Wij hebben net onze kinderwagen gehaald. De Quinny Buzz 3 Q 2011. Wie weet hoe je die boodschappenmand kan bevestigen?? Het lukt ons echt niet!! Iemand tips?? Kan op google ook niks vinden
HAHAHA, Ik heb er ook een hele tijd mee zitten klooien, mijn vader en man ook. Mijn moeder zag meteen wat er moest gebeuren: Voorste wiel eraf, dan kun je dat metalen 'clipje' erin schuiven (heeft ook dezelfde vorm) en daarna weer het wiel erop. Aan de achterkant met klittenband vastmaken en klaar is kees! Succes ermee, laat even weten of het gelukt is!
We gaan het zo even proberen!! Thanks!! Ik laat t nog weten... Er zit wel een boekje bij, maar helaas staat daar niet in hoe je de boodschappenmand moet bevestigen!
hahaha, wij hebben toen ook zo staan klooien! Inderdaad, zoals Senn zegt....voorwiel eraf, ijzeren lipje van het mandje erin schuiven en wiel er weer op!