@ Linka:...OEF! Kort nachtje en drank...meestal ben je dan niet zo fit haha! Als het maar gezellig was! @ Jenny: Hoe is het nu met je schijthond? Zo ik moet nog even stofzuigen en de vaatwasser uitruimen en dan ben ik wel weer klaar met huishoudelijke werkzaamheden voor vandaag..oh nee tot vanavond !
Haha, vond wel erg gezellig! Gisteravond op tijd naar bed en heb heerlijk geslapen, dus is wel goed gegaan Hahaha!
Wat is het rustig vandaag.... Ik wad idd al kapot voordat ik begonnen was. Ik heb nu pauze. Moet weer aan het werk
marleen: hij heeft vanacht 2 keer de serre gehad en zichzelf om 11 uur uitgelaten (kon geen kant op dus ben voor de deur gaan wachten tot hij terug kwam haha veldje is heel dichtbij gelukkig) en uiteraard net wel uitgelaten dus gaat gelukkig nog goed, maar is wel knudde hoor met 2 kidz, je pakt ze niet ff snel in om te gaan wandelen.
....eeeecccccchhhhhoooooooooooooooooo!!! Is iedereen druk vandaag? We zijn net naar de kennismaking geweest op de basisschool. Ze beginnen in een klas met 17 of 18 kinderen. Het was in de klas echt maar een beetje een flapdrol haha, maar eenmaal buiten kwam ie helemaal los. Het was ook het allereerste wat hij vroeg toen hij op een stoeltje zat; of ie naar buiten mocht...!
dankjewel allemaal van de leuke berichtjes bij de foto van luc op hyves !!!!! foto had ik gister gemaakt ik denk zet hem er meteen ff op ! hij was steeds zo aan het lachen. En lag ook zo lekker in een zonnestraal ik denk JA FOTO TIJD!!! Heb me trouwens kapot gelachen gisteravond. Want gister ochtend van verloskundige langs gekomen met de vraag " wat gaan jullie doen aan anticonceptie ?? " dus ik zeg nou denk maar weer de mirena heb er nog niet helemaal over nagedacht eerlijk gezegt. ( aangezien ik vorige keer me niet lekker in me vel voelde zitten door dat ding, maar je ken nu anders uitpakken he ) zegt kenny in de avond ( neven van hem op bezoek die vroegen precies het zelfde van.. ) "goh komt er ook nog een derde misschien of is het feest nu voorbij ? " dus kenny maakt de opmerking ( waarbij ik achterover viel ) nee blijft bij twee omdat er geen plaats is ook en auto en bladiebla. dus hij doet met zijn vingers zo schaar beweging maken . nou ja weet wel de reactie van de neven. "oeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhh " nou heb ik dat gister op zitten zoeken he. ( ik denk dan gaan we dat eens bekijken hoe dat gaat he ) niet gezien dat meneer mee keek. zaten er foto's bij van de ingreep om zo zn zaakie te dingese he. ( hoe heet dat ook al weer) krimpt tie in elkaar zegt tie nou laat jij dat maar doen !! ik zeg NOWAY ik heb de pijn en hechtingen en verdovingen wel weer gehad meneer nou ben jij aan de beurt !!!!!! hihihih. misschien niet zo goed idee om dat te bekijken. nou heeft tie zich denk bedacht. iemand ervaring met mannetje die dat heeft laten doen die hem kan vertellen dat het mee valt of dat je erna niks meer van voelt ofzo . ben namelijk niet van plan om de rest van me leven , mirena te hebben of weer aan de pil te zitten.
@denice: volgens mij is het voor een man minder pijnlijk en makkelijker is dan voor de vrouw, maar heb gehoord dat er nu al andere methodes zijn voor de vrouw die ook makkelijk te doen zijn nou dit verzorgpaardje gaat niet door, ze wil persé 2 dagen doordeweeks en ik wil ook een dag in het weekend. 2 dagen doordeweeks word alleen savonds en dat vind ik minder ook als het straks in de winter weer vroeg donker is, dus we gaan weer verder kijken
zooooooooo wij zijn weer thuis Giuliaatje praat ineens bizar veel.... Waar is mijn kleine meisje ik lees morgen eea bij! Even uitpakken hoor!!
Nou, aangezien ik hier bijna een speld kan horen vallen ga ik zo maar eens spammen.... @ Marleen, wat spannend allemaal voor Thomas en jullie.... @ Juud, welcome back. Hoe is het met je hoofd? @ Denice, Ard van Sjorsje heeft het laten doen.
@ Setteke: Silke krijgt een ander bekkie! Tymen is stoer! Het is best spannend inderdaad. Zijn klasje is wel leuk tot nu toe. En er zitten veel bekende kindjes en da's wel erg leuk!
@Lauwie, ojee, hoe is je werkdag verlopen? Wat vervelend dat je je zo beroerd voelt. Ik hoop ook voor je dat het met een paar weken beter gaat! Het is alweer even rustig met feestjes. Gelukkig maar, want dit was niet helemaal gezond, haha!! Komen wel weer wat leuke dingen aan, dus ik vermaak me wel. Met Sam gaat het goed, lekker bijdehand, dus strak in het regime. Djim is een heerlijk ventje, die al een behoorlijk eigen willetje krijgt (kijkt hij vast af bij zijn zus). Het zou lekker zijn als hij wat meer ging praten, hij is daardoor soms best gefrustreerd. @Schatje, hoe ging het drinken vandaag? @Noura, haha, eng is het niet hoor. Maar wat de oksels betreft, daar zal ik de volgende keer ook nog wel even over nadenken, haha! Hopelijk ben je na deze operatie van deze ellende af. @Duster, jemig wat een werkdag, hopelijk bevalt het wel! @Mik, hoe is jouw eerste werkweek bevallen en hoe is het met de meiden? @Marleen, ahhh, doorgebroken oorontsteking, Djim had echt tot het moment van doorbreken heel veel pijn, daarna was het prima. Heeft hij er vaak last van? Ja die basisschool is echt spannend! @Denice, leuk dat ie al glimlacht! Wat een knippie beteft, geen ervaring. Maar we zijn er ook nog niet over uit of het hier bij blijft. Vindt je Kenny niet een beetje jong voor een knippie?? @juud, ja waar blijven ze, die lieve kleine hummeltjes worden nu echt ondeugende, pratende monsters??? Haha!! @Setteke, mooie fotos!! Spam maar lekker.... Zo vanmorgen met Sam bij de andere basisschool wezen kijken, jemig wat moeilijk is het nu Weet echt niet welke ik moet kiezen. Wat zou voor jullie doorslaggevend zijn. Hoe heb jij dat gedaan Marleen?