Mamamies: wat vervelend ook weer van de bv!! sterkte met je keus doen waar je je goed bij voelt en als het niet gaat heb je het in ieder geval geprobeerd meid! gelukkig gaat het met stijn heel goed he! Laartje: oh Aiden slaapt ook weer beter gelukkig! nu allebei nog Femr: dank je dat je ons blijft ondersteunen Anna: wat een fijn vooruitzicht meid! Koetje: bedankt maar gaat niet meer lukken anders ik morgen jullie overmorgen?? lekker tut middagje gehad! Nog geen nieuws van Kapedi? Nou hier zit ik dan weer........ In ieder geval is alles gecheckt, de gyn heeft de baby helemaal opgemeten en het vruchtwater, de datums nog eens bekeken en het is allemaal in orde, vruchtwater is niet veel maar nog net voldoende(had bij mijn zoon ook weinig) hij schatte de baby ook niet heel groot, rond de 3 kilo maar prima dus....daarna inwendig gekeken, de bmm is wel al wat rijp heb ongeveer 1-2cm ontsluiting maar goed zegt niks he, kan nog een week duren, dusssssssss afwachten.....volgende week woensdag terug als er dan nog niks is afspraak maken om eind volgende week in te leiden, maar hoop zo dat ik dan al bevallen ben
koetje: ik vind het heeeeeeeeeeel irri als mensen onbekend bellen en zeker als ze je dan nog wakker bellen!! mamamies: herken je verhaal over borstvoeding volledig! was hier precies hetzelfde!!!! na morgen ben ik er vanaf! morgenavond laatste avondvoeding.. en je eigen gevoel volgen wat bv betreft, want iedereen heeft andere mening en ben er achter dat je eigen gevoel het beste is!! yolanthe: gefeliciteerd met jullie zoon! hier: gaat het wel.. iets verkeerds gegeten dus last van darmen! morgen laatste keer avondborstvoeding.. ben ik heeel blij mee! zouden bezoek krijgen maar zijn onder de hand bijna uur te laat! ga nu bankhangen met manlief en onze dochter! even knuffelen en kan ze zo naar boven toe... jammer voor visite!!!
Joehoe, even tussendoor... vanochtend in het ziekenhuis geweest voor controle. De baby maakt het prima, genoeg vruchtwater, moederkoek ik oke, hartslag helemaal goed en baby lekker actief. De mama had wat harde buiken (ik dacht zelf steeds dat dat bewegingen van de baby waren, maar dat is dus niet zo) maar geen weeën en ook nog geen rijpe baarmoedermond. Ik mag zondag bellen voor het inleiden en dan hoop ik zo snel mogelijk ons babytje op de wereld te zetten.... Helaas dan toch in het ziekenhuis, maar ben blij dat ik iets heb om naar uit te kijken, want ben gewoon op! Heb voor vanavond ook een slaappilletje meegekregen, dus hoop dan weer wat bij te tanken! Pffff..... ben waarschijnlijk maandag moeder.... zo naar uitgekeken en dan klinkt dat toch ineens best gek! @ yolanthe - Gefeliciteerd met je zoon! Briljante naam
Hoooi meiden! Féline ligt lekker op mn borst te slapen. Hele dag gaat slapen prima in bedje, maar savonds wil ze graag bij me liggen. Vanacht heeft ze van 00.00 uur tot 07.00 uur geslapen *woow*. Dat was echt heerlijk! Moet nog ff bijlezen, maar dat doe ik zo ff.. Liefs
Goed idee, alleen wil ik wel graag bereikbaar zijn voor m'n ouders en mannetje (je weet maar nooit...).
mmmm.. dit is de 2e poging om bij te lezen.. maar helaas.. Jenna heeft honger denk ik.. dus lukt wederom niet.. Zie wel dat Yolante een zoontje heeft.. Gefeliciteerd allemaal een fijne avond..
@linda: ja, zó irritant ook he, die buurtkinderen? Zo moest ik laatst 3 keer vlak na elkaar van zolder naar beneden lopen omdat de bal in de tuin lag:x! En dan ook blijven aanbellen he, zó grrr! @val: wel fijn dat alles goed was bij de gyn, maar waar bliijft die beeb van jullie nou??? Jij mag van mij morgen, maar dan sla ik overmorgen over want dan is m'n zwager jarig. Dan ga ik voor de 22e, dat ene dagje kan er ook nog wel bij... @elisa: balen dat je iets verkeerds hebt gegeten, niet fijn... Is het bezoek al gearriveerd? @annette: kan me goed voorstellen dat je 'op' bent. Hoop voor je dat de beeb zelf voor maandag besluit te komen. @kiss: ah, een slapende baby op m'n borst, IK WIL OOK! Wat fijn dat Féline al zo goed 'door'slaapt! @Lauw: je moederlijke plicht roept! Geef niet hoor, is het allerbelangrijkst! @hier: hmm, beetje te lang aan tafel gezeten vanmiddag denk ik (druk geweest met traktaties voor op het kdv, toch ook maar bellenblaasjes). Heb nu zo'n zere rug! En buik, bovenin, toch een beetje zo'n strak aangetrokken band gevoel. Gelukkig voel ik Frits nog regelmatig bewegen dus dat stelt me wel gerust. Ben benieuwd hoe het morgen bij de gyn (assistente) gaat, ben best een beetje gespannen. Ach ja, maar even proberen te relaxen en daarna lekker slapen. Tot morgen meiden!
@Yolanthe, gefeliciteerd met jullie zoontje casper!! Weer een jongen erbij..joehoe! @ Kapedi en Linda, zet m op, dames!!! Ik ben benieuwd! Ik las van iemand van rompers met lange mouwen. Die met stretch met lange mouwen van de HEMA vind ik het fijnste, maar je hebt ze ook wel bij de V&D, deze had ik ook mijn meisje (nooit aangehad, maar ik heb ze, haha) Ik had bij mijn dochter flessen van AVENT, fijne flessen maar ze had de fles wel binnen 5 min. leeg (hoezo gulzig!!) Kleinste speen haalde niks uit, net zo snel. Nu hoorde ik van mijn vriendin dat de spenen van de flessen van Difrax S-fles kleiner gaatje heeft. Dat wist ik niet, destijds ook niet aangedacht om een ander merk te proberen...dacht dat het zo wel op hetzelfde neerkwam. Dus ik heb nu dus de flessen van Difrax. Maar ik ga wel eerstborstvoeding geven. Als ons kleintje op zijn/haar zus gaat lijken dan komt het helemaal goed. Zij hapte snel na de bevalling toe en dat is altijd zo gebleven! Ze werd door de kraamverzorgster een natuurtalent genoemd en heb gelukkig nooit geen kloven gehad. Maar kan me ook voorstellen dat het vreselijk pijn doet hoor, want de eerste paar dagen moesten mijn tepels ook harden!! Dat vond ik ook zeker geen prettig gevoel met aanleggen....brrr.... Ik weet nog bij mijn zus dat ze zo'n kloof had, niet normaal. Haar tepel lag gewoon helemaal open!! brrrrr.... heeft ze nu nog een litteken van! Met tepelhoedjes ging het daarna beter. Nu lekker lui op de bank. Vannacht goed geslapen!! eindelijk weer eens. Ik verwacht dat kleintje nog wel even op zich laat wachten.
eh...koetje! Jij had toch eiwitten in je urine? En nu een band gevoel? Wil je niet ongerust maken, maar dat is toch een teken van zwangerschapsvergiftiging....?
Hoi Meiden Ik kwam even melden dat ik zaterdag 7 augustus bevallen ben van onze zoon Thomas. Helaas was ik wel in het ziekenhuis opgenomen omdat hij gepoept had in het vruchtwater. Thomas was verder te klein voor 40 weken en 3 dagen en woog dus maar 2945 gram. Daardoor moesten we een nacht in het ziekenhuis blijven omdat ze hem wouden observeren ivm zijn bloedsuikers. Alles bleek goed te zijn. De kraamweek was emotioneel maar mooi. Borstvoeding gaat erg goed en hij zit al weer ruim boven zijn geboorte gewicht. gr willeke
ooh annette: dat is toch een fijn vooruitzicht dan! hopelijk komt hij/zij alsnog zelf! Koetje: ja geen idee, maar ze is onderweg Succes morgen bij de gyn! en koetje goed op jezelf letten he!! Willeke van harte gefeliciteerd met jullie zoon Thomas! fijn dat het goed gaat nu! Net in bad gelegen en toen ik eruit kwam wel wat bruinig slijmverlies...niet veel, maar misschien heeft die hand van de gyn(had het gevoel dat ie er via mijn keel weer uit kwamau au au) toch wat nut gehad
@Willeke; Gefeliciteerd met Thomas!!!! @Inge75; Ook gefeliciteerd met Ruben!!! @Koetje; inderdaad, houd dat band gevoel heeeeeeeeeeel erg goed in de gaten hoor! @Hier verder; Alles prima. Net lekker in bad gelegen met mijn beste vriendinnetje aan de telefoon. Vorige keer heeft dat mijn vliezen doen breken, dus wie weet! Haha! Word wanhopig... @Annette; Fijn dat alles goed is met de beeb, en dat er een eind in zicht komt!
@ Willeke... Van harte proficiat met de geboorte van Thomas! @ Inge75... Gefeliciteerd met Ruben! Lekker daggie hier... Oona lekker in haar vel ondanks een wat drukke dag (schilders over vloer, vriend op visite & flink spugen) Lekker veel was weggewerkt.. (blijft leuk al die roze en paarse kleertjes aan t wasrek!) Alleen wel gek Lowlands is gestart en ik ben er ook dit jaar niet bij.. Maar owow, voor geen goud wil ik ruilen! Vorig jaar zat ik in Peru... en nu aan t tuttelen volgend jaar weer?... en over een paar jaartjes met Oona erbij!!
Meiden bedankt... Ik voel me zo gesteund!!! Heb er de hele dag over nagedacht, maar eigenlijk was m'n gevoel er gisteren al uit... Ik wil over op fles! Kolven gaat goed, maar ook dat is pijnlijk! Verder merk ik gelijk rust... Stijn drinkt goed de afgekolfde melk uit de fles en ook met nutrilon heeft ie geen enkel probleem, maar ik heb genoeg, dus dat krijgt ie nu ff niet. Vriendlief staat vierkant achter me want hij vindt het stiekem ook wel leuk om de fles te geven!!! Besluit staat vast en gaan het morgen met de kraam bespreken, hoe en wat nu... Vriendlief gaat erbij zutten, want door alle hormonen laat ik nogal makkelijk over me heen lopen!!! Echt super bedankt voor jullie lieve berichtjes! Ga nu snel slapen... Stijn slaapt in zijn eigen bedje!!! Tot snel!
hier net de naakslak verloren! ik hoop nu dat er vannacht wat gaat gebeuren! ik ga voor 20 augustus... ga nu maar wat proberen te slapen! Willeke en Inge gefeliciteerd met jullie zoontjes!!!
nou niks gebeurd hoor vannacht...misschien vandaag...maar t kan ook zo nog een paar dagen duren ben k bang...of hij groeit weer aan net als een paar van jullie
jammer linda.... Hier ook niks vannacht.... Mamamies: goed zo meid! je hebt je best gedaan he!! Hier net Romano naar het kdv gebracht, een dagje "vrij" nu nou ja zo maar aan t huishouden beginnen....