent, gewoon even overleggen. Fijne Moederdag! Vanochtend mijn cadeautjes gekregen. Mijn oudste een schattige foto in een zelfgemaakte lijst. Mijn jongste gaf een theepot van karton die hij zelf had uitgeprikt en versierd. Die zat in een mooie versierde papieren tas. Vertelt hij heel vrolijk, aan de ene kant heb ik een dode walvis getekend. Dus ik kijk naar de grijs gekladderde kant. Ah, is dit een dode walvis? Nee, de andere kant. Maar dat is helemaal vrolijk gekleurd, zeg ik. Ja, antwoordt hij heel vrolijk. Het is een ontplofte dode walvis! Zo gezellig die kinderen van mij
Havermout hebben we inderdaad gedaan, maar ze vindt aan en uitkleden vreselijk. Dus dan huilt ze weer alles bij elkaar. We hebben ook zinkzalf gebruikt, dat leek ze ook wel fijn te vinden, dus dat ga ik zo weer even doen. Verder krijgt ze paracetamol, 3x daags. Lijkt ook wel wat effect te hebben. Maar het houdt allemaal niet echt over. Maar goed, de eerste plekken zijn al korsten en ik zag geen nieuwe blaasjes meer, dus hopelijk gaat het wel afnemen.
Hahahahaha femkes, die kleine van jou heeft wel humor . Balen van de waterpokken! Hopelijk gaat het snel over. Hier was het zo weinig dat we niet echt constateerden dat hij echt jeuk had, dus we hebben er ook weinig aan gedaan. Bioluun, ik wilde wel graag volgende week uit eten en niet pas over 14 jaar en 4 maanden . Blijven praten doen we wel, maar hij gaat nog steeds krijsen. Komt dan wel achter ons aan. Ligt jullie man nog in de puckababy eigenlijk, of hoe hebben jullie dat opgelost? Iez, hoe is het nu met de koorts? Fijne moederdag!
Hahaha femkes ik heb echt hard moeten lachen om jouw verhaal Iedereen fijne Moederdag! Vooral voor degene voor wie dit de eerste Moederdag is Ik werd vanmorgen verwend met allemaal zelfgemaakte kados. Echt schattig. De oudste had ook een versje geleerd op school En daarna wezen brunchen in een kindercafe in den bosch. Als kers op de taart mocht ik ook nog even alleen in mijn favo winkel (lizalola) snuffelen. Meteen een leuk jurkje en twee shirts gescoord! Mijn Moederdag is af. @femkes pas op met zinkzalf/sudocreme op waterpokken. Dit verhindert het genezingsproces waardoor je mee kans hebt op littekens. Qua smeersel vond ik die van vsm erg fijn. Lekker licht en het verlicht meteen. Misschien kun je je meisje lekker veel in haar blootje laten. Dat helpt ook enorm! Of alleen een (hydrofyl)luier? @Cindy2015 de puckababy is nog steeds ik gebruik Vanacht toevallig weer een poging gedaan om eraf te komen. We hadden de ietsjes geopend en halverwege de nacht werd hij wakker met z'n armen buitenboord. Grote PANIEK. Duurde echt lang voordat hij kalmeerde. Dus dat duurt nog wel even. Bij jullie dan?
Wij zijn een tijdje geleden geswitcht naar de vier seizoenen versie van puckababy, dat ging eigenlijk gelijk goed.
@Bioluun, het was een beetje kiezen tussen twee kwaden. De zinkoxide werkt goed tegen jeuk, maar de zwaarte van de zalf bedekt eigenlijk teveel. Maar voor haar billen vond ik het wel prima. Littekens daar (en in haar schaamstreek) vond ik minder erg dan een huilend kind de hele tijd. Als haar latere partner komt klagen of haar modellen carrière verpest is, dan leg ik het haar wel uit Nu weer thuis, dus even in bad en kidsclin. Na nog wat melk is ze inmiddels wel weer vrolijk.
Poe daar ben ik ook weer even. Fijne moederdag allemaal! Nou ja, moederavond nog haha. Iedereen lekker op de bank met de beentjes omhoog en de baby's braaf in bed hoop ik Onze kleine maakt er snachts een potje van soms, van de week een paar nachten dat ik een halve nacht bezig ben geweest met hem en maar blijven huilen. Heb me zelf ook een paar dagen beroerd gevoeld dus schoot niet echt op. Hij is wel heerlijk aan het tijgeren en kletsen en altijd heel vrolijk. Wel weer verkouden en hoesten maar deze week moeten we toch naar de kinderarts. Voor moederdag mocht ik een beetje uitslapen en daarna kwam ik in een versierde kamer en was er een pannenkoeken ontbijt. Inclusief knutsels, spiegels voor de mooiste mama, dus helemaal leuk. En Feyenoord is kampioen dus de feeststemming blijft nog wel even hangen hier in huis Hoe is het met alle zieke kindjes?
Ik hoop dat jullie een fijne Moederdag hebben gehad. Was leuk om eindelijk Moederdag te kunnen vieren met een levend kindje. Ik kreeg een "zelfgemaakte" handafdrukje van haar in klei. Verder is sinds vanochtend de koorts weg gelukkig. Ze drink en eet nog niet als normaal maar ze krijgt genoeg binnen en slaapt veel. Ze heeft wel van die rode vlekjes op haar gezicht en ik denk dat misses candida weer actief is want ze heeft rode bultjes op haar schaamstreek. We smeren haar met speciale crème in. Nou afwachten wat die bultjes gaan doen.
Ik ben vandaag naar de huisarts geweest met haar en ze heeft niets gelukkig. Het is uitslag als reactie op de koorts die ze afgelopen dagen heeft gehad. Het gaat vanzelf wegtrekken.