@mira. Ik heb gisteren toch ook een naamslinger besteld bij kiddy colors.... Hadden ook nog een andere in ons hoofd maar deze kleurtjes vind ik zo leuk.
Goedemorgen, net boodschappen gaan doen, krijg ik toch opeens pijn in mijn buik. Alleen aan de rechterkant. Zoonlief nog moe van gisteren van de kinderdagverblijf, dus die was onmogelijk. Maar ik had zo'n pijn in mijn buik dat ik bijna niet rechtop kon staan. Dus ben strompelend met pijn in mijn buik en boodschappen en een schreeuwende peuter in de buggy naar huis gestrompeld. Liep echt dubbelgebogen. Nu is de pijn wel weer weggetrokken en beweegt de baby goed, dus wacht maar even af. Boefje maar voor de tv gezet, kan ik even rustig zitten.
Morgen! Hier ook bagger geslapen. Maar meer door de enorme pijn in mn bekken.. T ging juist zo goed.. Volgens mij word ik ook strontverkouden.. Geen behoefte aan.. Gaan jullie t weekend nog wat doen? Wij vrij weinig. Ja die vrienden weer helpen denk ik.. Nou ja vl dan..
Morgen gaan we sochtends gordijnrail halen en boodschappen doen. Smiddags verjaardag van nichtje. Die wordt elf. Zondag als t goed weer is naar de speeltuin.
Morning! Hier goede nacht gehad 3 x eruit geweest voor plaspauze. Vandaag ff naar kruidvat voor die maxi cosi hoezen en wat andere dingen. @Bw fijn zeg haha heb jij weer! @Eli behoorlijk aso dat ze je zo laat bellen! Alsof die milieu politie meteen komt. .. pff triest. . Hadden wij n keer met n vuilniszak. . Bleef schijnbaar hangen in die rolcontainer zet iemand m doodleuk ernaast doet zn eigen zak rrin en laat die van ons erbuiten staan lijer! Dys boete van 60 euro... naja bewijs t maar. .. nu is t verhoogd nasr 115 euro dus we letten nu extra op.. @tbl fijn dat je je nu beter voelt rustig aaan doen hoor!
Oh marieke, heb jij überhaupt wel s een goede nacht? Hoop zo voor je dat het wat beter gaat, is echt kl*te om niet lekker uitgerust wakker te worden. @fief. Tja vond het ook vreemd dat hij zo laat belde, schrok me de t*ring dacht eerst dat er iets gebeurd was met mijn schoonouders ofzo, die wonen hier in de buurt. Maar ook lekker van jou met die vuilniszak, NOT. Idd stelletje lijers en zonde van jou geld terwijl het niet eens jou schuld is. Hier vrij weinig plannen voor het weekend. Ga morgen even langs op werk gewoon om mijn gezicht even te laten zien. Heb vanaf het moment dat ik mij ziek melde helemaal niks meer van werkgever gehoord en dat is nu toch al bijna 4 weken geleden. 1 collega'tje spreek ik nog wel via app dus ga voor haar even langs om gezellig bij te beppen. En dan kan werkgever niet zeggen dat ik nooit iets heb laten horen van mezelf, eikel.......
Zo, ik ben voor de tweede keer wakker! Fijn zeg... Heb echt meer slaap nodig. Rotkerels soms. Mira; gaat het al wat beter??? @Marieke, familieleden van VL komen een bak koffie doen van het weekend.
eli nee volgens mij niet haha.. heb een week of wat terug 1 goede nacht gehad.. verder is t drama.. moet mezelf echt even aanleren om smiddags even te gaan liggen. want anders ben ik savonds kapot.. hopen dat t t weekend wat beter weer word
Ik moet even wat kwijt ga straks als ik thuis ben reageren hoor Was net bij de kruidvat, en het is indd zo wat fief zei dat je voeding alleen mee krijgt als je met een klein kind bent.. Dus hij zei al: mevrouw, we verkopen alleen aan mensen met kleine kinderen.. Dus ik zeg: ja uhmm.. Is dit klein genoeg? En toen wees ik naar m'n buik. Oh sorry dus toch voeding mee gekregen
Tis toch eigelijk te triest ook! Stel dat je kindje ziek is, dan kan je kerel bijv nooit alleen even snel voeding gaan halen. Moet je dus je zieke Kind meezeulen.. Schandalig
Ja echt hè! Of stel dat je in je kraamtijd zit en melk nodig hebt, en je kleintje mag nog niet naar buiten.. Wat dan?
Beetje vreemde regel ja, is dit overal zo of slechts bij de kruidvat? Dat vind ik best wel ernstig. Dan kun je het beter online bestellen, als dat mogelijk is.
Ik kreeg het hier van de week wel gewoon mee.. Dus weet niet of het overal zo is.. Maar anders ga ik toch mooi vragen hoe ik Dat moet doen als de kleine idd net geboren is of ziek!
Nou jaaaaa! Dat vind ik echt belachelijk!! Is dat alleen bij Nutrilon of ook bij andere merken. Ik zou een klacht indienen bij de ombudsman (is die daar ook voor??). Dus je moet ook je rokershoestje laten horen als je sigaretten wilt halen en kunnen bewijzen dat je lactose intolerant bent als je soja melk wilt en laten zien dat je echt wel ongesteld bent als je tampons wilt?? Mensen, wat slaan we door.
Bij alles, hangt een briefje bij de babyvoeding dat het uitsluitend bedoeld en verkocht word aan klanten met kleine kinderen, en dus niet voor handelaren/verkopers is bedoeld.. Maar denk dus dat het enkel bij de KV zo is.. Ik heb nu overigens gewoon kv huismerk voeding gekocht.. Ga nu even terug lezen
Wat belachelijk nathalja. Hier morgen verjaardag van vl vieren. Die was gisteren jarig. Verder lekker niets doen.