Mijn zoon gaat binnenkort naar school en dan hebben ze natuurlijk ook gymles. Dus nou vroeg ik me af, welke gymschoentjes hebben jullie kindjes?
Bekijk bijlage 501887 Wij hebben deze. Van Scapino, 6 geloof ik. Naam erin geschreven en op school gelaten (dat doen ze hier, omdat de kleinste kleuters geen vaste gymuurtjes hebben)
inderdaad.. die zijn ideaal ik denk dat 80% van de kinderen deze hebben of de ballerina variant (deel vd meisjes).
Zelfde als Youtan, alleen dan de zwarte, omdat dat de kleinste maat was. Scapino vallen ook het smalst, andere (Rucanor, Van Haren, Bristol, Action, ...) pasten hier niet. Oudste van zeven heeft ze trouwens ook nog steeds. (y)
Let wel even op de zool.. De ballerina-variant heeft vaak suède zolen. Die mogen bij ons niet omdat ze daarmee van de toestellen kunnen glijden. Een stroeve rubber zool is veiliger!
deze niet https://www.scapino.nl/kinderen-sport-schoenen-sportschoenen-gymschoenen-zaalschoenen-gymschoenen-scapino-roze-120220300 maar ach, een ballerina wordt het voor Ts toch niet
Bedankt voor de reacties. Een ballerina wordt het idd niet haha! Hier moeten de schoentjes ook op school blijven idd. Ik zal eens gaan kijken bij scapino!
kleuters tot groep 3 geen schoenen...dat is het beste. Meeste grip.. In de hogere klas gewone gympen...beetje van die hardloopschoenen