Joran van der Sloot zou in de gevangenis in Peru, waar hij vastzit, zijn neergestoken. De advocaat van Van der Sloot en zijn vrouw beweren dat hij zwaargewond is. Een openbaar aanklager gaat het incident onderzoeken. Dat meldt RTL Boulevard maandag. Van der Sloots advocaat Maximo Altez spreekt tegenover het televisieprogramma van "wonden die zeker twee centimeter diep zijn". De Nederlander zou in zijn schouder en middel zijn geraakt, aldus de vrouw van Van der Sloot, Leidy Figueroa. Van der Sloot zou zijn gestoken door medegevangenen die zwaar te lijden zouden hebben onder de omstandigheden in de beruchte Challapalca-gevangenis. Volgens Altez denken de gevangenen dat de gevangenis gesloten wordt als de Nederlander sterft. Zijn dood zou tot enorme ophef leiden, denkt de advocaat. Figueroa zou zondag een met bloed besmeurde polo van Van der Sloot uit de gevangenis naar buiten hebben gesmokkeld als bewijs. Altez heeft bij de openbaar aanklager om een onderzoek naar het voorval gevraagd. Ook wil de advocaat de gevangenisdirecteur aanklagen voor poging tot moord. Meer dan een week geleden stelde Altez dat Van der Sloot geslagen wordt door cipiers. Ook zou hij lichamelijk zeer zwak zijn vanwege zijn hongerstaking uit protest tegen zijn overplaatsing. Advocaat beweert dat Joran van der Sloot is neergestoken in cel | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl ____________________________________________________ Ik weet niet of het waar is, maar ik zou er eerlijk gezegd niet veel medelijden mee hebben.
Ik zie hem er nog voor aan om zoiets zelf op te zetten. Zodat hij weer overgeplaatst wordt. Die jongen is zo ontzettend berekend en uitgekookt.
Wat had ie nu weer gedaan met zijn slachtoffer(s) ? Leeft zij / leven zij nog? Kortom: Weinig aan de hand.
dus zijn vrouw liegt dat joran is gestoken was het maar waar maar nu blijkt wel dat ze heel goed bijelkaar passen als hij vrij komt word het een 2de bonnie en clyde ofzo
Tja - dat soort dingen gebeuren helaas in het buitenland in gevangenissen. Ontzettend triest voor zij die onschuldig vastzitten, we hoeven niet eens zo heel ver weg voor dit soort dingen. Voor Joran.. tja.. ik kan slecht tegen rechtvaardigheid, en 'oog om oog' is zéker niet aan mij besteed. Maar in dit geval... ik vind overigens de motivatie van de medegevangenen best slim bedacht... (voor wat er waar van zou zijn)
Hier ben ik het trouwens volledig mee eens: Wie trouwt er nou met een moordenaar? "Geen enkel meisje gaat met haar gezonde verstand naar een maximaal beveiligde gevangenis om te trouwen met de grootste moordenaar daar", voegde hij er nog aan toe.
Ik dacht gisteren nog, misschien heeft ie t wel zelf gedaan....hij is er gek genoeg voor waarschijnlijk. 'Van der Sloot stak zichzelf vermoedelijk' | NU - Het laatste nieuws het eerst op NU.nl
Ach gossie heeft ie zich gesneden bij het scheren? Waarom er nog steeds berichtgeving plaatsvindt omtrent iedere scheet die dat figuur laat, is mij een raadsel. Gewoon doodzwijgen, doet ie toch zelf ook in de zaak Holloway.
Ja hoor, meneer heeft het zelf gedaan. Dat ging ook al door mijn gedachten, dat dat misschien wel het geval was. Hij heeft echt aandacht tekort of zo... Die man is gestoord!