sinds vorige week kwijlt ie ineens heel erg. als ik zn speen aan hem geeft loopt er gwelijk een druppel langs op zn kin. ook zit ie spuug naar buiten te doen zeg maar en dan zuigt ie het weer op de hele dag is die kin maar nat waar heeft dat nou mee te maken? hij is pas 3maanden dus tanden zullen het denk niet zijn..
Er zou een tandje aan kunnen komen, weet niet of jullie zelf vroeg waren met tandjes? Mijn zoontje had met 4 maanden zijn eerste tandje, er worden zelf kinderen geboren met tandjes, dus het kan wel.
Een tand zou kunnen, maar de meeste baby's beginnen te kwijlen rond die leeftijd. Hier heb ik tig keer gehoord 'ooh, dan komt er een tandje aan', haha, nou, die kwam pas met 9 maanden.
Op het cb vertelde ze ons dat het te maken heeft met het toenemende speekselaanmaak. op die leeftijd komt dat wel vaker voor en baby's slikken dat niet door zoals volwassenen dat doen dus loopt het eruit. Het ene kind maakt meer aan als een ander kind en de ene slikt het beter door als de ander dus vandaar dat ook niet ieder kind er zoveel last van heeft. Maar hier dus ook een enorme kwijler waarbij het er soms met grote slierten uitdrupt
Hier met 3 maanden ook een ontzettende kwijler, nu nog steeds trouwens. Haar nekje is helemaal ruw geworden ervan door natte slab en/of shirts. Eerste tandje kwam hier pas met 6.5 maand.
hier ook een kwijler; wordt ook steeds erger. Heeft volgens mij idd te maken met de mondontwikkeling (en het leren praten, brabbelen) Kan natuurlijk altijd een tandje zijn, maar denk van niet...
is idd normaal....hoeft echt geen tandje te zijn is gewoon de ontwikkeling van de speekselkliertjes enz...
net van de week bij cb vertelde ze dat het te maken heeft het ontwikkelen van de speekselklieren...dus heel normaal...
Mijn meisje begon daar ook mee rond de 3 maanden en op tweede kerstdag kwam haar eerste tandje door. Maar de kinderarts zei dat het kwijlen ook bij tandjes krijgen kan horen.. alleen het betekent niet altijd dat het tandje dan ook snel komt haha Maar dat het iets omhoog komt of iets kan best. Nu kwijlt ze weer iets minder, het was veeeeeel erger in het begin
Hier ook een enorme kwijler. Ook ik kreeg van het cb te horen dat dit erbij hoort op de leeftijd en dat het niet hoeft te betekenen dat er al tandjes komen. (Kan wel natuurlijk, maar dat zijn uitzonderingen.) Net als één van de dames hierboven doe ik hem vaak maar een slab om, omdat anders zijn shirtjes steeds zo nat zijn. Maar dan nog... hij steekt (uiteraard) ook steeds zijn handjes in dat kwijlbekkie Hij smeert zijn handen en kleding dan helemaal onder. Ik vind dat soms wel vervelend, omdat het natuurlijk helemaal niet goed is voor zijn huid. Maar ja, wat doe je eraan?
Hier ook een enorme kwijler, als ik haar op de buik leg in de box moet ik haar elke 10 minuten even verplaatsen want anders ligt ze met haar koppie op een enorme natte plek. Vooral als er ook maar iets in de buurt van haar mond komt (een sjaal of een handje of het boxkleed) zit alles onder.