Auto 3 zitjes

Discussion in 'De lounge' started by Sparky, Jul 5, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marrel

    Marrel Actief lid

    Sep 10, 2014
    201
    1
    16
    Wij hebben een ford fiesta (model 2007) en daar passen tegen ieders verwachting 3 autostoeltjes op de achterbank: 1 maxi cosi groep 0, 1 maxi cosi rodi airprotect groep 2/3 en een volvo autostoeltje speciaal geschikt voor middenplek achterbank (daar zit bij ons ook geen hoofdsteun)
    Dit stoeltje is smal maar superfijn! Google maar eens op "volvo autostoeltje smal" en kijk dan naar afbeeldingen.
     
  2. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    Aug 26, 2012
    13,148
    330
    83
    Female
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Jammer geen 307sw super auto!
     
  3. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Haha ja heel jammer, ik vind Peugeot mooie auto's.

    Waar we gaan kijken bij de fusion hebben ze ook een volvo station staan en een Peugeot 206 sw.
    Die man is officieel al met pensioen maar draait zijn eigen autogarage nog. De fusion is de auto van zijn vrouw en staat officieel niet te koop. Die auto kunnen we wel met zekerheid zeggen dat die goed onderhouden is. Dat blijft met occasions soms nog de vraag. De volvo gebruikte hij als leenauto bij grotere reparaties. Maar als het goed is gaan we zaterdag daar kijken. Dan zullen we het zien.
     
  4. Elsss

    Elsss Fanatiek lid

    Jul 26, 2013
    2,024
    3,257
    113
    Wij hebben een mazda Demio, daar passen ook 3 zitjes in.
     
  5. Yara3626

    Yara3626 Bekend lid

    Apr 6, 2011
    774
    0
    0
    thuiszorg
    omg utrecht
    Peugeot 206 past het zeker niet:)
     
  6. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    We hebben het in de fushion gepast en dat past gewoon. Die gaan we over 2 weken ophalen :D
     
  7. kusjes1986

    kusjes1986 Bekend lid

    Jan 24, 2015
    830
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier een peugeot 3008 zou niet meer anders willen. Niet alleen voor de ruimte maar de hoge instap en wat rijd hij lekker..nooit gezeik mee
     
  8. tazzy180

    tazzy180 Bekend lid

    Mar 23, 2009
    578
    0
    0
    west brabant
    Wij gaan deze week een ford c max kopen. Niet te duur in wegenbelasting.we ruilen een ford focus station van 2000 in. Daar pasten geen 3 stoeltjes naast elkaar. (maxi cosi, verhoger met rugleuning en gewone verhoger) de focus vanaf 2004 zou t wel moeten passen. Maar wij vonden dat toch een gedoe. Het stond strak op elkaar als we een bepaalde volgorde aanhouden. De c max heeft dat voor onze stoeltjes niet. Past gewoon goed. T is alleen jammer van de kofferbak ruimte die we gewend zijn. Maar dat is dan alleen voor de vakantie dat we een dakkoffer er boven op gooien. We wilden graag bij ford blijven. Betrouwbare auto's.
     
  9. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,298
    17,188
    113
    Nee dus. Zaterdag voor dochter een verhoger gehaald, maar het paste niet. Nu hebben de oudste 2 van stoel moeten wisselen, als die van de oudste op zn kleinst staat past het wel (zijkanten schuiven mee uit/in met de hoogte) maar het is wel echt krap
     

Share This Page