Miepie we zijn idd naar nordhorn geweest. Gaan we best regelmatig naartoe, is niet zo groot dat je er een hele dag moet sjouwen maar wel groot genoeg voor een uur of 2 - 3 plezier. Dichtbij huis en niet duur
@ carmen: ik zou me er nog neit zo druk om maken. ik heb vaak ook tussendoor wat bloedverlies, kan ook juist van het sexen komen, dat je daarbij wat gescheurd hebt ofzo. Heb ik ook wel is. En in de week voor ik ongesteld wordt heb ik dit ook soms. super irritant, maar ja...
@ jenny: uhm..... neeeejjj.... Hahahaha! In mijn hoofd niet, maar verder wel. We doen veel leuke dingen en omdat we ons ff niet meer druk hoeven te maken om rekeningen betalen, kan ik ook gewoon lekker geld over de balk gooien als ontspanning, hahaha!!! Heb me vandaag wat nieuw ondergoed gehaald en nieuwe schoentjes... Straks ga ik mijn haren verven, lekker in bad en helemaal verzorgen, gezichtsmaskertje... Wordt helemaal mijn avond... Hoe is het met de kleine meid???
Ik heb bijna altijd 3-4 dgn na sex bloedverlies, het is natuurlijk niet veel wat je dan hebt en komt er niet zo uitstromen dus dat heeft misschien even de tijd nodig om zn weg te vinden zeg maar...
Het zou natuurlijk kunnen maar vind het wel vreemd dat ik dat nooit eerder heb gehad. Ook niet na de andere keren dat we sex hebben gehad vorige week.
Vind je het waarschijnlijker dat het een innesteling is? En zoja, wanneer zou je dan moeten testen En stel dat het zo is, is het dan een probleem?
zooooooooo was ik heel eventjes hihi met me bakkie thee en chocola hahahaha. kindjes lekker slapend hier. dus even genieten van de rust. voor ik straks op rtl5 freedom writers ga kijken om half 9. in me eentje *snik* meneer is nog nie thuis die komt pas weer om 11 -12 uur. boehoehoeeeeeeee man t is hier feest in de straat nog altijd ik ruik alleen maar frieten en bitterballen. alles is oranje gewoon hier. jolige mensen in de straat is wel grappig buurman helemaal happy heb die man nog nooit zien lachen eerlijk gezegt. dit is voor het eerst. wat voetbal allemaal wel niet met je doet. owh trouwens ik hou helemaal niet van voetbal !! hahaha heb er eigenlijk echt een pest hekel aan maar als nederland speelt en er is niks op tv ( zoals vandaag ) dan kijk ik wel. snap eigenlijk geen reet van wanneer ze in de hoek moeten beginnen . of wat nu een overtreding is. wie vond die toeters nog meer irritant?? leek wel alsof je met je hoofd in een bijen korf zat !!!
Heb via de radio geluisterd op het werk, streams waren geblokkeerd.. heb de hele 1e helft zitten zoeken.. Maar goed, de 1e 3 punten zijn binnen! Nou, Jamie. Hij heeft het hartstikke leuk gehad op school! Hij zei tegen me; 'mama, als ik weer naar de grote school ga vind ik het ook heel leuk hoor!' Juf had ook nog aan hem gevraagd of hij het leuk vond, tegen haar zei hij ook van wel. Dus helemaal heppie, Jamie en mama! Xx
@ Carmen, het kan wel hoor, als het geen innestelingsbloeding is dan is spotting de meest logische verklaring denk ik. Ik heb overigens nooit innestelingsbloedingen gehad, maar ook nooit tussentijds bloedverlies.
Hallo! Ik zit ook eindelijk! We zijn bezig met ons terras. Nu moet dat in wildverband worden gelegd en ik had dus een heel systeem in mijn hoofd zitten, maar manlief snapte er weer geen barst van. Nu ligt het eerste stuk zoals ik het wil en daarna ging meneer op zijn eigen houtje verder en is het dus niet meer zoals ik het wil. Al moet ik zeggen dat het niet stoort hoor en wel mooi wordt. Morgen gaat ie verder leggen, ben benieuwd als ik morgenavond thuis kom hoe het dan is. Carmen; pfff spannend hoor. Kan er niets zinnigs over zeggen. Setteke; fijn dat het gesprek leuk was. Hoelang meot je stage lopen? Juud; de kleertjes zijn binnen; super! En Giulia heeft mooi getekend hoor Ik ga nog even een wasje aanzetten. Morgenavond cursus tot 7 uur en om half 8 krijgen we een sollicitant op school voor de baan die vrij komt. En ik zit in de sollicitatiecommissie. Ben zo benieuwd, nog nooit gedaan.
Hallo dames, ik kom me even verontschuldigen voor mijn afwezigheid. Hier gaat 't nl niet zo best. Ben zo verschrikkelijk moe en heb allerlei lichamelijke klachten. Ik ga vd week 'n keer naar de HA, want ik vertrouw 't niet helemaal. Ga nu weer snel slapen
Beterschap Duster! Rustig aan meis! Ben benieuwd wat de HA te zeggen heeft! En je hoeft je toch niet te verontschuldigen joh! Knuff!
@duster: balen meis, beterschap @chantal: heerlijk zo'n opknap beurt, dan voel ik me ook altijd weer goed @queenbee: en jij je maar zorgen maken, waarschijnlijk ga ik ook janken hoor zit nu heel link te doen bij jou haha Ik heb heerlijk paardgereden op mijn Friese knol, ze was superlief en wilde graag wat leren
Ja man, was nerveus! Was dus niet nodig deze keer, haha! Maar schijnt heel normaal te zijn hoor, hebben alle moeders..
duster, rustig aan meis! en voel je niet verplicht om te reageren. laat je wel af en toe weten hoe het met je gaat? carmen, ik neem aan dat je bedoelt dat jullie sex zonder condoom oid gehad hebben. dan is de kans er altijd. zijn hier een paar meiden die daar over mee kunnen praten. hoe erg is het als je deze maand al zwanger zou zijn? marleen, leuke foto's! wat sta jij er ook leuk op! jenny, weet niet of ik het al gezegd had, maar leuk van het paardje! qb, leuk dat hij het naar zijn zin had gehad. chantico, irritant zeg! hoe gaat t met ise? denice, ik vind die toeters ook een rotgeluid. sjorsje, wanneer hoor je wat van je sollicitatie? carmen, wanneer heb jij je sollicitatie? setteke, leuk van je stageplek! alieke lekker zo'n eigenwijze man! heb hier de manier gevonden om ot zonder huilen te laten gaan slapen. nog 10 min mogen lezen. dan nog een keer langs om het boekje weg te leggen. werkt al 2 avonden. nu hopen dat we de tijd ook wat kunnen vervroegen. vandaag 3x reactie nadat ik verteld had dat ik zwanger was dat wel opgevallen was dat ik aangekomen ben. ook niet leuk