baby 11 maanden nog ingebakerd slapen

Discussion in 'Baby en dreumes' started by esje91, Apr 8, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 2mam2

    2mam2 Fanatiek lid

    Feb 16, 2015
    1,088
    0
    0
    Is het geen idee dat je samen met hem gaat liggen op jouw bed, of hij in jouw armen op bed, net wat hij prettig vind tot hij slaapt? Dat je hem dan later slapend overlegt. Op deze manier kan hij er wel aan wennen om 'los' te slapen en is de stap naar alleen los in eigen bed minder groot..
     
  2. Kiekske

    Kiekske Niet meer actief

    Hier heeft een homeopaat heel goed geholpen. Daar zou je nog eens naar kunnen kijken. Er is er één die gespecialiseerd is in slaapproblemen bij kinderen, zij doet ook skypeconsulten wanneer je ver weg woont. Ik geloof dat de website Kinderhomeopaat | Arnhem Zuid en Dieren is. Wie weet kan zij verder helpen.
     
  3. IJsthee

    IJsthee Bekend lid

    Feb 23, 2014
    711
    0
    0
    Wellicht heb je het al geprobeerd maar toch ook nog mijn tip. Die van ons is ook erg druk met de armpjes en beentjes, houdt zichzelf daardoor ook vaak wakker maar zo te lezen wel veel minder erg dan jouw kleine. Van een speciale schommelstoel (weet niet of ik merk en naam hier mag plaatsen) wordt ze rustig en valt in slaap, en helpt ook goed tegen de reflux. Het lijkt wel of ze niet meer zo druk hoeft te bewegen omdat ze bewogen wordt. Ik kan de kleine dan zo in het bedje overleggen. Scheelt een hoop slaapgebrek.
    Sterkte, lijkt me loodzwaar.
     
  4. esje91

    esje91 Actief lid

    Apr 7, 2015
    178
    7
    18
    NULL
    NULL
    Mijn zoontje slaapt niet in mijn armen ook nooit gedaan was als baby al erg onrustig en wou nooit lichamelijk contact, osteopaat ben k met hem geweest toen hij 5 weken was en nog 3x met 7 maandrn maar dat werd er ook niet beter op ik ga nu toch maar advies van virenze opvolgen en laat hem gewoo ingebakerd slapen, heb nu slaap siroop van sleepzzz en moet zeggen dat hij opeens sinds 2 dagen weer overdag slaapt en ook wat rustiger is en vrolijker is ondanks dat het inbakeren daar niet mee opgelost is maar goed ik ga afwachten wat virenze gaat zeggen daar heb ik.nog 2 gesprekken mee en dan.komt er een voorlopige diagnose, voor degene die het niet weten het inbakeren is niet het enige probleem ik heb nog een onderwerp hier staan : baby 11 maanden adhd?
     

Share This Page