Ford Focus Stationwagon! Rijden wij al sinds begin 2006 en wij vinden het een wereldauto. Veel ruimte, toch niet te duur elke maand, vrij zuinig en nooit geen rare kwalen (ook belangrijk dat hij betrouwbaar is) Daarvoor waren mijn man en ik ook fervent Mazda rijders maar kiezen nu nooit meer een andere auto dan Ford Focus. (Oh ja wij hebben 2 kinderen maar ook 2 honden, dus er staat ook nog een bench achterin..)
Idd jammer! Franse auto's zijn vaak standaard veel luxer dan bijv volkswagen! Renault espace is bijv een hele ruime auto!! Verder ben ik citroën fan! hier overigens nog nooit stukken mee gehad, behalve lampen die snel kapot gingen (1xper jaar)
Luxer ja.... Totdat je electronica uitvalt door een foutje 'ergens' waarbij het gehele dashboard uit elkaar moet. Een berucht kwaaltje van Renault. Nooit privé Franse auto's kopen ouder dan 5 jaar. En ik kan het weten want mijn halve familie heeft een garage (gehad)
Hahaha tnx meiden voor alle reacties. Een renault of citroën, nee bedankt hihi maar toch bedankt voor het delen van jullie ervaringen. Ik denk dat onze voorkeur uitgaat naar een Mazda 5. Maar helaas, mijn sm heeft aangeboden een deel voor te schieten (tot 5000) en dat wij de rest bijleggen. Maarrrr mevrouw wil dan per se dat wij GEEN Mazda of Toyota nemen. Ze komt met auto's aan als een Dacia Logan (omg.. bejaardenbak) en een Skoda Octavia. Ja dikke doei. Het is niet alsof we die 5000 krijgen, die moeten we tot de laatste cent terugbetalen. Dus dan wil ik ook zelf kunnen kiezen in wat voor auto ik rijd. Dus we sparen nog maar even verder voor een leuk Mazda 5-je!
Ooh dat wist ik niet hoor! Ik heb met mij citroentje nooit wat gehad.. Heb nu een audi en die is veel minder luxe dan de peugeot van vriendlief, terwijl hij stuk duurder was!
Skoda zou ik nog wel in kunne rijden.. Die dacia echt niet! vind het een beetje een vreemd dat jullie dan niet zelf mogen kiezen wat voor auto jullie willen kopen! (Alhoewel wel lief aangeboden) succes met sparen!
Er is een reden waarom die luxe er bij VW Audi BMW er standaard niet bij zit (en ook Ford). Dan wordt de auto namelijk nog veel duurder van De Bij de Fransjes en Italiaantjes zit het er standaard op omdat dit beter verkoopt. Kijk maar eens op de prijslijsten bij dealers voor de grap. Het is een tactiek om de auto aan de man (vrouw) te brengen. De eerder genoemde merken vinden dit niet nodig blijkbaar, die verkopen zichzelf wel
Wij rijden een Seat alhambra, dus erg groot.. We hebben een autobedrijf en verkopen zelf weinig tot geen Renault, tenzij mensen hem inruilen en dan gaat hij nog naar de groothandel/export meestal.. Zoveel problemen gehad met vooral de Laguna...
Ja precies. Dacia, brrrr! Zeker lief aangeboden. Even ter vergelijking: Skoda, Octavia, Combi RS 1.8 Turbo 180pk auto te koop - AutoScout24 of Mazda 5 1.8I Exclusive Airco - occasion
Wij hebben een Renault megane scenic (bj 98 oud bakkie dus) Maar rijd heerlijk en (nog) geen mankementen gelukkig!
Hier toch weer voor een franse bak gegaan. renault scenic. En inderdaad in twee en een half jaar tijd behoorlijk wat aan versleuteld. Maar ja, na 180.000 km en 9 jaar gaat er wel eens wat stuk. Bij ons viel idd het dashboard uit, maar bij een bodyshop heb je voor 150 euro een gerepareerde dashboard ipv 600 bij de garage. Overall vallen het onderhoud en makementen erg mee. Naast het dashboard wel de kachelmotor vervangen. Maar goed, inmiddels bijna 190.000 km op de teller en 9 jaar oud. Inruilen doen we zeker niet. De aanschafprijs was dusdanig laag dat het de onderhoudskosten compenseerd. En het rijdt heerlijk! Straks met drie autostoelem heel makkelijk! En nog enorm veel ruimte over.
Wat is de reden waarom je geen Mazda of Toyota mag nemen? Dan weet sm blijkbaar niet dat Japanse auto's toch wel echt onder de noemer betere auto's vallen... Ik persoonlijk zou gaan voor de Toyota avensis, om de ruimte en omdat ik het gewoon een mooiere auto vind. Ik heb trouwens ook geen problemen met franse auto's, heb zelf met veel plezier in de Laguna station gereden. Natuurlijk staan ze bekend om de kwalen, maar zo heeft elke auto wel een kwaal. Zo heeft Volkswagen bijvoorbeeld de kwaal dat de lampen regelmatig spontaan uit vallen. Met elke auto moet je gewoon geluk hebben, ongeacht welk merk het is.
Hier ook een ford focus fan, maar wij krijgen er geen drie stoeltjes in. Met moeite een zitverhoger als derde, dus wordt onze volgende auto helaas een andere.