Dames Als je op dag 14 een positieve ovulatietest hebt welke dagen kun je het beste klussen? Ik wil niet te veel klussen ivm kwaliteit van het zaad. Ik lees overal om de dag of om de 2 dagen.
Ik dacht zelf aan dag 14 en 15. Omdat als je een positieve ovu test hebt er in de gebruiksaanwijzing staat dat de eisprong plaatsvindt binnen 24 tot 48 uur.
Om de dag, elke dag, het maakt niet zoveel denk ik. Gewoon doen waar je je goed bij voelt. Zou in ieder geval de dag pakken van een positieve ovulatietest (als je die gebruikt). Het eitje springt tussen de 24-48 uur na de positieve test dus dan is er al een voorraadje sperma aanwezig om het eitje te bevruchten. Toevallig had ik de laatste cyclus op dag 14 mijn eisprong en wij hebben dag 13, 14 en 15 seks gehad. Zwanger worden bij elke dag seks is dus prima mogelijk
Een x per 3 dagen heb ik van de artsen in het ziekenhuis begrepen ! Succes en veel plezier uiteraard dat vooral !
Hoeveel opties wil je hebben?? Doe gewoon waar je je goed bij voelt. Rond de eisprong is altijd goed. Zeker een dag ervoor.