Wel, de mijne is jah, minder glad. Vandaag heb ik een beetje bruinverlies. Phuuh! Ik maak me echt zorgen.
Het is vrij gebruikelijk dat je af en toe een beetje bruinverlies of zelfs spotting hebt, dat kan geen kwaad hoor. Geen zorgen maken.
Als ik vragen mag, wat is spotting? Nog nooit van gehoord. Het is moeilijk om me geen zorgen te maken Ik heb al naar de gyn gebeld en zij vertelde me dat zolang het bruin bloed is dat er helemaal geen probleem is en dat het wel vaker voorkomt. Maar het maakt me zo onzeker.
Spotting is een doorbraakbloeding. Dit kan een bloeding zijn tussen menstruaties door of tijdens zwangerschap. Vaak is dit als je hormonen nog een beetje van slag zijn. Niks om je zorgen over te maken. Komt erg vaak voor, maar als het bloed echt rood wordt zou ik wel even de VLK bellen! Maak je geen zorgen, geniet van je zwangerschap! X Suzie
En die spotting, dat is gewoon helder bloed, of zoals bij mij gewoon wat bruinverlies? dankje wel dat jullie me toch al wat geruststellen
Spotting zijn druppeltjes (spots) rood bloed. Je baarmoeder is tijdens zwangerschap zo goed doorbloed dat er makkelijker een adertje springt. Dit kan al gebeuren als je iets te hard perst voor de grote boodschap, dus don't worry!
Kan allebei, maar als je zwanger bent is het meestal bruin. Dan is het nog wat oud bloed. Zolang het bruin is zou ik me nog geen zorgen maken. Maar als het rood wordt wel even aan de bel trekken. X
Of het rood of bruin is ligt eraan hoe snel het naar buiten komt. Als bloed al een tijdje in je vagina zit wordt het bruin, door contact met zuurstof geloof ik. Als het iets meer is en dus direct naar buiten druppelt is het meestal nog rood.
Ja bij mijn zwangerschappen verschilde het allemaal. Bij deze was die in t begin zacht, maar volgens de vk hard genoeg Een baarmoederhals is normaal 4,5cm en onder de 2,5cm is te kort
Normaal rond de 4 cm maar max tot 7 cm. En idd die word korter naar de bevalling toe. Bij de bevalling is die weg.