Vallen en lopen en.. vallen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door mamavanmeisje, 8 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamavanmeisje

    mamavanmeisje Fanatiek lid

    17 jan 2010
    3.076
    0
    0
    Mijn dochter loopt nu zo'n 7 maanden en valt zó vaak!
    Ze heeft goede schoenen en pantoffels die goed sluiten met een stroeve onderkant. Is dit bij jullie ook zo? :(

    Ze staat overigens gewoon zelf op en mekkert niet (tenzij het zeer doet maar dat is meestal niet zo)

    Ze is nu trouwens net geen 1,5 jaar
     
  2. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Nee eigenlijk niet. Alleen als hij echt moe is, valt hij wel eens. Of als hij heel druk is en met nieuwe dingen bezig is (zoals nu een soort van huppelen).
    Maar je meisje is heel vlot met praten toch? Misschien gaat er gewoon wat minder energie en concentratie in het motorische zitten.
     
  3. Mamma van Finn

    Mamma van Finn Actief lid

    23 feb 2010
    451
    0
    0
    NULL
    NULL
    Misschien zijn d'r schoenen/pantoffels te stroef of te groot/klein. Toen wij Finn schoenen aan lieten meten vertelde de verkoper dat kinderen vaak te kleine schoenen aan hebben en dat de ouders dit niet merken omdat de voetjes nog zo flexibel zijn. Ze passen schoentjes die twee maten te klein zijn! Ook kan het zijn dat de zolen juist te stroef of te stijf zijn. Misschien voor de zekerheid toch haar voetjes eens goed op laten meten. Die van ons loopt namelijk net los en die struikelt alleen een paar keer als tie z'n schoenen net aan heeft, hij moet dan even wennen aan de manier van lopen.
     
  4. bloempje28

    bloempje28 Actief lid

    17 aug 2010
    412
    0
    0
    NULL
    NULL
    Onze kleine loopt best goed zonder veel te vallen (valt vooral als ze moe is). Ze is nu 13 maanden en loopt 1.5 maand. Thuis en op het kdv loopt ze wel voornamelijk op blote voeten, dan heeft ze de meeste steun. Als ze buiten op schoenen loopt dan valt ze wel wat sneller, maar staat ze ook weer vrolijk op... Op pantoffels hebben we geprobeerd om te lopen, maar dat kan ze nog niet goed, dan valt ze idd wat sneller.
     
  5. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Even aanvulling op mezelf: thuis loopt hij altijd op sokken. Tegen de kou heb ik sokken gekocht met een zooltje. De sloffen in zijn maat vind ik namelijk niet geschikt voor hem nog (maat 23/24).

    Buiten valt hij inderdaad wel wat sneller omdat hij niet echt op let waar hij zijn voeten neerzet ;).
     

Deel Deze Pagina