Baby 6 maanden vaak wakker 's nachts, tips?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Username, 11 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Je hebt de nacht al gehad, maar ik zou wat schuin rechtop voeden.
    Vooral niet dwingen te drinken: als ze niet wil, zal ze zich echt niet lekker voelen en is de kans dat ze het binnenhoudt ook weer kleiner.
    Bij echt drinken weigeren kun je ook even op een nat washandje laten sabbelen, zodat er nog wel iets van vocht binnenkomt.

    Hoe is het gegaan? Knapt ze nu op?
     
  2. Username

    Username Niet meer actief

    Ze heeft als een blok geslapen. Lag door alle gedoe pas om 21 uur in bed, normaal gesproken gaat ze om 18.30u al slapen. Ze was bekaf dus ;)
    Een uur na de medicatie 100cc gegeven en naar bed gebracht. Rond middernacht en 4u weer 100 cc. Tussen 4 en 5 huilen. Uiteindelijk nog wat laten drinken, ze had blijkbaar toch nog honger want dronk 60 cc. En daarna heeft ze weer lekker geslapen. Net even op geweest voor een klein bordje pap. Ging er vlot in. En nu slaapt ze weer. Alleen maar goed lijkt me. Knapt ze van op.
    Wel nog koorts, 38,6. Maar tot nu toe heeft ze iig niet meer overgegeven. Dus al met al een goede nacht.
    We moeten straks nog naar de huisarts. Even checken op advies van de spoedpost.
     
  3. Username

    Username Niet meer actief

    Oh wel liggend gevoed trouwens. Om haar niet helemaal wakker te maken. Ging gelukkig prima.
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nou, dan lijkt ze op te knappen dus! Fijn!
     

Deel Deze Pagina