Ik vond het remmen, gas loslaten of niets doen trouwens een stuk makkelijker op het echte examen dan op de oefenexamens. Misschien stelt dat iets gerust. En inderdaad oneindig oefenen. Ik deed bij twijfel altijd gas loslaten trouwens. Ik vind t echt een rotonderdeel van t examen. Heb als nerd weinig moeite met theorie leren, maar deze vragen vond ik voor vele interpretaties vatbaar. Soms is het antwoord een invulling van iets wat je niet uit de foto kunt halen, echt heel stom! Maarja, je moet het toch doen he . En dan is oefenen het enige wat je kunt doen .
Ik rijd 1x per week 2 uur achter elkaar alleen toevallig deze week 2x per week maar wel 2 uur achter elkaar
Dank je wel, dat vind ik fijn m te horen idd. Heb nog geen datum gepland, maar ga hem in juni doen in ieder geval. Dubbel rijden is nog afhankelijk trouwens, is een kostenpost tussen gekomen maar goed ik heb ook geen haast gelukkig. Vind het wel zo ontzettend leuk om te lessen en zit nu al zoveel zekerder achter het stuur. Heb nu 11 lessen gehad.
Mij werd altijd als tip gegeven om 1 uur te lessen. Dit omdat je dan niet snel je aandacht verliest, twee uur kan best lang zijn en een instructeur behandeld minder snel een volgende stap zodra ze er niet genoeg tijd voor hebben. Ik heb in 20 lessen (3,5 maand) mijn rijbewijs gehaald. Over het algemeen 1x in de week lessen. Soms 2x in de week.
Als allereerste heb ik mijn theorie gehaald, als je die hebt kun je door en gaat het rijden ook makkelijker omdat je de borden/regels enz dan kent, daarna een pakket gekozen en soms reed ik 4/5 keer per week, wou zo snel mogelijk mijn rijbewijs. Ben de 1ste keer gezakt helaas, maar omdat het zo goed ging en ik pas 5 weken later opkon, toen 3 weken niet gereden en daarna alles in de laatste 2 weken heel goed geoefend en toen gelukkig geslaagd.
Ik had lessen van 50 minuten 1-2xper week. langer kan ik me echt niet concentreren. Nog steeds rijd ik geen lange stukken omdat dat na ongeveer 3 kwartier echt gevaarlijk word. Dus het hangt ook van jou als persoon af denk ik.