Tuurlijk vind ik het knap van Ot! Ik heb Ise nog niet zover gekregen dat ze een zin afmaakt... Slaap kindje slaap zingt Ise ook alleen maar heel rudimentair ('saap ... zoet ... saap ... zoet...'), dus wat Otje doet is superknap!
chantico, ik vind dit ook al heel knap. (visje visje dan, dat stoer vind ik meer schattig met die armpjes erbij) ze blijft zoveel bijleren en ik ben steeds weer verbaasd. ze zegt bijvoorbeeld ook 'twee!' als ze in elke hand iets heeft. of voorop de fiets afwisselend 'nog n auto' en 'ook n auto'. of bij het eten 'grote hap' en verschillende kleuren (vooral 'blauwe auto' is populair). nu is het nog papagaaien. straks wordt het grammaticaal weer minder, als ze zelf die regels (vervoegingen etc) gaan leren. schattig dat ise ook zo'n poppenmoedertje is! hoop dat frederic weer helemaal schoon wordt. ging ise m niet poetsen?
@alieke wat staat dat kapsel goed. En goed geknipt! @lauwie, denk het wel vd opa's. Allebei grapjassen en feestbeesten geweest. @chantico, dat zingen van ise is vast superschattig. Giulia doet zo leuk mee met in de manenschijn.
Juud, denk je dat Giulia dat italiaanse liedje met gebaren nog kent dat ze een hele tijd terug in Italie opgepikt had?
Zo! Twee zeggen als ze ergens twee van heeft Ik was al helemaal onder de indruk van dat Ise alle kleuren kent en regelmatig van alle auto's die voorbijrijden / alle was aan het wasrek etc. de kleur opnoemt. Ze zegt nog geen 'blauwe auto' maar 'blauw!' Ik probeerde haar turqoois te leren, want soms vind ik iets én niet blauw én niet groen, zegt ze vandaag opeens 'kwase' bij een turqooize sok 8) (excuus voor het ongeneerd opscheppen ) Ha, m'n vriend komt thuis, ik ga slapen meiden! (Ja, echt! ) (Denk ik tenminste 8))
ik was eerst ook erg onder de indruk van dat ze 2 zegt. maar later bedacht ik me dat ze alles zo leert. ze zegt na wat wij tegen haar zeggen en ik heb vast wel gezegd dat ze er 2 heeft.. en otje kent maar een paar kleuren en grijze auto's worden ook rustig blauw genoemd. ik ben weer erg onder de indruk van hoe snel ise kleuren kende. en van hoe snel djayden kon tellen. ach zo kunnen ze allemaal wat toch? en anders houden we niet minder van ze
goedemorgen, zag leuke foto's en las leuke verhalen van knappe kindjes en trotse mama's. Leuk hoor! Ik ga naar mijn werk, mark werkt vanuit huis want tess is nog niet de oude.
Goedemorgen! Wat mis ik het uurtje zeg. Maar even haasten, want eigenlijk hoor ik al in de auto te stappen nu. Dus vanavond!
Goeimorgen meiden Pff jeetje. Zo slim is Silver nog niet hoor. @juud dat doet Silver nog niet maar ze vindt het programs wel helemaal leuk @chantico Dat zijn twee liedjes ene is van Nijntje lief klein konijntje En die met je vingers is met bewegingen Met je vingertjes met je vingertjes met je platte platte handjes met je vuistjes met je vuistjes met je elenoogennnn pfff pfff pff pfff Bewegingen zijn Met je vingers op de tafel tikken met je plate handen op de tafel slaan met je vuistjes op de tafel klopem met je eleboogen op de tafel tikken en dan met je vingers in je volle wangen. prikken
Lauwie, het ging niet over huishouding, maar er speelde meer aan de hand dat ik hem niet meer kan vertrouwen en of ik nog van hem hou weet ik niet. maar hij is wel vader van mijn dochtertje. Ja zoals jullie eerder zei over vreemdgaan of zoenen, da's hem dat hij sinds de geboorte van Jeslyn contact had met meisje die ik heel goed ken (dovfenwereld is klein) en vanaf de geboorte tot met afgelopen december heeft hij gezwegen...... en ook dat ik smsje achter kwam dat hij een vrouw zocht via internet of zo, maar dat was niet de bedoeling van Jeroen. Maar goed tussentijd had hij ook contact met meisje. Jeroen kon mij nooit vertrouwen terwijl ik niks heeft gedaan en hij wel, dus dat is hele grote probleem van ons en Jeroen wil elke dag over relatie praten en ook waar kinderen bij zijn dat is fout, vandaar hebben wij vaak ruzie en gaat mij juist irriteren als hij elke dag wilt erover praten ipv lekker genieten van kinderen. Ik loop al bij psychologie en die verwees mij naar relatietherapie als Jeroen dat wilt. Ja hij wilt toch wel maar hij wilt toch een zekerheid van mij, begrijp ik heel goed, maar ik ga niet elke dag erover praten. Nou dat is genoeg. Petra, hoe is dan met je pols? Sjorsje, leuk foto! Je kan zien dat kinderen wel op je lijkt en natuurlijk ook op Ard vooral Yosyp. liedjes, Jeslyn zingt hier ook, Mamasé van K3, visje visje, in de manenschijn.
We hebben geen personeel in dienst en dat zijn we ook niet van plan. Nu springen er soms familieleden bij. Van te voren hebben ze een grote mond dat ze wel komen helpen en puntje bij paaltje valt die hulp eigenlijk best wel weer tegen. Maar mijn zus en overvuurvrouw hebben zich echt aan hun woord gehouden, super tof! Ook mijn gastmoeder helpt me regelmatig uit de brand!
Heb snel even gescrolld, maar heb weer eens geen tijd! Misschien straks nog eventjes... Ik zag in ieder geval wel leuke foto's voorbij komen! @ Petra: Mooi balen van die pols hoor... @ Juud: Ik had nog hoop, maar toch ongi...! Nou ben weer weg, doei!
@setteke: zo dat zag er uit als een gelsaagde dag, leuk haha jij boos op je mannetje hihi, maar savonds laat nog dweilen had ik niet gedaan hoor, morgen weer een dag @sjorsje: oh ook al zo'n leuke dag @juud: spookjes!!! @alieke: leuk hoor je haar zo nu gaat mijn officiele verlof in ben thuis met Mylan die de huiskamer aan het verbouwen is haha
@ lauwie, wat een heerlijk kind heb je toch, superleuk om je filmpjes te kijken @ Setteke, ook al zo'n leuk filmpje ( en leuke foto's ) Roos zegt altijd 1 of 2 woorden achter elkaar en heel soms zo'n onverstaanbare zin. Vind het leuk om te zien hoe serieus Silke aan het praten is @ Shanai, spannend, spannend, spannend. Ik ga voor je duimen dat het snel gaat lukken @ Alieke, leuk je haar zo @ Jenny, gefeliciteerd met het begin van je verlof, ik hoop dat je je een beetje rustig houd zodat je dalijk op volle kracht kunt bevallen miepie en mik: Melden graag Met mij gaat het goed, kinderen zijn bij andy zn ouders en zijn moeder brengt me als ze slapen even naar de supermarkt. Het is al minder pijnlijk. Roos kan trouwens poesje mauw zingen, ze zegt als elk laatste woord: mauw poesje......mauw kom is ......mauw ik heb lekkere melk voor.......mauw en voor.....mauw rijster.....mauw oooh wat heerlijk smullen...mauw