Ik had trouwens gezien dat er vandaag een springkussen in het centrum stond, dus wij iets na vieren naar het centrum, Lianna d'r schoentjes al uit (helemaal blij dat ze mocht gaan dansen), gingen ze het afbreken. Gelukkig was ze niet supervervelend daarna, komt misschien ook omdat ze zag dat het kussen plat werd en ze kreeg daarna een ijsje.
@Sjorsje, ah, dat is dan een enorme tegenvaller voor zon kleintje! Mooi dat jullie de financien rond kunnen krijgen! Is het ook bij niet verhuren een beetje op te brengen allemaal? Mooi dat jullie nu gaan brunchen. @Shanai, beetje balen dat je nog vloeit, misschien toch even navragen bij de VK? Lekker hoor weekje weg, ik ben daar nog nooit geweest, dus geen tips. Oja, heerlijk dat slechte weer, iedereen kruipt weer achter marktplaats, haha!! De verkopen gaan weer goed, haha!
Nog maar een keer in de herhaling. Vast overheen gelezen door iedereen Ben gisteren ongesteld geworden. Deze ronde dus niet raak. Wel een korte cyclus van maar 24 dagen. Op dus naar ronde 2. We zijn weer thuis van het feestje. Was erg gezellig moe tik zeggen. Heerlijk weer, de hele middag inde tuin gezeten. We waren in een theetuin, mooie omgeving. Lekker buffet. Nu thuis op de bank. Danique slaapt heerlijk hoorde ik net van mijn vriendin. Had zich keurig gedragen, alleen weinig gegeten.
@Alieke, jammer dat je ongesteld bent geworden, was het vorige keer gelijk raak? Hopelijk gebeurd het snel. Klinkt als een gezellig feestje! Lekker uitslapen en dan morgen weer feest!! Lekker te horen dat je meisje goed slaapt, toch?
Alieke, ik had het wel gelezen, maar ik vond het raar staan om te zeggen: klus ze maar raak deze maand. Haha. Lique, als alle weken volgeboekt zijn, halen we de kosten in 1 jaar terug, maar daar gaan we niet vanuit. Ik hoop dat we over 3 jaar er zelf aan kunnen gaan verdienen. Ik wil me ook niet al rijk rekenen, mij kennende gaan er verschillende dingen mis als ik iets ga ondernemen.
@Sjorsje, ja dan zou het wel allemaal heel perfect gaan natuurlijk. En wie gaat het voor jullie verhuren? En wat zijn de parkkosten per jaar?
Zoooo, en alweer is het laat.... Bij mijn ouders gebleven, daar de kids naar bed en er net weer uit geplukt.... Juud, doe je mij die foto's ook even? Misschien op schijfje branden ofzo? Wil ook graag wat op mijn hyves....
wat een leuke foto's van juud en liset. je kan wel zien dat jullie het top hebben gehad! @ Juud, ik vind het ook te koud vandaag, dus nu gaan wij in Swifterbant bij iemand op visite (volgens mij komt denice daar oorspronkelijk vandaan)
goeiemorgen wat een pisweer vandaag, hier geen bijzonderheden alleen even denken of we om 11 uur naar ballorig gaan of na zijn slaapie
Goeiemorgen! Ben weer bijgelezen, maar heb 2 super drukke kids in huis en ga maar niet reageren want dan ligt mijn huis plat denk ik haha. Het is echt verschrikkelijk pisweer hier, bah!
jenny ja helemaal mee eens wat een PISWEER!!! arme pinkpop gangers !!! gelukkig is de regen wel gestopt nu. gister en eergister zo mooi weer voor hun maar nu toch een beetje grijs, hopelijk blijft het verders nu droog. zo nou beeb wil er hier nog niet uit hoor volgens mij. ik heb nu maar gewoon een nieuwe datum geprikt 1 juni moet het de dag zijn gewoon want dat is een mooie datum haha. ik weet ook niet waarom ik dat vind maar 01-06-2010 staat wel mooi. maar dat betekent dat ik jullie nog wel 2 dagen moet blijven omzeiken dat ik het zat ben. dus hou jullie hart maar vast is iedereen klaar met de poll??? hihi. want zag t niet meer of ik keek er overheen. ik weet niet wie laatste was en waar t staat kan ik even kijken , wat jullie denken dat het word, wanneer en hoe het gaat heten. nou fijne dag allemaal alvast als ik niet meer hier ben. Een vriendin van mij is met 36 weken bevallen van een prachtige zoon Mohammed ( 29 mei , gister) van 2740 gram!!!!! ben super trots op haar want ze lag al een tijdje met gebroken vliezen in het ziekenhuis.
Goeimorgen Hier leker relax gedaan. Ti's echt frus hebben zelfs even de kachel aan gehad even de kouw uit huis We zouden eigelijk naar mediamarkt maar die gaat pas om 11 uur open. Dus nu gaan we morgen na steve ze werk daar ook even eten gezelige avond meteen. Ga een dvdtje voor in de auto halen
Petra en Juud jullie hebben het beide goed Ik ben geboren in Gouda, en ben na een paar jaar toen naar Swifterbant verhuist !!!
Hier ook baggerweer. @Lique, we gaan het zelf verhuren. We kunnen het ook overlaten aan degene die het ons verkoopt, maar daar betalen we dan weer commissiekosten voor.
Judith leuk he als ene je naam en adres gegevens gebruiken om dingen te bestellen. dat hebben wij ook gehad. zeker weten aangifte doen bij de politie hoor !!!!! als je dat niet doet dan hang je echt. en zie die deurwaarder dan maar eens weg te houden uit je huis ! want daarvan komen ook kosten op je dak he niet alleen die 200 euro!!!
sorry mensen dat ik zoveel schermpjes open en apart reageer maar als ik grote verhalen typ dan zegt tie error met verzenden? nog ene last van ??? lique ja kenny heeft weer ander werk. bij het bedrijf waar hij werkte 3 weken lang ( wel kort maar ja ) MOEST hij na 3 weken 15 uur op 1 dag MINIMAAL!!!! werken. hij zat dus na 3 dagen 15 uur op een dag gewerkt te hebben en mijn ziekenhuis opnamen ook op dat moment en de stress die daar bij kwam. half te slapen is bijna tegen de vangrail aan gereden. ( dus niet veilig met een vrachtwagen en een zeecontainer ) hij heeft het een tijdje aangekeken nog ruim een week maar het was echt niet te doen. het was hem teveel na 3 gesprekken met zijn werkgever over de uren. dat het hem echt teveel werd hebben ze besloten dat ontslag daarbij beter was dan door blijven karren half slapend.( logisch) dat was 1 dag voor pinksteren. hij is meteen gaan solliciteren bij manpower ook. daar kon hij meteen beginnen bij een wasserette ophaal bedrijf. wasgoed van ziekenhuis en zorginstellingen ophalen met de vrachtwagen. dit heeft hij 1 dag gedaan. omdat diezelfde dag werd hem een contract aangeboden van een ander transport bedrijf ( die belde hem op of hij nog altijd werk nodig had hij heeft daar 7 keer gesolliciteerd in een jaar tijd ) daar kon hij DIRECT langskomen om contract te tekenen. en hij heeft vrijdag zijn eerste dag gehad. hij rijd nu op een heftruck EN vrachtwagen hier gewoon in kerkrade. ongeveer 10 minuutjes rijden hier vandaan en hij heeft 1 lokatie ( dus gewoon de hele dag in kerkrade ) en redelijk vaste tijden. heel erg mooi dus. loon is ook hetzelfde gebleven het enigste wat veranderd is dat de benzine geen 300 euro per maand kost ( omdat er geen reiskosten verreden worden) . want hij ken zo op de fiets erheen. hopelijk is dit blijvend.
zo meiden ik ga me ding doen heb een poging gedaan om terug te lezen helemaal maar moet constant nieuw scherm openen en korte berichtjes typen :S want anders zegt tie error. ( of ik moet het gewoon kort houden voortaan en niet lange lul verhalen typen dat ken ook natuurlijk ) nou ik doe vanmiddag nog eens kijken he.