Hoi bv moeders, Tot mijn grote verdriet is sinds deze week mijn kolf productie op werk dagen dramatisch gedaald. Ik heb geen idee hoe dit komt. Ik drink meer met warme dagen, kolf zoals ik normaal ook doe en op dezelfde tijd. Ik kan maar 1x per dag kolven omdat mijn dochter al 10 maanden is. Ik wil zo graag door gaan maar ben bang dat het niet lukt. Wie heeft er goede tips? Groetjes Evi
Zit je menstruatie er weer aan te komen en heb je daarom een dip? Misschien helpt het om te kolven een paar uur na de laatste voeding. Of precies tussen de twee laatste voedingen in. Dan heb je misschien wel niet veel, maar kun je dat wel aan je voorraad toevoegen. 's Ochtends na de eerste voeding kolven wil ook nog wel eens helpen, maar daar moet je dan wel tijd voor hebben. Het kan zijn als je dit een tijdje doet, dat de productie opgehoogd wordt en je tussen de middag weer wel genoeg hebt. Neusspray voor het opwekken van een tweede toeschiet reflex. Domperidon (ik geloof dat het zo heet) maar dat is een medicijn, dus wel eerst bij de huisarts/apotheek informatie vragen. Ben toevallig vandaag naar een avond voor voedende moeders van het VBN geweest, daar had iemand hetzelfde probleem, vandaar.
Balen dat het opeens slechter gaat zeg! Misschien kun je idd die neusspray proberen, daar heb je wel ook een recept voor nodig. het heet Syntocinon. En misschien kun je eens een lactatiekundige bellen?
Bedankt voor de reacties! Ik heb de neusspray al kreeg eerst helemaal geen tsr... Misschien is het idd mijn menstruatie die is nl nog niet terug na de bevalling. Ik kan haar nu 4 dagen vaak aanleggen en hoop dat wanneer ik weer moet werken de productie gestegen is. Ik maak(te) me zo'n zorgen wil gewoon nog zo lang mogelijk doorgaan met de borstvoeding.