Misschien stel ik me aan hoor. Dan hoor ik het wel. Wij hebben een vrij smalle straat. En we hebben ook nieuwe buren (2 huizen verder). zij vangen kinderen op die niet meer thuis kunnen wonen. Deze kinderen vallen erg op in onze o zo rustige wijk. Kan Als ik in de straat kom rijden moet ik tig keer uitstappen om het speel goed van de weg te rapen. Als ik eenmaal bij ons op de oprit sta en stap uit komt er een jochie van een jaar of negen bij me staan. Hij is autistisch en kan niet (verstaanbaar) praten. Hij begrijpt mij niet en loopt altijd achter mij aan. Wordt een beetje kriegel van. Soms is hij ook wat agressief als ik niet reageer op zijn praten omdat ik op wil schieten. Naja nu hebben ze weer wat nieuws. Lijkt wel een autosloperij bij hun voor. Er zijn daar 3 mensen met een rijbewijs en er staan wel 4 of 5 auto's voor huis. Ze hebben zelf wel een oprit maar die kunnen ze niet gebruiken omdat het dicht gegroeid is. De overbuurman die nu op vakanantie is zou niet eens van zijn eigen oprit kunnen komen. containers staan normaal ook op dat stukje voor het legen, maar die moeten nu aan de andere kant van de straat staan voor hun. De kids van hun zijn vaak 7.30 al buiten dus dan ben ik ook erg vroeg wakker, zacht spelen kunnen ze niet. En dan heb ik het nog niet eens over de ruzies die ze kunnen maken. Dan lig ik te trillen in bed zo idioot gaat dat. En dan wonen ze ook nog 2 huizen verder en het zijn vrijstaande huizen. Ze wonen er nog niet zo lang, maar ik ben ze meer dan zat. T is net alsof de flodders in zonnedael zijn komen wonen. Ik irriteer me mateloos. Of stel ik me aan? Of wat kan ik er aan doen?
Over het speelgoed zou ik gaan klagen. Over het jongetje dat achter je aanloopt zou ik de verzorgers aanspreken. Over het aantal auto's zou ik ook gaan klagen. Tja en het half 8 buiten spelen...weet niet of je daar wat tegen kunt beginnen. Maar de titel van je topic kun je beter aanpassen... Het gaat om meer dan auto's.
Ik zou zeker klagen, en als ze dan niet zorgen dat dat speelgoed weg is, dan zou ik (maar ik ben op het moment een beetje tegen het overspannen zijn aan ) er toch gewoon over heen rijden. (tenzij je auto er stuk aan gaat) Als die mensen het niet aankunnen moeten ze niet zoveel kinderen in huis nemen, daar zijn die kinderen ook niet bij gebaat, dat jongetje loopt niet voor niks achter jou en misschien ook andere buren aan. En die ruzies zo vroeg vind ik ook niet normaal, ik weet niet hoe erg het is maar als ze ook echt vechten enzo en die verzorgers komen niet, zou ik het amk bellen, want zo'n onrust elke dag in zo'n groep met kinderen die al weet ik het wat meegemaakt hebben lijkt me helemaal niet goed voor ze. Zulke kinderen hebben juist een rustig thuis nodig. Tis heel goed van die mensen dat ze kinderen willen helpen, maar het is ze misschien boven het hoofd gegroeid? Sterkte ermee!! (ik wil niet als een rotmens overkomen, maar ik ben er niet bij he tis niet dat je gelijk het amk moet bellen en flippen enzo, maar als de situatie echt zo erg is zou ik dat wel doen, dan word er in ieder geval gekeken of het wel goed gaat met al die kinderen)
Ik zou een gesprek aangaan. Het is natuurlijk niet de bedoeling dat je niet normaal de straat in kunt rijden. Volgens mij kun je over de containers klagen bij de gemeente. Ook over dat jongentje zou ik zeker wat zeggen, prima dat ze autistische kinderen opvangen, maar het is niet de bedoeling dat jullie daar last van hebben. En het is al helemaal niet de bedoeling dat hij agressief is naar jou toe. Als dit niet helpt zou ik de overlast bemiddeling of woningstichting bemiddelaar inschakelen.
Ik erger me er aan, maar vind het moeilijk om ze er op aan te spreken. Ze wonen immers net hier in de straat. En ik wil niet als een ouwe zeur overkomen.
Nee je stelt je niet aan, als ik het zo lees zou ik er ook kriegel van wonen. Misschien toch even bij die mensen aan bellen en een paar dingen aan kaarten. Of eerst even polsen bij de andere buren of hun er ook last van hebben en het dan samen aan kaarten.
je schrijft dat ze er net zijn komen wonen, nou ik zou het even laten. Laat ze even wennen en hun weg vinden. Misschien dat het over 1 a 2 weken al een stuk verbeterd is. groetjes joyce
Ja of ze doen er niets aan omdat ze denken dat de buren het blijkbaar geen probleem vinden Lijkt mij toch juist dat als je net in een straat woont je je een beetje in houdt
anders als je het zelf moeilijk vind, even contact opnemen met de wijk agent en zijn hulp vragen, daarvoor zijn ze immers
Ja maar dan krijg je misschien weer gelijk zo'n sfeer in de straat omdat je er gelijk de politie bij hebt gehaald, is ook niet handig denk.
en dit is nou precies waar zoveel mensen zo over denken! erg jammer vind ik het! wat maakt het nou uit als zo'n jongen contact met je wil maken? mag dat dan niet? zulke kinderen voelen anderen haarfijn aan dus misschien als ze eens gewoon doet tegen hem dat het over is... verder vind ik dat je ipv hier te gaan klagen eens een gesprekje aan moet gaan op een normale manier... en waarschijnlijk zul je dan ineens heel anders naar ze kijken... het kunnen geen slechte mensen zijn als ze zoveel voor andermans kinderen over hebben!!!
Ik zou gewoon eens een praatje maken en dit eens aankaarten. Ik begrijp sowieso niet waarom dat niet een oplossing is. overigens, geheel off topic, hoor ik hier de laatste tijd ook alleen maar klaag klaag, mopper mopper ... en een bak intolerantie waar ik echt even van schrik. Als je overlast hebt, dan kan daar toch gewoon over gepraat worden als volwassenen onder elkaar? Afspraken met elkaar maken?? Wat is daar mis mee? Ik denk dat er dit echt geen slechte mensen zijn, zeker niet als ze kinderen opvangen die nergens anders kunnen wonen, en dat kunnen die kineren doorgaans niet voor niets. Ik vind het lovenswaardig dat ze die kinderen een thuis willen geven, en ik kan mij voorstellen dat dat soms niet altijd even rustig is. Succes!
Ik zou of een praatje aangaan, of gewoon niks zeggen, en proberen je minder te ergeren. Een kind wat probeert contact te maken, prima toch? Als jij geen last hebt van die containers, waarom er dan druk om maken? Kinderen die om 7.30 op straat spelen, na de vakantie zal dit over zijn. Auto's voor de deur, zelfde verhaal, als jij er geen last van hebt, boeiend. En je zegt dat die buurman op vakantie is? Nou, dan halen ze het óf weg wanneer hij terug is, óf de buurman zal het ze vragen. Dat ruzie maken zou ik ook even aankijken, verhuizen geeft stress dus misschien is dat over een tijdje wel een stuk minder.