Hoi, dank je wel voor je reactie. Jij had dezelfde klachten, had jij ook dat brandende gevoel bij je plasbuis. Soms lijkt het net of het aan je vagina ligt...Ook die lijkt in brand te staan. En na geplast te hebbe , weer moeten plassen. Hoe vond jij de operatie? Tegen of meegevallen?
De operatie is mij heel erg meegevallen, ik heb bijna geen pijn gehad. Moest het 6 weken rustig aan maar ik moest zelf tegenhouden om niet teveel te doen omdat ik mij zo goed voelde. Ik ken ook mensen die dezelfde operatie hebben gehad en die wel echt 6 weken nodig hebben gehad voor het herstel. Ik heb heel erg geluk gehad. Ik had ook een branderig gevoel, veel aandrang maar vooral een erg drukkend gevoel van onderen. Sex deed ook pijn bij mij.
Ja dat had ik inderdaad ook, heel vervelend Er staan ook tips op deze site https://www.jouwbekkentherapeut.nl/verzakkingsproblemen/ heel naar hoor die klachten maar wie weet kun je met fysio al een hoop bereiken.
Dat is fijn dat je zo weinig last had vd operatie. De branderigheid overheerst bij mij enorm...ik weet me geen raad eigenlijk. Dank je wel voor je reactie
Ja ik vind het heel heftig. Het voelt als een allergische reactie van onderen...zo brand het. Dank je wel voor de link...ik ga het eens lezen
Ik loop al heel lang met dezelfde klachten. Alleen dat branderige herken ik niet. Wel continu het gevoel te moeten plassen, als ik plas komt er maar een klein beetje en continu aandrang. Na het plassen voel ik ook totaal geen opluchting. In het verleden veel blaasontsteking gehad. Nu geen ontsteking maar wel steeds bloed in de urine. Word er moedeloos van. Huisarts dacht aan een verzakking of vernauwing. Binnenkort kan ik bij de uroloog, bekkenbodemspecialist en fysio terecht. Hoop echt dat ze me snel kunnen helpen.
Echt om depressief van te worden he. Ik voel ook weinig opluchting na het plassen, ja soms voor heel even. Het gekke is dat ik s'nachts geen klachten heb...misschien toch omdat mij lijf dan in ruststand is? Wil je me op de hoogte houden wat de uroloog enz zegt?
ik had eerst ook geen klachten s nachts maar inmiddels moet ik er toch vaak uit s nachts om te plassen, of ik heb enorme buikpijn s ochtends. Bij mij denkt de huisarts dat de blaas verzakt is trouwens, niet de baarmoeder. Ik zal je op de hoogte houden, maar kan pas over een paar weken terecht
Gewoon gaan werken, thuis doet het echt niet minder pijn. Maar goed ik ben daarin wel iets anders dan andere mensen geloof ik. Daarnaast werk ik voor mezelf dus als ik niet ga dan maak ik het mezelf nog lastiger. Heb wel goede pijnstillers.
Ik herken wat jij beschrijft, ik had een blaasverzakking na mn tweede bevalling. Ook hele dag aandrang en branderig gevoel. Bij mij kwam het omdat er teveel spanning op mijn bekkenbodem stond, daardoor kon ik niet goed uitplassen en raakte de boel geirriteerd. Ik ben naar de bekkenfysio gegaan. In eerste instantie kreeg ik ontspanningsoefeningen , dat verminderde het branderige gevoel en de aandrang. Ook oefeningen om goed te kunnen uitplassen. Daarna kreeg ik ook oefeningen om mijn bekkenbodem te versterken. Het is in de loop van de tijd leefbaar geworden, ik heb me er niet aan laten opereren. Je schrijft dat je veel bent afgevallen, ben je ook veel gaan sporten? Misschien ook veel buikspieroefeningen gedaan? Ik krijg er altijd weer meer last van als ik veel sport, kan dat bij jou de oorzaak zijn?
Dank je wel voor je reactie. Wat jij voelde, heb ik ook. Als ik geplast heb dan sta ik op vd wc en dan komt er weer wat urine. Ik kantel mijn bekken dan, dan komt er weer wat urine. Soms ook als ik al helemaal aangekleed ben. Had jij ook een bolletje bij de ingang van je vagina? Ik sport helemaal niet. Dus jij krijg daar meer klachten door
Ja ik heb ook het bolletje, nog steeds, maar daar heb ik verder weinig last van. Dat is het weefsel wat uitgerekt is en een beetje eruit hangt. Als je nog op de wc zit, moet je je bekken rustig alle kanten uit kantelen. Een soort dansje is het en echt de tijd er voor nemen. Maar als ik jou was zou ik gewoon een bekkenfysio bellen, daar kun je misschien deze week nog wel terecht. Bij mij is het trouwens ook mijn blaas die verzakt is en niet mijn baarmoeder.
Ja ik neem de tijd ook op de wc. Het moet wel. Ik ga naar het bekkenbodemcentrum want een bekkenfysio word bij mij niet vergoed helaas