Schrok me net de rambam. Bij de post zat een brief van het bevolkingsonderzoek. Na 4 weken zou ik zelf contact op moeten nemen met de huisarts voor de uitslag van het uitstrijkje, tenzij ik een brief zou krijgen dat er iets niet goed zou zijn. Open ik de brief, staat er gewoon in dat de uitslag goed is. Pfff.
ik bvier het zaterdag voor familie. maar voor de rest doe ik niets aan mijn verjaardag. vanavond komen mijn ouders extra ff een bakkie halen. ik ga vanmiddag even met donique naar beverwijk rijden om te kijken voor schoentjes!
@Sjorsje, dat snap ik ook nooit hoor. Zeg dan gewoon niks, nu schrik je je inderdaad rot, pff. @Schoenen kopen. Heb vanmorgen deze besteld voor Djim: Schoenen | Adidas Originals: adi Racer Low CF I - Koop ze online bij BRANDOS.nl Zo net mijn zusje gesproken, die heeft net afscheidsgesprek gehad met schoonvader, mijn vriendin is nu. Wat een raar idee is dat toch.
@TEsske, ja het is zo'n raar idee. Dat je nu nog met hem kan praten en over een paar uur wordt hij is slaap gebracht...
@all, ja het is inderdaad heel gek! Lijkt me enorm moeilijk, maar gelukkig iets verder van mijn bed show. @Setteke, wat voor maat heeft ie dan. Weet eigenlijk niet tot welke maat dit gaat, haha!
@Setteke, jemig dat zijn inderdaad lange voetjes, haha!! Nou je vindt vast wel iets anders moois. Ik ben iig blij dat ik even klaar ben nu.
@sjorsje: oh haha zou ook schrikken hoor, maar gelukkig alles goed dus @lique: het is wel fijn dat je afscheid kan nemen, niet iedereen heeft die geluk
Ola, Sorry heb niet bij gelezen, heb vandaag echt een ren & vlieg dag! Ik ga nu Thomas ophalen van de PSZ en dan vanmiddag maar lekker naar buiten, het is zulk lekker weer. Gisteren waren Jeroen & ik samen op de zaak en viel het weer tegen en nu is Jeroen alleen en is het heerlijk weer...! Fijne dag allemaal! Doei!
@Marleen, viel het weer tegen gisteren??? Nou zal ie nu hard aan de bak moeten, haha! @Jenny, absoluut hoor, maar wij hebben geen afscheid kunnen nemen, maar zou niet weten wat ik zou verkiezen zeg maar...
Toen ze mijn vader in slaap brachten waren zijn laatste woorden: auw dat doet zeer. De vloeistof inbrengen was schijnbaar erg pijnlijk. Ben daar toen zo van geschrokken dat ik ook helemaal niet meer kon huilen.
sjorsje: oh dat zal best. ik was er niet bij, bij mijn vader.. was daar nog te jong voor, dus afscheid was daarvoor al
wie wil er een klein meisje hebben? Ik begrijp wel dat ze dat gejengel en gehang bij mama niet voor niets doet maar ik kan er even niet zo goed tegen vandaag... Op te halen met bonnetje en morgen nog retour te doen