Aaah hier kan ik het wel even kwijt bedenk ik me nu.. Zojuist hebben we een bod gedaan op ons droomhuis en de verkopers laten het morgen weten of ze akkoord gaan... Ik heb geen nagels meer over!!
Dat kan niet het goede huis zijn, anders had ik wel wat gehoord van onze makelaar 😆 Sterkte met wachten!
Oh spannend zeg! Ik weet het nog goed. Toen wij 10 jaar geleden ons huis kochten. Ik vond het zenuwslopend! Hopelijk kunnen jullie het eens worden.
Oh god spannend!!! Wij hebben zes dagen geleden ons droomhuis gekocht, was zooooooo blij dat de makelaar me na 5 minuten al terugbelde dat er een akkoord was! Gisteren hebben we het koopcontract getekend. Succes!!!!
Spanneeeend! Wij hebben vorige week ons koopcontract getekend! Was binnen een week geregeld. Ons eerste koophuis. Snap je spanninh dus helemaal! Laat je het even weten?!
Spannend! Wij hebben net een nieuw appartement gekocht, althans ons bod is geaccepteerd, binnenkort tekenen. (Niet ons droomhuis, maar dat ga ik hier in de stad ook niet vinden, wel onze droom buurt).
Over 6 dagen pas en je hebt nu al geen nagels meer over? Ben bang dat je over 6 dagen ook geen armen meer over hebt in dit tempo. Succes met wachten, is idd zenuwslopend.
Spannend! Was blij dat het hier binnen een paar uur geregeld was. bod/tegenbod/nieuw bod/tegenbod/overleg+ accoord. Wel zonder makelaar gedaan, dat scheelt natuurlijk ook tijd
Hihi nee joh, ik reageerde op het bericht van Cathelijne, daarin schrijft ze dat ze 6 dagen geleden een bod had gedaan en op dag 6 het koop contract had getekend dus dat hoop ik ook te kunnen zeggen over 6 dagen.. Verder heb ik nog een paar nagels voor de resterende uren vandaag
Spannend meis! Hoop dat je eind van de dag toch iets hoort. Bij ons hoef je helemaal niet meer te proberen om een bod te doen. Het is echt drama in de stad. Je kunt zelfs niet eens meer seperaat bezichtigen. Voor alles dat in de (goede wijken) in Rotterdam op de markt komt wordt 1 open huis georganiseerd en voor minder dan de vraagprijs hoef je niet eens langs te komen. Wij zoeken nog een extra appartement en we staan gewoon met 20 stellen in de rij op zo'n zaterdagmiddag. het zijn echt bizarre taferelen.
Spannend! Maar er is nog kans dus. Wij haddenvorige week een bod gedaan op het huis. We waren net te laat want een uur daarvoor hadden ze net een ander bod geaccepteerd. Wat baalden wij zeg! Ben wel benieuwd naar jullie droomhuis, linkje?