heb vandaag met me zus gordijnen gemaakt en nou het ik plastic schuifhaken maar kom er niet uit hoe dat nu werkt deed gewoon onder de plooi maar met ophangen gleed de meesten eruit en zat ook niet hoe het moet iemand een idee???
Zitten die haakjes niet verkeerd om op die plastic strips? Ze zitten niet tegen di 'weerhaakjes' in zeg maar....
Ik heb ook die plastic schuifhaken, die zitten er inderdaad ingenaaid, maar ik denk dat ts ze er in heeft genaaid maar dat het nu met ophangen bij dat kromme haakje los glijd van het plastic?
had ze al naar beneden geschoven zodat de haak goed zit krijg ook het idee zat ze moeten worden ingenaaid terwijl ze in de winkel zeiden nee dat hoeft niet morgen maar effe bellen
oke dat vermoede ik nu dus ook al terwijl ze in de winkel zeiden dat dat hoefde nogwel bij een stoffenwinkel gehaald heb nu mijn oude haken er in maar die zijn te kort maar ze hangen morgen maar eens bellen