@ mira ja xxl is weer thuis die gaat morgen nog weer weg en dan komt ie vrijdag weer en dan heeft ie eindelijk vakantie. Kijk er zo onwijs naar uit. @bw dat is piep zeg kon je vandaag wel naar je kiddies? @alcohol. Ik heb op 23nov mijn laaste glaasje wijn gehad. Had toen een high tea met mijn vriendin die 10 dagen voor mij aan is uitgerekend. Zij wist nog niet dat ze zwanger was en ik had blijkbaar die dag mijn ei achteraf gezien wist ik niet vanwege een vmk op 3 nov. Verder drink ik totaal niet terwijl ik graag een wijntje lust maar niet tijdens de zwangerschap en de bv periode. Of ik moet straks een voorraadje gekolfd hebben dat papa een voeding met de fles kan geven en ik het gekolfde melk weg kan gooien. Hebben jullie trouwens ook afspraken over de laatste weken niet drinken met partners? hier niet xxl drinkt bijna niet. En als ie al een biertje drinkt is het er maar 1. Hij zit eigenlijk altijd aan de cristal clear of wijfenwater zoals wij dat noemen. Oude vriendin van me had afgesproken met haar man (voetballer liefhebber van de 3e helft) dat hij van af haar 37e week niet meer zou drinken. Op 36+6 na het voetbal (was toevallig zondag) flink aan de zuip in de 3e helft en daarna lekker naar de shoarmaboer en schotel met een flinke lading knoflooksaus. Hij komt om een uur of half 12 savonds thuis duikt in bed en wordt een uurtje later door vriendin wakker gemaakt dat de vliezen zijn gebroken en de weeen begonnen zijn. Is geen geintje maar hij had me daar een kegel van drank sigaretten en knoflook. ze wilde hem er niet bij hebben heeft op een afstandje zijn zoon geboren zien worden. Tja
Ben ik nu een slechte moeder? Ik leg mezelf qua eten totaal geen beperkingen op. Alleen geen rood/rauw vlees dan. Maar eet gewoon ijs van de ijscoman, drink cola, eet leverworst. Mijn mening, maar vind al die eetrestricties die ze je opleggen een beetje overdreven. Sprak laatst iemand die zelfs geen appeltaart eet omdat daar kaneel in zit wat schadelijk zou zijn. Ja, als je kilo's tegelijk eet misschien... Maar verder?? Neuh, ik laat er weinig om. Misschien omdat het m'n tweede is, dat je dan wat makkelijker bent. Roken mis ik ook onwijs, maar dat doe ik dus echt niet... Al ontstaan er ook veel misverstanden door onkunde van vk's enzo. Zo kan je bijvoorbeeld gewoon je haar verven volgens mij verloskundige en volgens mijn kapper en is het echt onmogelijk dat zoiets in je bloedbaan ofzo terecht kan komen, terwijl er ook vk's zijn die zeggen dat het niet mag. Maar goed, ik heb respect voor ieder haar mening wat betreft dingen wel of niet nemen/doen...
VL kan maar 1 biertje drinken - en zelfs die drinkt hij vaak niet op - want anders krijgt hij ontzettend last van zijn maag Zijn maag is een stukje verzakt en bier geeft hem ontzettend last van brandend maagzuur - meer dan cola of iets anders koolzuurhoudends.
@Maggie; kaneel eet ik wel gewoon hoor! En haar verven deed ik sowieso al niet Ik hou mij enkel aan de eetrestricties (richtlijnen ) van de volksgezondheid van het rijk uit, en kaneel stond er niet op.
Staat daar ook ijs van de ijscoman tussen? Dacht altijd dat dat een soort van urban legend was zeg maar.
Ik heb zo'n foldertje: http://www.rivm.nl/zwangerschapsscreening/Images/Folder%20Zwanger!%20juni%202011_tcm97-48264.pdf Maar niet exact dezelfde... Ik dacht dat softijs en milkshakes uit machines bij kleinere zaken (niet de McDonald's, Burger king of KFC of iets) bacteriën bevatte waar je als zwangere vrouw niet mee in aanraking wil komen. Het zou ook aan mij kunnen liggen hoor! Mijn moeder zei vroeger ook altijd dat de Italiaanse ijsverkoper voor buikpijn zorgde (waarschijnlijk omdat ze gewoon niet wilde dat wij ijs zouden kopen ), dus wie weet is het daarom blijven hangen. Die rijdende ijskarren komen op mij niet echt hygiënisch over, weet niet precies waarom. Maar goed; ik zei al, al is er een klein risico (of voelt het niet goed) dan doe ik het liever niet en werk ik erom heen. Zwangerschap: Ik ben zwanger | Thuisarts.nl ???
Goh dat van dat softijs wist ik echt niet! Weer wat geleerd!! Ml drinkt ook niet meer nu, niet meer dna af en toe een biertje dan. Idd voor het risico dat hij straks toch naar het ziekenhuis moet rijden met alcohol op.
Hihi ja als je ziet wat je tegenwoordig allemaal niet mag.. Soms zie ik mensen zich helemaal ter pletter roken of drinken terwijl ze zwanger zijn.. Zou ik niet doen, maar moet ieder voor zich weten.. Hier enorme last van mn benen en alweer dagen last van maagzuur.. Vreet me kapot aan de rennies.. Ook niet goed maar ja word er anders zooo beroerd van.. Nu ook koppijn dus zo t bedje maar eens in.. Truste dames
Maggiemagpie ik deed alleen geen rauw vlees alcohol en roken. Vond het roken in het begin heel moeilijk nu geen moeite meer mee. Nu houd ik me wel strak aan het dieet van de dvpk zodat ik de groei van de kleine meid nog een beetje kan remmen zodat ik straks geen 10 ponder ter wereld hoef te brengen Maar ik vind dat je gelijk hebt je kunt het wel heel ver doordrafen en over 2 jaar is alles weer anders.
Langdurig en veelvuldig gebruik van Rennie wordt ook afgeraden omdat het metabole alkalose (een stijging van de zuurtegraad van het bloed) kan veroorzaken. En de carbonaten nierstenen kunnen veroorzaken. Ik heb vandaag sperti moeten kopen :x Wát een fijne ervaring...! Not.
Ik voel me ook opeens een slechte moeder drink dan wel geen alcohol en blijf ook netjes van de brie, filet American, feta, zalmfilet en rauwe biefstuk af. Maar eet wel af en toe rauwe ham of salami op brood. Drink per dat 3 of 4 glazen cola. En neem meestal sowieso wel 2 paracetamol in. Oh en heb in maart in CP elke avond een softijsje gehad..
Ohja over drinken en manlief die van mij drinkt in t weekend (vrijdag tm zondag) 2 of 3 biertjes in de avond vanaf 36 weken (dus volgende week doet hij er 1tje per avond en vanaf 37 niks meer
@eten/drinken ben nog redelijk braaf... ben ook zo verslaafd aan cakebeslag dus vd week cake gemaakt zit ik de spatel af te likken en restjes waren bijna op en toen dacht ik shit!!! Zit rauwe ei in dommmm... maar denk dat t voor n x geen kwaad kan alleen als je t dagelijks doet en kilo's tegelijk neemt. Ik heb ff iets achter geplaatst waar ik n beetje mee zit te dubben... alvast trustee!!
Ham en salami mogen gewoon; die zijn bewerkt en niet rauw PCM ook. @Fief; ik heb op je gereageerd! Truste dames
Zo dat was me een gezellig avondje eten op het strand. Nu lekker in bed ben gesloopt. Vanavond 1 klein nipje bier op verder niks van alcohol of rauw vlees.. buitenlandse kaas wel, mits gepasturiseerd. Oh en rauwe ham en salami zijn welbewerkt maar niet gegaard en dus rauw maar af en toe moet niet erg zijn.
Goedemorgen. De verjaardag van een vriend is een latertje geworden was erg gezellig! Wel alweer vroeg wakker. @alcohol en andere dingen: ik eet ook af en toe leverworst/pate. Toevallig gisteravond nog 3 plakjes op. Brie eet ik alleen van de president. Die mag. Feta van de apetina, die mag ook. Staat op hun website. Alcohol en roken daar doe ik niet aan. Als het heel warm is verlang ik ook wel eens naar een glaasje witte wijn. Maar doe het niet. @alcohol vl: hij drinkt eigenlijk nooit. Alleen met een feestje. Toevallig gister heeft hij een paar biertjes op. Maar door de week drinkt hij nooit. En ik moet zeggen (al schaam ik me er af en toe wel voor) hij vraagt tegenwoordig toestemming aan mij na 2 pilsjes of hij er nog een mag....... heb hem nog nooit alcohol ontzegt dus vind het wel grappig dat hij het vraagt.
Goedemorgen, ik doe vandaag mijn bijna 37 weken dansje!! Morgen mag ik mee BIBben. Hier heerlijk geslapen, slechts 1x eruit en zelfs zl sliep uit tot 7.20u.! Ml drinkt hier max nog 2 biertjes per dag, als hij al drinkt. Met 2 mag hij gewoon rijden en is een kauwgumpje nog genoeg tegen de geur. Zometeen naar de vk voor controle en het bevalgesprek en dan mag ze van mij komen. Ben heel benieuwd. Ik heb telkens het idee dat ze voor de 40 weken komt, maar ja, dat gevoel heb ik al eerder gehad en daar klopte niets van!!