schilfers op de hoofdhuid

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Vica86, 24 mei 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Mijn zoontje heeft steeds meer schilfers op zijn hoofdhuid.
    Is dat berg??

    En daar is iets voor te koop toch?
     
  2. fontana

    fontana Fanatiek lid

    1 jan 2010
    1.288
    0
    0
    zoekende.. maatschappelijk werk of jongerenwerk.
    ergens in t Noorden.
    jeps is berg, heel normaal. Volgens mij heb je van zwitsal antiberg pads. Ik heb ze eventjes gebruikt maar t is gewoon een soort olie en dan wordt t huidje soepel en zie je de berg niet, maar zodra t opdroogt is de berg er ook weer. Demi heeft t nu ook, maar ik doe er niets meer aan. T gaat vanzelf weg.
     
  3. mariska1976

    mariska1976 Bekend lid

    12 feb 2011
    796
    0
    0
    postbesteller
    Eindhoven
    zwitsal antiberg pads zijn duur.

    Flesje olie en wattenschijfjes,waar je,je make up weghaalt is in princiepe goedkoper.
    even de plekken goed inwrijven met olie,in laten trekken en daarna met een kaartje weghalen
     
  4. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Je hoeft er niets aan te doen. Hier is het na een paar maanden vanzelf weer weggegaan.
     
  5. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    DIT is mij nooit gelukt..dat vind ik zo verschrikkelijk ranzig! Ik vind niet heel veel dingen vies, maar dat....yakkkkkkk
     
  6. mariska1976

    mariska1976 Bekend lid

    12 feb 2011
    796
    0
    0
    postbesteller
    Eindhoven

    hmhm,als ik dit bij de oudste heb laten zitten,dan was het echt een dikke vieze koek geworden.Zij heeft zeker tot 2 jaar last van berg gehad.Ben blij,dat de jongste dit niet zo erg heeft gehad
     
  7. mariska1976

    mariska1976 Bekend lid

    12 feb 2011
    796
    0
    0
    postbesteller
    Eindhoven

    Ik heb haar na het schoonmaken in bad gedaan en toen was alles schoon en het was weg
     
  8. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Dank je! Dan ga ik die pads ook niet kopen..
     
  9. misa

    misa Niet meer actief

    Ik zou het ook doen met olie en dan een kaartje weghalen. Na het badderen wil ook wel lukken. :)
    En als het dan min of meer weg is: elke dag met het baby borsteltje de hoofdhuid masseren (rondjes draaien).
     
  10. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    Ons zoontje heeft ook wat berg, niet veel maar het zat ook in de wenkbrouwen. Ik heb het met wat babyolie op een watje weggeveegt en dat ging prima, het watje is dan echt geel dus het is inderdaad een beetje viezig :). Op zijn hoofdje heb ik een watje van Demake-up Duo gebruikt met olie, dus met de wafeltjes kant zachtjes rondjes draaien over het koppie. Hij vond het prima. Je kan het ook met olie insmeren en dan de volgende dag met een hydrofiele washand in het badje, in rondjes over het hoofdje gaan. Dat werkt ook goed vind ik..

    En 1 tip: gebruik niet de 'Goedemorgen' haarlotion van Zwitsal want dan vliegt de berg er aan....ruikt dan wel lekker maar het was hier duidelijk een oorzaak van berg!

    Succes, Charlie
     
  11. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    23 jan 2010
    4.337
    1
    0
    Almere
    Hoe doe je dat dan? Mijn dochtertje heeft het ook. Best veel vindt ik.. Maar de HA die er toevallig naar keek vond het wel meevallen. Maar ik wil het graag weg hebben, krijg namelijk al de kriebels van haartjes die in haar oogjes zitten, kleine schilfertjes die ergens zitten, snotjes enz hahaha. Ben echt heel erg daarin!
     
  12. Bri

    Bri Niet meer actief

    Wat ik deed bij mijn dochter: olie erop en dat echt een paar uur laten zitten. Daarna in bad of onder de douche haartjes wassen (nou ja, haartjes.... die paar pluisjes op haar hoofdje ;)). Veel verdween op die manier wel. Kon het ook maar moeilijk laten om er niet aan te pulken... die grote losse schilfers riepen me steeds: haal me eraf, haal me eraf.
    't Is gelukkig helemaal weggegaan, volgens mij heeft ze het maar een paar weken gehad. Gek he, ik kan het me totaal niet meer herinneren hoe lang het nou duurde.
     
  13. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    12 nov 2008
    17.671
    2
    0
    Zuid-Holland
    Mijn moeder deed in als ze de kleine in bad deed het wegkammen (echt met kammetje, niet met borstel). Liet het ook wel snel los.
     
  14. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    11 nov 2008
    6.297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Is dat zo van de Zwitsal Goedemorgen Lotion?? Maar goed dat we het vaak vergeten dan :D
    Ons mannetje heeft een klein plekje vermoed ik. Maar het valt niet zo op dus doe er niets aan.
     
  15. misa

    misa Niet meer actief

    Zou ik wel doen. :) En ook bijhouden met het borsteltje. Deed ik in het begin elke dag en nu alleen als hij haren gewassen heeft. Nog nooit last van berg gehad (weet natuurlijk niet zeker of het daar aan ligt).
     

Deel Deze Pagina