Mijn zoontje van 3 weken oud, is geboren met een gewicht van 2995 gram. Hij is afgevallen tot 2910 gram. Nu heb ik hem vanmorgen zelf even gewogen, en is hij 900 gram aangekomen. 3,9 kilogram gaf de weegschaal aan. Is dit teveel? Hij krijgt 7 voedingen van 90/3, voeding tegen darmkrampjes/spugen. Moet ik hem ipv om de 3 uur, om de 4 uur gaan proberen te geven? Of is hij niet teveel aangekomen?
Beste Jill1984, Als je wilt weten of het goed gaat met de groeicurve kan je het beste even contact opnemen met het consultatiebureau. Er wordt ook altijd naar de lengte gekeken namelijk. Gezien het gewicht en de hoeveelheid voeding die je geeft zit je wel aan de hoge kant. Je kan proberen 1 flesje te laten vallen. 6 flesjes van 90 ml is gebruikelijk. Op deze leeftijd zit er meestal 3 uur tussen de flesjes. Groet, Saskia Groet, Saskia
Ja maar dat doe ik ook om de 3 uur maar dan kom je toch uit op 7 voedingen?? 07:00-10:00-13:00-16:00-19:00-22:00 uur en dan snachts komt hij rond 03:00 uur. ik neem aan dat een baby van 3 weken nog niet per definitie de hele nacht doorslaapt?
Beste Jill1984, De meeste kindje van 3 weken slapen nog niet door. Als je niet uitkomt met 6 flesjes per dag kan je natuurlijk nog een extra flesje geven. Dat is geen probleem. Groet, Saskia