Wij zaten ook te juichen op de bank, haha!!! Zo stom eigenlijk, voor een stel dat we helemaal niet kennen, maar man, wat zijn die twee onwijs lief, leuk en schattig samen. Zo gegund
Ja ik vond het echt heel verdrietig voor haar en vooral toen die vertelde dat die merkte dat die haar helemaal niet mistte toen ze weg was. Is toch wel heel kwetsend als iemand dit zegt. Hij kwam zelf ook wel aangedaan over maar wel heel jammer en ik had het ook niet verwacht.
Ja ik had echt exact hetzelfde. Ik vroeg me wel gelijk af: misschien mist hij ook niet snel mensen want hij kan zeer goed alleen zijn natuurlijk. Ik vond ze erg leuk samen. Maar goed, zij weten natuurlijk wat het beste past… of niet.
Misschien de verkeerde woordkeus, maar ik bedoel meer: het leek volledig vanuit hem te zijn gekomen en er leek geen eerlijke kans te zijn geweest om toch te proberen of het iets zou kunnen worden. Ze hadden het wel over “we hebben erover gesproken” - maar toch. En vraag me af hoe reëel het is om te verwachten dat je iemand gaat missen, wetende dat je eigenlijk al jarenlang (vrijwel) helemaal alleen woont, een gevoel van missen zal dan, denk ik, sowieso minder aanwezig zijn, bij wie dan ook. En hoe eerlijk het dan dus is om de “relatie” te verbreken wanneer dat gevoel van missen uitblijft. Carolien leek het best moeilijk mee te hebben, vond ik echt sneu!
Ja op die manier. Dat ben ik met je eens. Lijkt me ook lastig in zo’n korte tijd. Soms moet gevoel ook groeien en ben je niet altijd (meteen) hoteldebotel. En als je gewend ben alleen te zijn moet je het helemaal meer de tijd geven denk ik..
Maar het was pas 2 weken geleden uit gegaan. Reünie zal misschien een week geleden opgenomen zijn, maar dan is het hooguit 3 weken uit. Terwijl de opnames al echt een aantal maanden geleden zijn geweest. Dus ik weet niet of het al snel was. Denk dat ze het wel een kans gegeven hebben eigenlijk.
Nou, dit dacht ik dus ook. Zou het niet gewoon zo kunnen zijn dat het hem allemaal een beetje te veel was/te snel ging, omdat Carolien opties om naar Zweden te verhuizen aan het uitzoeken was. Hij woont al lang alleen, en lijkt dit ook fijn te vinden. (ook toen de meiden er waren gaf hij regelmatig aan even alleen te willen zijn/rust te willen) Kan mij best voorstellen dat het hem allemaal wat overrompeld heeft, en dat je dan ook niet meer zo goed weet wat je wel/niet voelt. Als je zolang alleen bent, kan het natuurlijk ook best als een opluchting voelen als iemand na een paar weken bij je te zijn geweest, weer even naar huis gaat, en alles weer even is zoals je het gewend was. Ik denk dat er hier nog een weg ligt voor hem om uit te zoeken hoe een ander past in zijn leven. Hoe dan ook; voor beiden rot, maar vooral voor Carolien. Dat hij zei haar niet gemist te hebben, komt absoluut wel aan, denk ik. Wat betreft Anna, ik lees dat mensen er van alles achter zoeken, maar volgens mij is dit gewoon zoals ze is. Het nadenken over een antwoord, bij vragen over gevoelens, dat deed ze ook op de boerderij. Dat vindt ze gewoon lastig, en wil ze eerst even goed over nadenken/voelen. Dat snap ik wel.
Ik heb hier nooit gelezen omdat ik niets vooruit wilde weten, maar Debbie was echt mijn favoriet. Wat een leuk mens is dat zeg! Zo ontzettend leuk dat ze de liefde gevonden heeft en de weg er naar toe. Was stiekem bang dat het niets was geworden omdat ze juist zo graag wilde, maar het er toen nog niet echt in zat. Maar een super leuk einde voor hun! En tjah, Joy en Dani, ik weet niet zo goed wat ik ervan moet denken. Vind het wel allemaal heel erg snel gaan bij ze, alsof ze al jaren een stel zijn. Zo lacherig en klef ook, net een stelletje pubers Maar of ze innerlijk nou zo goed bij elkaar passen? Ik denk dat het niet heel lang stand gaat houden, dus ben benieuwd. Hoop dat Leendert ook snel een vrouw vind die écht bij hem past, gun het hem ook wel. Martijn moet vooral lekker alleen blijven en gaan investeren in goede airco daar En Anna is denk ik gewoon nog heel erg verliefd op Bram. Ik vond haar ook wel echt goed bij hem passen, qua plaatje. En ze was ook echt oprecht en lief vond ik. Ze had het er toen al erg moeilijk mee, dus ik snap dan opzich wel dat ze nu wat hoop krijgt. IK gun het dr ook wel. Vond het ook wel leuk dat Art echt rechte vragen stelde
Ik zie net bij de B&B vol liefde oproep uitzending dat er ook een 30-jarige Milu in Portugal meedeed, een 54-jarige Corine en een Michiel in Frankrijk. Die hebben uiteindelijk helemaal niet meer meegedaan.