Het is alweer heel wat jaartjes geleden dat ik een auto huurde. We willen in juni een auto huren vanaf Barcelona vliegveld. Nu zie ik echt veel prijsverschil in bv rechtstreeks boeken bij bv Hertz, Sunnycars en dergelijk, ten opzichte van een, wat ik denk een tussen persoon zoals Happycar en Easyterra ofzo. Iemand enig idee hoe en wat? Ik vind het lastig ook qua verzekering enzo. Je leest toch vaak dat je bij de verhuurder met het halen van de auto, ineens meer moet betalen.
via sunny cars is voor mij altijd het "fijnste" om te boeken, zij boeken weer bij ALAMO, HERZ of AVIS de auto, maar bij sunny cars weet je zeker dat je geen gezeik krijgt, alle verzekeringen zijn betaald en alles oke is mocht er toch wat zijn. Je kunt ook bijv. direct bij AVIS boeken. dat werkt ook prima, is vaak goedkoper, en kun je zelf kiezen wat je verzekerd. vooraf of ter plaatse dingen bijboeken. mijn man is altijd makkelijk en boekt het liefst met zo min mogelijk verzekeringen zo goedkoop mogelijk bij de carrental zelf, hij zegt dan dan betaal ik als het nodig is die paar 100 euro nog wel, ik hou van alles verzekerd en alles vooraf vast gelegd. dus boek het liefste bij sunny cars.
Ik vind het verschil wel erg groot. Bij Sunnycars meer dan 300 euro. Bij Happycars 157. https://www.happycar.nl/q/32e62b83ca013780fc7c37b89ce8147b/results
Is dan de verzekering etc gelijk? Ik vind het ook altijd lastig, kies zelf altijd het meest uitgebreide pakket zodat we geen gezeur krijgen achteraf, maar ik heb het idee dat ik daardoor altijd teveel betaal.
sunny cars maakt gebruik van de grote autoverhuur bedrijven, europcar, Avis, Herz, die allemaal direct bij de airport hun autos hebben staan. De verhuurbedrijven die ik hier zie staan en met deze lage prijzen reclame maken ken ik persoonlijk niet. ik zie wel suttle service, dan wordt je vanaf de airport naar een industriegebied gebracht om je auto op te halen, wat prima kan. ik zou dan vooral kijken naar de voorwaarden, bijv. als je de worry free functie aanklikt worden de bedragen al iets hoger, en ook naar de reviews kijken. hoe tevreden is men met die verhuurder.
Ja, ik heb wel gekeken naar die in de terminal zitten, want heb geen zin om met een shuttleservice nog ergens heen te moeten met kind. Het valt me ook gewoon echt tegen die prijzen. Voor meer dan 400 euro een auto huren (want extra bestuurder kost ook weer extra) was niet wat we in gedachten hadden.
vaak ben je inderdaad best een flink bedrag kwijt en alle extra's kosten ook extra. vorig jaar hebben wij een rondreis gemaakt op corsica van 6 dagen, en daar was de autohuur rond de 500 euro bij sunny cars, bij AVIS zonder al te veel verzekeringen was het de helft van de prijs. Maar ter plaatse vroegen ze dus wel nog bijv. wilt u uw banden, glas, whatever voor x euro per dag extra bijverzekeren. Wil je zekerheid en geen gedoe en meer betalen, of onzekerheid en goedkoper.
Je hoort regelmatig van die verhalen dat er ineens een extra kras wordt gevonden, of zelfs dat er een velg wordt gestolen door een medewerker van het verhuurbedrijf zelf. En dat de kosten dan op de huurder worden verhaald. Van dat laatste ken ik een voorbeeld uit Sicilie. Wij hebben een keer gehad dat boeken via Sunny Cars in de voorwaarden stond dat autostoeltjes inclusief waren. Ter plekke moesten we er toch extra voor betalen. Sunny Cars heeft alles terugbetaald, heel netjes. Maar ik weet ook nog van toen dat de autohuur even duur was als de vakantie van 1 van ons.
Wij huurden vroeger altijd via doyouspain.com of Drivalia, nog nooit problemen gehad. Op den duur was het voor ons goedkoper om een losse huurauto verzekering af te sluiten (iets van €60 voor een heel jaar) en ook dat werd gewoon geaccepteerd. Maar huurauto's zijn vaak vrij prijzig, vooral in de zomer. In Spanje is er namelijk in de meeste regio's een tekort aan huurauto's. Je bent sinds corona zo €400 per week kwijt. Soms loont het dus om een auto bij een particulier te huren, of via de eigenaar van je vakantiewoning. Daar zou je ook nog naar kunnen informeren.
We zitten half juni op een camping, nog niet eens hoogseizoen dan, haha. @iedereen: bedankt! Ik denk dat we toch liever voor de zekerheid gaan dan met samengeknepen billen in die auto zitten telkens. Een vliegvakantie buiten het hoogseizoen is zo goedkoop nog niet als mensen zeggen
Ik boek altijd via sunnycars. Het is wel wat duurder maar het is altijd all in, nooit gedoe en als er wat is kan je ze zo bellen. Wij zijn toen in IJsland onze bodemplaat verloren en het heeft ons geen cent gekost. Ook geen eigen risico.
Hier in de herfstvakantie op Ibiza via de receptie van onze accommodatie geregeld en dat ging prima. Was goed te betalen, wel een oude panda met 2 ton op de teller, maar hij reed verder prima.
In Spanje is het dan wel al hoogseizoen, kinderen hebben dan namelijk al zomervakantie. Maar het komt vast goed. Van te voren goed de auto checken (en filmen) of de door hen aangegeven beschadigingen, de enige zijn. Zo nee, direct aangeven en dan wordt dit direct verwerkt. Verder gewoon genieten van jullie vakantie!
Ik heb met de anwb wel eens flinke korting bij hertz gehad. Wellicht zijn er nog steeds van zulke acties.
Wij boeken ook altijd via Sunnycars. Ik heb geen zin in gedoe met verzekeringen afsluiten ter plekke.