Ik zit er over te denken om een Römer King TS te halen, die komt het beste uit de ANWB-test (beter dan Maxi-Cosy) Heeft iemand op dit forum ervaringen met deze autostoel? Ik heb op internet al wat ervaringen gelezen, maar meer ervaringen zijn altijd welkom
Nog geen ervaring, wij zijn ook op zoek dus ik lees ff mee hier. Heb trouwens in het blad van de ANWB gelezen dat de nieuwe Maxi Cosi Toby als beste uit de bus komt?
Ik heb hier zo'n romer king ts staan, maar kan helaas m'n ervaring nog niet meedelen, want Serjenka is nog te klein om deze te gebruiken. Ze wordt momenteel nog steeds in haar maxi-cosi vervoerd.
Ik heb ook nog even op de ANWB site gekeken. De Romer King TS komt idd goed uit de test, zeker qua comfort. Maxi Cosi heeft zijn stoeltjes ook verbeterd, ik ga morgen de Priori XP kopen, die heeft het side protection system en ook verschillende standen..
Ik heb nu een Romer King TS staan . Alleen mag ze er nog niet in. Het zijn wel mooie stoelen trouwens
Beste is zo lang mogelijk in de maxi-cosi... beter voor het nekje omdat die tegen de rijrichting in kan. Mn dochter heeft er in gezeten tot bijna 11 mnd... dus passen ze er nog in (hoofdje mag niet uitsteken beentjes wel) is dat veiliger.
Ook ik ben op zoek naar een autostoeltje, en weet nog niet zo goed welke van die 2 ik zal gaan kopen. Emma is nu 14 maanden, en past nog steeds in haar Maxi-Cosi dus gebruik ik die ook nog... en zolang ze nog geen 9 kilo is, of haar hoofd er nog niet bovenuit steekt mag ze er van mij lekker in blijven zitten Scheelt mij weer een nieuwe stoel kopen... Maar goed, ik ben dus ook wel heel benieuwd naar jullie ervaringen....
zolang ze nog in de maxicosi kan gewoon lekker in de maxi cosi laten en tegen de tijd dat ze er niet meer in kan (te groot - te zwaar) tegenwoordig is elk autostoeltje wat je kunt kopen van dusdanige kwaliteit dat je enkel betaald voor de naam dat het stoeltje heeft...er zijn zware eisen voor een autostoeltje een keurmerk krijgt waardoor veiligheid gewaarborgd is en met elk soort van welk merk en prijsklasse ook kan er een miskleun tussen zitten...wat moet het stoeltje allemaal doen??? zorgen dat je kind er comfortabel inzit (en ook kan leggen) de meeste kun je naar voren trekken zodat de kleine lekker ligt...er moeten goede gordels inzitten en je moet em makkelijk en goed vast kunnen zetten.... succes