Ons eerst kindje is geboren met 38+2 na een spontane bevalling die starten met het breken van mijn vliezen. Nu inmiddels zwanger van ons 2de kindje, inmiddels 39+5 en vanmorgen poging tot strippen gedaan, helaas nauwelijks ontsluiting, halve vingertop en de baarmoedermond nog niet volledig verstreken. Strippen is dus niet gelukt. Nu ben ik toch erg benieuwd of de kans nog snel is op het starten van de bevalling? Wie heeft hier ervaring mee?
Ik was bij de 2e 41+3/4 dagen zwanger toen de VK probeerde te strippen. Ze kon er zo wat niet bij. Alles zat nog dicht. De volgende ochtend ben ik bevallen . Spontaan. Dus t kan heel snel gaan.
Oh dat is irritant inderdaad als de tweede bevalling later is. Je gaat toch een beetje van de termijn van de eerste uit. Maar je bevalling kan zeker snel beginnen hoor. Dat verstrijken en ontsluiting krijgen kan ook bij de bevalling gebeuren.
Bij de eerste met 40.6 bevallen. Bij 40.3 zat alles nog potdicht. Nog geen millimeter ontsluiting. Maar Bij 40.5 braken de vliezen. Het zegt dus niet heel erg veel.