ow man! Heb er kippenvel van, je arme jochie! Wat intens zielig, zo'n klein ventje. Heel veel sterkte en een knuffel voor je moppie!!!
Jeetje dat is schrikken zeg! Beterschap met je kleine ventje! Ik krijg volgende week ook een nieuwe fiets met zitje, maar nu ik dit lees ga ik er ook maar een babyhelmpje bij aanschaffen!! Ziet er misschien iets minder leuk uit, maar beschermd wel je kindjes hoofdje bij een val.
oooo meid wat zullen jullie geschrokken zijn.. brr krijg kppenvel als ik je verhaal lees.. gelukig gaat het redelijk goed met hem.. hopenlijk heeft hij snel minder pijn..
Gats meis wat eng zeg! Wat moet jij geschrokken zijn! Hopelijk knapt je ventje snel weer op en kun jij bijkomen van de schrik!
Zo, dat is niet mis Kimmm... gelukkig dat met je kleine ventje alles in orde is, dat had wel anders kunnen aflopen Gaat de winkel nog iets aan die fiets doen?
Jezus heb zelfde kippenvel op mijn armen maar ik verschiet hier toch wel heel erg van. Hoop dat je snel weer je oude leven op kan pakken en het als een bad dream achter je kan laten. Sterkte
Wat heftig, echt ontzettend zielig voor je kleine mannetje!! Sterkte, zeker nu je er ook nog alleen voor staat.
oh meis ik krijg buikpijn en kippevel van je verhaal wat afschuwelijk!!! gelukkig dat hij er bijna niets aan overgehouden heeft maar JEETJE wat zul jij bang zijn geweest, vreselijk. Heel veel sterkte!!
Ohw meid, wat een vreselijke gebeurtenis!! Ik kreeg gewoon kippenvel toen ik je verhaal las... Heel veel sterkte gewenst
jeeetje wat een schrik!!pfff zit hier met kippenvel! moet er niet aan denken dat et me ooit overkomt! Gelukkig dat alles goed is met je mannetje...jeetje...nou sterkte en beterschap met het bijkomen van dit...
het gevoel van denken dat je kind dood is of dod gaat is onbeschrijflijk, echt bizar en vreselijk. heb het filmpje ook al 10x in mn hoofd opnieuw afgedraaid.. de fietsenmaker ga ik nog heen. ga er niet heel moeilijk over doen. was echt een super leuke vnt. hij was helemaal verliefd op Reza toen ik er was en ging heel leuk over zijn eige dochers vertellen.goeie gast. ik vermoed dat als ik vertel wat er gebeurd is hij zich al klote genoeg zal voelen. het zal een les voor hem zijn dit soort stomme dingen goed te controleren in het vervolg. goddank gaat mijn manneke goed. nacht lekker doorgeslapen en nu helemaal vrolijk spelend op de grond. blijf nog lekker thuis om hem weer stukje bij beetje vertrouwen in de wereld terug te laten krijgen. gisteren wilde hij alleen maar bij mij zijn. dat lijkt nu al iets veranderd.
Jeetje meid wat zal jij geschrokken zijn. Pfff schrik echt van je verhaal. Heel veel sterkte! Geef je kleintje een dikke knuffel van mij
Wat een vreselijke gebeurtenis zeg, bah moet er niet aan denken! Gelukkig is hij weer thuis en komt hij er weer bovenop! Sterkte met alles en een dikke knuffel voor je mannetje. Liefs, mammamia
jemig meis, wat een ontzettend schokkende ervaring!! Fijn te lezen dat het beter gaat met je ventje!!
Oh dat arme mannetje Hij lijkt op de foto een beetje op mijn zoontje. Kreeg helemaal een brok in mijn keel. Lijkt me vreselijk om je kind tegen de grond te zien klappen en dat hij daarna dan stil op straat ligt... Gelukkig is het 'maar' een hersenschudding. Dikke knuffel op zijn zere bolletje